KSW 59: Fight Code / UFC Fight Night: Brunson vs. Holland - 20 Marzec 2021.

Ooo a to jest bardzo ciekawe :D
Może jest wielkim fanem senegalskich zapasów ;)
Przygotowywal jakiegos zawodnika do niedoszlej walki z Senegalczykiem dwa lata temu i twierdzi, ze w francusko jezycznym internecie znalazl fragmenty treningow MMA i zawodow grapplingowych na ktorych wielki murzyn niezle wygladal. Gdyby to nie bylo KSW, gdyby nie emocjonalne reakcje Wojslawa na pytania o zarzuty sprzedawania walk przez Bombardiera, pewnie tez bym na niego postawil ;)
 
Przygotowywal jakiegos zawodnika do niedoszlej walki z Senegalczykiem dwa lata temu i twierdzi, ze w francusko jezycznym internecie znalazl fragmenty treningow MMA i zawodow grapplingowych na ktorych wielki murzyn niezle wygladal. Gdyby to nie bylo KSW, gdyby nie emocjonalne reakcje Wojslawa na pytania o zarzuty sprzedawania walk przez Bombardiera, pewnie tez bym na niego postawil ;)
Ten bombardier dostanie parę lowkickow i się zmeczy.
 
Bombardier w swojej karierze wygrał ze swoim ziomkiem z rekordem 0-2 oraz z Danem Podmore (wtedy rekord 0-0). Co do tej drugiej walki to krąży info, ze walka była ustawiona. Latały nawet na necie screeny z rozmowy gdzie Podmore sam to przyznaje. Oczywiście w internecie wszystko może być zmyślone jednak jest to conajmniej interesujące
 
Bombardier w swojej karierze wygrał ze swoim ziomkiem z rekordem 0-2 oraz z Danem Podmore (wtedy rekord 0-0). Co do tej drugiej walki to krąży info, ze walka była ustawiona. Latały nawet na necie screeny z rozmowy gdzie Podmore sam to przyznaje. Oczywiście w internecie wszystko może być zmyślone jednak jest to conajmniej interesujące
O to pytał ktoś z Cohones bezpośrednio tego Podmore, więc nie sądzę, by akurat to było zmyślone.
Inna rzecz, czy ten faktycznie "sprzedał" czy wstyd było przyznać się do porażki z tym otyłym murzynem.
Z drugiej strony ja ślepy nie jestem i widzę jak uderza - a uderza tak, jakby nigdy w życiu tego nie robił. Mi to wystarczy.
Nawet Pudzian, który boksersko jest swoistym antytalentem (bo nie wątpię, że jak wchodził do MMA to dawał z siebie 110% na treningach, bo etykę pracy to on akurat ma), wygląda na jego tle wybornie.
Poza tym na zdrowy rozsądek - chłop ma 140kg, jest w wieku Mariusza, w MMA praktycznie zerowe doświadczenie: szybko będzie brak tlenu i stan przedzawałowy. Czy będzie przeważał siłowo nad Mariuszem i da radę go z klinczu obalić i jakoś ubić? Mam co do tego wątpliwości.

Co do opinii redakcji z ITC to nie będę tego komentował, bo ich wiedza na temat aspektów technicznych w MMA i typowania to jeden wielki żart.
 
Co do opinii redakcji z ITC to nie będę tego komentował, bo ich wiedza na temat aspektów technicznych w MMA i typowania to jeden wielki żart.
Jesli masz na mysli Olkiewicza i Malinowskiego to pelna zgoda, ale akurat przywolywanego tu juz Jeruszki, trenera i bylego zawodnika z 11 zawodowymi starciami, warto czasami posluchac.
 
Jesli masz na mysli Olkiewicza i Malinowskiego to pelna zgoda, ale akurat przywolywanego tu juz Jeruszki, trenera i bylego zawodnika z 11 zawodowymi starciami, warto czasami posluchac.
Nie oceniam jego wiedzy trenerskiej ani umiejętności, nie znam też Tomasza osobiście. Jakąś tam swoją opinię nt. MMATadores mam wyrobioną. Nie kwestionuję, że potrafi przygotować strategię dla swoich zawodników, ale jak ktoś gada bzdury jak z tym murzynem, to mogę wyrazić swoją opinię. Nie będę też strzelał personalnie w konkretnych redaktorów ITC, ale delikatnie rzecz ujmując, to mają tam fajny cyrk - reszta czyta i się śmieje (lub nie czyta w ogóle, co potwierdzają ich marne wyniki w stosunku do konkurencji), w sumie to tyle z mojej strony.

