KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Ja będę na miejscu około 16 więc albo ktoś da mi swój numer (:evil:) i będziemy się kontaktować, albo podacie tu miejsce docelowe i będę szukać :D
#małyczłowiekwwielkimmieście

Wyślę Ci na twitterze. O 16 powinniśmy być jeszcze na strefie wiec nie powinno byc problemu ze znalezieniem sie
@pablos_83 gdzie najbliżej Ergo mozna coś podrinkować?
 
"Jedziesz na galę, to nie masz pić", kurwa weź w tym domu się dogadaj, to co na piwo?
Kurna, rodzice logicznie nie myślą, a dzień wcześniej to przyjeżdżam z kolegami sok pić kurwa
Powiedz im, że tutaj nikt nie pije alkoholu, bo sami sportowcy :werdum:
 
"Jedziesz na galę, to nie masz pić", kurwa weź w tym domu się dogadaj, to co na piwo?
Kurna, rodzice logicznie nie myślą, a dzień wcześniej to przyjeżdżam z kolegami sok pić kurwa
Powiedziałeś "będzie najebongo w kongo Matko czy tego chcesz czy nie, będę pił cydr kieliszkami!"?
 
Powiedziałeś "będzie najebongo w kongo Matko czy tego chcesz czy nie, będę pił cydr kieliszkami!"?
Po prostu napiję się piwa, kurwa a dowód to dla szpanu wyrabiałem
Nie narzekaj na rodziców. Za parę lat, jak przejdziesz "na swoje", to zatęsknisz za czasami, gdy finansowali Ci wycieczki do Gdańska i zabraniali pić piwa.
Dobra, ale ja wymagam jedynie aby myśleli logicznie i kurna nie psuli mi rozrywki, do Zagrzebia nie pojechałem bo niby miesiąc przed maturami, a i tak nie miało to wpływu."Po wakacjach możesz jechać", a dziś co słyszę z kim ty tam chcesz jechać i w ogóle...
Z zajebistymi typami chcę jechać, z Zagrzebia wrócili z wyjazdu życia, a ja to niby z mafią chcę jechać czy co?

Możliwe że nie wypiję dużo, bo w piątek może na krwawy, a w sobotę od 22 mam robotę i dojazd autem
 
Po prostu napiję się piwa, kurwa a dowód to dla szpanu wyrabiałem

Dobra, ale ja wymagam jedynie aby myśleli logicznie i kurna nie psuli mi rozrywki, do Zagrzebia nie pojechałem bo niby miesiąc przed maturami, a i tak nie miało to wpływu."Po wakacjach możesz jechać", a dziś co słyszę z kim ty tam chcesz jechać i w ogóle...
Z zajebistymi typami chcę jechać, z Zagrzebia wrócili z wyjazdu życia, a ja to niby z mafią chcę jechać czy cok
Miałem Cie za mietką fajkę, ale widzę że jesteś prawdziwy gansgta. Rispekt.
 
Wpadam jutro na to ważenie, a nawet pewnie przed bo o 14 kończę pracę w Gdańsku i do Gdyni do siebie nie opłaca mi się wracać :)
Zatem @VoRaNeK widzimy się przy kamieniach (nie pamiętam, by tam jakieś kamienie były:D) o 16.
Natomiast nie mogę za bardzo z Wami chlapnąć potem, bo raz to będę autem (chociaż w razie Niemca mogę je zostawić) a dwa to jestem na piwko na wieczór już umówiony ze znajomymi...a następnego dnia na 6 praca :(

A pytanie innego typu: kto wpadł/wpadnie do 3miasta, ale NIE idzie na galę?
Pytam bo odpuściłem, jak na złość wszyscy znajomi związani z MMA przez długi weekend wyjeżdżają z 3miasta, nie będę szedł sam na galę. Nawet ciężko znaleźć chętnych na oglądanie w TV
 
Idę do kościółka, potem wsiadam w auto i cisnę na Gdańsk. 13/14 powinienem być, do zobaczenia na ważeniu!
 
powtorze pytanie bo zostalem olany cieplym moczem , o ktorej jutro wbijacie na hale mniej wiecej ?
 
Back
Top