KSW 61: To Fight or Not To Fight - 5 Czerwca

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
ksw_61.jpg





 
Erslan na spokojnie ogarnie Mysiale nie widze zagrozenia, ze strony Przemka.
Parnasse - Pejic czekam na kursy jak beda jakies smieszne typu 1.30 na Parnassa to odpuszczam. Po nokaucie dostaje zawodnika, który w stojce jest bardzo niebezpieczny.
Kincl rozbije Romanowskiego, zal tylko ze nie zlapalem kursow po ogloszeniu tej walki - bylo 1.90 za Kincla. Teraz straszliwie spadlo, ale podobnie do aktualnych kursow ocenialbym szanse Romanowskiego.
Pudzian - Juras no bet
 
To jest niemożliwa niemożliwość żeby Juras Komentator wykoleił ostatnią lokomotywę KSW, Pudziao + Kincl + Erslan
 
Kita, Erslan, co do reszty mam mieszane uczucia.

Jakaś hejterska część mnie czuje, że powinna dorzucić Pudzille, pytanie tylko czy legendarne ŁOOOO nie zrobi różnicy w zestawieniu z "lubię łapać i rzucać".
 
Kurs na Kincla odjechal, wiec wjezdzam grubiej w Kitę. Masakra juz nie jest pierwszej mlodosci i pewnego poziomu nie przeskoczy, ale dalej jest solidny i widac, ze jeszcze chce cos wyciagnac z KSW. Licze, ze nie przegra z Silvą, który juz tylko odcina kupony i zostal pokonany nawet przez Pudziana. Kita mimo 40 na karku nie moze byc w gorszej dyspozycji niz Mariusz w 2017
 
Kurs na Kincla odjechal, wiec wjezdzam grubiej w Kitę. Masakra juz nie jest pierwszej mlodosci i pewnego poziomu nie przeskoczy, ale dalej jest solidny i widac, ze jeszcze chce cos wyciagnac z KSW. Licze, ze nie przegra z Silvą, który juz tylko odcina kupony i zostal pokonany nawet przez Pudziana. Kita mimo 40 na karku nie moze byc w gorszej dyspozycji niz Mariusz w 2017
Ja bym jeszcze tylko dodał, że Silva nie walczył półtora roku i zaraz też będzie miał 40 na karku (25.05.1981).
 
Po tym co widziałem w walce z ochroniarzem jestem skłonny zagrać Jurasa ale poczekam bo może jeszcze wzrośnie ten kurs, spodziewam się raczej zbijania w stronę Pudziana im bliżej gali.
 
Panowie wiadomo czemu Kita - Silva nie jest dostępna na Fortunie?

Mam nadzieje ze przez gruby hajs a nie przez kontuzje jednego z nich:sad:
 
Panowie wiadomo czemu Kita - Silva nie jest dostępna na Fortunie?

Mam nadzieje ze przez gruby hajs a nie przez kontuzje jednego z nich:sad:
W mediach zero info żeby coś miało być nie tak u któregoś z nich, więc pewnie wróci za chwile do oferty fortuny.
 
Dla mnie na minus, bo mi uwali bonus z 2 grubych kuponow na fortunie i jeszcze odpadl dobry kurs zlapany na Kitę :/
Ostatno ładna sumka wjechała Ci to nie narzekaj :D Giplin nam budżety podciągnął, a na kontuzje itp nic nie zrobisz :(
 
Tak ciężko sprawdzić w jakiej jest formie :facepalm:

Od ponad miesiąca w konkretnym treningu a sylwetka sztos. Taki czołg dla Kity nie do przejścia. Coś tam pokaże w 1 rundzie a później będzie jednostronne bicie.
 
Last edited:
No jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem formy jest zdjęcie sylwetki z instagrama to wybacz, też uważam że na Kite starczy natomiast huraoptymizm nie do końca podzielam i tyle
 
Back
Top