Wielu czołowych zawodników UFC też podaje swoje predykcje na walki i wyniki mają mizerne. Czy to świadczy o tym, że powinien zostać zawodowym zawodnikiem bądź trenerem, bo potrafię ocenić to lepiej od nich? Niekoniecznie ;)
 
Last edited:
Z KSW Pudzian to podstawa większości kuponów. Zwłaszcza jak zobaczyłem popisy Senegalczyka na worku. Pudzian mówił w wywiadzie, że zostały mu może z 2-3 walki i celuje już w przeciwników po 40-stce więc będzie dostawać teraz dużych, groźnie wyglądających ale z marnymi umiejętnościami przeciwników. Za drobne również pójdzie wygrana Pudziana w pierwszej rundzie bo kursiwo fajne. Na głównym kuponie Pudziana mam z Raciciem i tutaj im bliżej walki tym mam większą obawę....Oprócz tego na jednym kuponie mam Rajewskich i Bartosińskiego ale to są bety (tak jak ktoś wspomniał wcześniej) bardziej przeciwko ich przeciwnikom. Z UFC gram Hollanda. Brunson co prawda ostatnio walczy ostrożniej w stójce niż we wcześniejszych walkach ale zasięg Hollanda zrobi robotę i prędzej czy później trafi go czysto. Tym bardziej, że szczęka Brunsona do tytanowych raczej nie należy.
 
Jeśli chodzi o UFC to ciężko tam znaleźć jakiegoś czystego pewniaka ( Jackson po 1.12 odpada z wiadomych przyczyn )
W każdej walce jest jakieś ale
Chiasson decyzja
Avila decyzja
Yanez

Dwie ostatnie walki na papierze dla faworytów
Gillespie za zapasy i brak nokautujacego ciosu rywala ale z drugiej strony co będzie jeśli Riddel wybroni próby obaleń
Zastanawiam się też czy Gregor nie zatracił swojej pewności siebie po pierwszej porażce w karierze
Jeśli chodzi o Hollanda jest faworytem za swoją passę zwycięstw oraz nieobliczalność ale nie w każdym pojedynku będą fajerwerki ( ze Stewartem strasznie przymulił) Brunson w wersji 2.0 jest kompletnie innym zawodnikiem wrócił do korzeni nie zdziwi mnie jak zweryfikuje kolejnego prospekta

Nie mam szczęścia do bukmacherki jestem pechowcem
Stawiam na Gillespie i Hollanda więc conajmniej jeden z nich przegra
 
Nie oceniam jego wiedzy trenerskiej ani umiejętności, nie znam też Tomasza osobiście. Jakąś tam swoją opinię nt. MMATadores mam wyrobioną. Nie kwestionuję, że potrafi przygotować strategię dla swoich zawodników, ale jak ktoś gada bzdury jak z tym murzynem, to mogę wyrazić swoją opinię. Nie będę też strzelał personalnie w konkretnych redaktorów ITC, ale delikatnie rzecz ujmując, to mają tam fajny cyrk - reszta czyta i się śmieje (lub nie czyta w ogóle, co potwierdzają ich marne wyniki w stosunku do konkurencji), w sumie to tyle z mojej strony.

Wielu czołowych zawodników UFC też podaje swoje predykcje na walki i wyniki mają mizerne. Czy to świadczy o tym, że powinien zostać zawodowym zawodnikiem bądź trenerem, bo potrafię ocenić to lepiej od nich? Niekoniecznie ;)
Możesz sprecyzować o co chodzi że reszta czyta i się śmieję
 
Pudzianowski M. - Ousmane Dia S.
zaw. wygra przed czasem
1.67
1

Okolie L. - Głowacki K.
ile rund potrwa walka - 9.5 ?
2.40
mniej
ako @4.01
STS


Pudzian ładna masówka się zrobiła więc pewnie nie wejdzie bo zawsze tak jest ;)
Napisane było już wszystko, dodam tylko, że to najbardziej przewidywalny zawodnik w KSW: z Popkami, Najmanami, Walusiami gładko wygrywa, z Bedorfami, Różalami gładko przegrywa.
Taki o klasę wyżej od prawdziwych phreaków ale i o klasę niżej od przeciętnych choćby prawdziwych zawodników.

Sercem za Główką ale czarno to widzę:
aż 2 lata bez walki ( pamiętne TKO z Briedisem - wiem, wiem brudny boks i sędzia niedobry) - nie było nawet żadnego buma na przetarcie
ponoć słabi sparingpartnerzy - no ale to specjalnie, żeby nabrać pewności siebie...
chaos w teamie ( kto jedzie, kto nie jedzie, brat w zespole i takie tam) -ale to na + bo wyjdzie na pełnej...
podejrzanie lekki jak na tę kategorię wagową - ale to super, będzie zajebiście szybki...
itd. itd.
biorę under bo tu największe value - dla porównania fortunka płaci @1.8 a w sts mamy jeszcze pół dziesiątej rundy w gratisie
 
Ja w ten weekend trochę poszaleje bo udało mi się w ten weekend znów wygrać tym razem 200 zł no i z poprzednich gal też plus także można działać ,a więc tak:

Bartosiński, Pudzianowski, Gilespie wygra przez KO/TKO nie , Jacskon wygra walke w 1 rundzie/ nie
Stawka: 400 zł
Możliwa wygrana: 1140 zł

