KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

Dysproporcja była strikerska i techniczna duża, ale bum nie ma kondycji na więcej jak rundę. Poza tym w 2r pokazał brak IQ. Nie ma co drążyć, udało się ale typ był chujowy, to mogę przyznać.
Ja nie widziałem tam dysproporcji technicznej czy strikerskiej według mnie byli na podobnym poziomie ale cóż każdy widzi ten świat inaczej.
 
Jak to tłumaczyć w takim wieku taka kondycja
Strzelam że oni nie wiedzą jak to trenować
Bez badań bez niczego bez kontroli organizmu, kiedy odpuścić, odpocząć tylko zajazd codziennie na treningu bo tak sobie tłumaczą bo tak ma być
Oni napierdalają chyba igły zamiast cardio. W drugiej rundzie to była walka o łapanie powietrza.
 
głąby z fortuny są niedorozwinięci czy o co im chodzi?
1616277193644.png
 
Chodzi Ci o early cashout, czy o co? Nie ma co wypłacać, bo raczej główka tego nie wygra i tak.
No pewnie, że o to. Główny zakład na kuponie, bez wygranej było 150 early cashout a po 155 :D
Główka wiadomo, że wpierdol przez ko.
 
Przybysz już to miał, szedł po KO to wpadł na przypadkowy cios i się wszystko odwróci zaraz :putinlaugh:
 
Koncertowo zjebał ostatnią minutę 3 rundy, wszystko miał żeby to wygrać, a zaraz się wypierdoli.
 
Brawa dla typujących Przybysza. Ostatnia runda pajacerka zamiast próby duszenia czy nawet uderzeń nie świadczy niestety za dobrze o jego fight IQ.
 
Pudzianowski po akcji grubaska panicznie łapie się siatki żeby nie wylądować na plecach. Zaczynam wierzyć, że ten bombardier serio mógł złapać i wytrzeć matę Mariuszem :confused:
 
Pudzianowski po akcji grubaska panicznie łapie się siatki żeby nie wylądować na plecach. Zaczynam wierzyć, że ten bombardier serio mógł złapać i wytrzeć matę Mariuszem :confused:
To było bezczelne. Powinien być minus punkt i walka na środek. Kto to sędziował, Łukasz czy Tomasz?
 
Pudzianowski po akcji grubaska panicznie łapie się siatki żeby nie wylądować na plecach. Zaczynam wierzyć, że ten bombardier serio mógł złapać i wytrzeć matę Mariuszem :confused:
Bo mógł tym ogórkiem spokojnie wytrzeć, a tak ogórek milion zainkasowany za taki kurwa żart. Fejm 10x poziomów wyżej ma walki niż to gówno.
 
Back
Top