KSW 61: To Fight or Not To Fight - 5 Czerwca

Tez bym sie tak nie podniecał tym Stociem,komar to był cień starego komara i żadnego oporu nie postawił,obalany był jak dzieciak na pierwszym treningu zapasów...
Masakra jak sam mowil dobrze czuje sie jako underdog i nie raz juz zaskoczył,czuje ze siędzie tam jakis high kick na łeb w pierwszej rundzie.
 
Panowie ktoś zna lepiej rywali Romana i Damiana ?
Robiłem szybki research na tapology to ten rywal Damiana dość doświadczony, bil się nawet z Nate Landwehrem
 
Panowie ktoś zna lepiej rywali Romana i Damiana ?
Robiłem szybki research na tapology to ten rywal Damiana dość doświadczony, bil się nawet z Nate Landwehrem
Desmae jest solidny, moim zdaniem, bardzo wstępnym, Szymański jest w jego zasięgu. Kursy na niego rosną, więc pewnie bliżej gali przygladnę się temu dokładniej.
 
Desmae jest solidny, moim zdaniem, bardzo wstępnym, Szymański jest w jego zasięgu. Kursy na niego rosną, więc pewnie bliżej gali przygladnę się temu dokładniej.
Odpuszczam, chłop się za bardzo gubi w parterze a strikersko oprócz niezłych kopnięć też nie błyszczy.
 
Widzisz w Pejicu value?
Nie, Pejic to bum jest, tylko ma czym uderzyć -ale nie będę grał Parnasse, bo ten nokaut na nim był ostatnio dziwny. Wyglądało to tak, jakby miał problemy neurologiczne, bo czystego uderzenia tam nie było.
 
Zrobiłem analizę ksw

Będę stawiał na pewno

Kamieniarz
Mam nadzieje ze okopie nogi niedźwiedzia i wygra

Roman
Powinien wygrać dzięki swoim zapasom

Kincl
Romanowski mnie nigdy nie przekonywał, program,, tylko jeden" wygral na farcie bo Bartosinski doznał kontuzji.

Zawodnicy na liscia
Erslan
Saladine

Kita-Stosic
Kurde Stosic wziął ta walke w zastępstwie wiec chuj wi jak będzie z jego kondycją.

Pudzian-Juras
Pudzian ma już 44 lata.. Juras z kolei jest tak ulany ze musial zmienić kategorie.
Zaden wynik mnie tu nie zdziwi..


Pozdrawiam
:tiphatb:
 
Zrobiłem analizę ksw

Będę stawiał na pewno

Kamieniarz
Mam nadzieje ze okopie nogi niedźwiedzia i wygra

Roman
Powinien wygrać dzięki swoim zapasom

Kincl
Romanowski mnie nigdy nie przekonywał, program,, tylko jeden" wygral na farcie bo Bartosinski doznał kontuzji.

Zawodnicy na liscia
Erslan
Saladine

Kita-Stosic
Kurde Stosic wziął ta walke w zastępstwie wiec chuj wi jak będzie z jego kondycją.

Pudzian-Juras
Pudzian ma już 44 lata.. Juras z kolei jest tak ulany ze musial zmienić kategorie.
Zaden wynik mnie tu nie zdziwi..


Pozdrawiam
:tiphatb:
Mocna i rzeczowa analiza,nawet tutejszy filozof Kurwantes by sie takiej nie powstydził :applause:
 
Zrobiłem analizę ksw

Będę stawiał na pewno

Kamieniarz
Mam nadzieje ze okopie nogi niedźwiedzia i wygra

Roman
Powinien wygrać dzięki swoim zapasom

Kincl
Romanowski mnie nigdy nie przekonywał, program,, tylko jeden" wygral na farcie bo Bartosinski doznał kontuzji.

Zawodnicy na liscia
Erslan
Saladine

Kita-Stosic
Kurde Stosic wziął ta walke w zastępstwie wiec chuj wi jak będzie z jego kondycją.

Pudzian-Juras
Pudzian ma już 44 lata.. Juras z kolei jest tak ulany ze musial zmienić kategorie.
Zaden wynik mnie tu nie zdziwi..


Pozdrawiam
:tiphatb:
Zdaje sobie sprawe jak dziwnie to zabrzmi po ostatniej wpadce z Torresem, ale ja jeszcze nie skreslam Parnasse i nawet go pogralem. Kincl tez powinien ogarnac, szkoda ze kurs juz tak mocno polecial. Stosica nie gram, Kita juz raz rozjebal moje kupony w drobny mak w walce z Andryszakiem. Wiem, ze juz stary itp ale on latwo tego nie odda i bedzie walczyl do konca, a ma czym zaskoczyc. Nie widze value w graniu niepewnego Stosica po 1.40. Podobnie mam dziwnie zle przeczucia co do Erslana. Poczatkowo chcialem go grac, ale cos mi nie pasuje, wiec raczej odpuszcze to zestawienie, bo oczywiscie na Mysiale nie postawie zlotowki. I na koniec złoto: powaznie zastanawiam sie nad zagraniem Jurasa, ale poczekam na ruchy kursow blizej gali, licze na wiernych fanow Pudziana :)
 
Juras wygra przez TKO/KO - nie
@1.34
Nie widzę scenariusza, że Juras znokautuje Pudziana, bardziej wypunktuje jak już
 
A czy Stosic to szklanka i kiep jak Andryszak ?
Ja też nie widzę sensu grania Stosica, tymbardziej po kursie rzędu 1.3.

Ja tę walkę odpuściłem, mimo tego, że widziałem jak Stosic był po 1.5 (i miałem możliwość zagrania).

Nie ma co ukrywać, że jest on prawidłowym faworytem na papierze, ale nie zdziwi mnie tu niespodzianka. Uważam nawet, że jest całkiem prawdopodobna.
Stosic to półciężki. Nawet z Włodarkiem, kiedy walka była prowadzona momentami w stójce, to wyglądał po prostu słabo. Poza tym nie był w stanie szybko ustabilizować pozycji i pozwalał Włodarkowi wstawać.

Kita to nie Włodarek i nie sądzę, że będzie tak łatwo obalany. Jeden pełny obóz pod zapaśnika już robił, teraz ma kolejny. Czy w stójce Kita nie będzie w stanie wypunktować lub czymś trafić? Moim zdaniem nie jest to nierealne.

Stosic to nie 120 kilowy De Fries, który zmielił siłowo Michała (dodajmy, że Kita nie wyglądał wcale tak źle z De Friesem - pokazał dużo więcej niż Narkun). Tutaj nie będzie takiej przewagi siłowej. Jeśli Kita utrzyma walkę w stójce przez większość czasu, to w moim odczuciu ma szanse na sprawienie niespodzianki.
 
Back
Top