Pudzianowski wygra przez KO/TKO tak , Janikowski wygra przez KO/TKO nie , S.Rajewski
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 413 zł

Ł.Rajewski , Dawson, Yanez
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 624 zł

Strader
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 140 zł

Song
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 424 zł

Riddell
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 267 zł

Buys J.P , Holland , Tuivasa wygra walke w 1 rundzie/nie
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 260 zł

Wkład ogólny 1130 zł
 
Pudzian przed czasem @1.67
Głowacki under 9.5 @2.4

dorzucam
Cartwright J. - Miller S.
zwycięzca walki
1.27
1
ako @5.09


mają gościa z pasem i zerem w rekordzie, nie po to biorą rywala spoza federacji w ogóle by na poważnie zagroził.
Miller wziął walkę na wariata trochę na kilka tygodni przed - trudno się dziwić, walczysz za frytki na Armii i w Babilonach a tu Cage i od razu o pas.

Cartwright TKO 1R, taka jest brutalna prawda.
 
Możesz sprecyzować o co chodzi że reszta czyta i się śmieję
Przejrzyj twittera pod kątem redaktorów tego portalu, to załapiesz o co chodzi. Nie będę się bardziej nad tym rozwodził, bo też nie mam na celu robienia tu gównoburzy. Pozostańmy na tym, że jest to moja prywatna opinia i nikt nie musi się z tym zgadzać.
 
Przejrzyj twittera pod kątem redaktorów tego portalu, to załapiesz o co chodzi. Nie będę się bardziej nad tym rozwodził, bo też nie mam na celu robienia tu gównoburzy. Pozostańmy na tym, że jest to moja prywatna opinia i nikt nie musi się z tym zgadzać.
U tego Mariusza to łatwiej dostać bana niż u Jóźwiaka, a to już całkiem spory wyczyn xD
 
  • Like
Reactions: Evo
Z KSW Pudzian to podstawa większości kuponów. Zwłaszcza jak zobaczyłem popisy Senegalczyka na worku. Pudzian mówił w wywiadzie, że zostały mu może z 2-3 walki i celuje już w przeciwników po 40-stce więc będzie dostawać teraz dużych, groźnie wyglądających ale z marnymi umiejętnościami przeciwników. Za drobne również pójdzie wygrana Pudziana w pierwszej rundzie bo kursiwo fajne. Na głównym kuponie Pudziana mam z Raciciem i tutaj im bliżej walki tym mam większą obawę....Oprócz tego na jednym kuponie mam Rajewskich i Bartosińskiego ale to są bety (tak jak ktoś wspomniał wcześniej) bardziej przeciwko ich przeciwnikom. Z UFC gram Hollanda. Brunson co prawda ostatnio walczy ostrożniej w stójce niż we wcześniejszych walkach ale zasięg Hollanda zrobi robotę i prędzej czy później trafi go czysto. Tym bardziej, że szczęka Brunsona do tytanowych raczej nie należy.
Z Sebastianem Rajewskim bym uwazal bo gosc jest na strzała
 
Nie ma mowy żeby Pudzilla przegrał z tym klockiem, gość ledwo za rękami trenera nadąża na tym filmie. Jak to się mocno zdziwię jak walka wyjdzie za pierwszą rundę, kurs @3.20 na Pudziana w 1 rundzie całkiem przyjemny. Nawet uważam, że mógłby to skończyć w pierwszej minucie gdyby chciał, a na to jeszcze lepsze kursy ale bardziej prawdopodobne wydaje mi się to, że Pudzian zacznie spokojnie poczeka 2-3 minuty jak murzyn się zmęczy samym staniem na nogach i wtedy go zabije.

Tak czy siak nie ma możliwości żeby Pudzian przegrał walkę. Uprzejmie proszę o zaprzestanie dorabiania niestworzonych historii o niesamowitej bazie zapaśniczej seneglaczyka i jego niezrównanych w boju wyczynach.

 
Cześć wszystkim ocalonym z pożaru!

Na chwilę obecną zagrany Pudzian + Cartwright, o którym już pisałem przed wielką pożogą, Bartosinski i Racic z Przybyszem +1.5 rundy @2.93
 
Myślałem o czymś na UFC
Brak Riddel jest twardym gościem ciężko go skontrolować na dole uważam że walka zakończy się na punkty
Brunson Holland niesamowicie równy pojedynek ciężko wytypować zwycięstwo walka jest w 5 rundach dlatego początek nie powinien być od razu na ostro

Gillespie Riddel + 2.5 rundy 1.7
Brunson Holland + 1.5 rundy 1.36
 
Trzeba walczyć jak tygrys o swoje
żebyśmy pili Chateau a nie Igristoje
:conorsalute:
Tylko postawiłem, patrzę na newsy, a tam walka Tuivasy już wypadła :matt:

1615988837491.png
 
Back
Top