KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Jak nie znajdziecie miejsca w knajpie w Gdańsku to w Browarze Lubicz kilka stołków się znajdzie.
 
Pułapka, Straganiarska 2, Gdańsk (polecane)
Lawendowa 8, Gdańsk (polecane)
Degustatornia Gdańsk Grodzka 16 (polecane)
Amsterdam Bar, Garbary 6, Gdańsk
Labeerynt, Szeroka 97, Gdańsk (polecane)
PUB Browar Spółdzielczy , Grnwaldzka 190, Gdańsk
Dwie Zmiany, Bohaterów Monte Cassino 31, Sopot
AleBrowar Gdynia, Starowiejska 40B, Gdynia


Przykładowe knajpy gdzie możemy usiąść i napić się browca. Nie sprawdzałem jeszcze gdzie bedzie najblizej ale przynajmniej mamy juz jakiś punkt zaczepienia
 
o ktorej zamoerzacie wejsc na hale , na bilecie jest ze gala od 20 wejscie od 18 .czy aby napewno? zeby sie nie okazalo ze o 20 juz bedzie po 2walkach
 
Wiadomo już gdzie nocują zawodnicy?
Ten Gdańsk i tak jest mylący bo z poprzednich KSW w Ergo pamiętam że i tak wszyscy kręcili się po Sopocie

A co do pubów to taki typowo kibicowski pub jest (był) w Aldze. Na głównym placu Sopotu na przeciwko Multikina.
Tylko w lokalach w Sopocie jest taka rotacja że nie wiem co tam jest na dzień dzisiejszy
 
Zjebałem. Zostaję do niedzieli a w sobotę mogłem żonę zabrać na Sopot Festiwal. Biletów już nie ma. Chuj
ja też zostaję do niedzieli i zabieram żonę na ........ plażę ;)

wiem wiem, Ty to masz na co dzień :/
 
Na plażę? ma piździć 10 stopni zapowiadają.

Gdańsk Novotel Marina to i tak praktycznie Sopot, do centrum Gdańska stamtąd jest kawał drogi
 
Wiadomo już gdzie nocują zawodnicy?
Ten Gdańsk i tak jest mylący bo z poprzednich KSW w Ergo pamiętam że i tak wszyscy kręcili się po Sopocie

A co do pubów to taki typowo kibicowski pub jest (był) w Aldze. Na głównym placu Sopotu na przeciwko Multikina.
Tylko w lokalach w Sopocie jest taka rotacja że nie wiem co tam jest na dzień dzisiejszy
Na 100% Marina. Do Centrum daleko, ale do hali rzut beretem. Chyba zawsze jak są gale w Ergo to tam są zawodnicy zakwaterowani.
 
a dzieciaki w jakim wieku? polecam te centrum nauki w Gdyni.
Ja stary chłop a świetnie się bawiłem, to dzieciaki pewnie będą zachwycone
 
Gdzie zbióreczka przed lub ważeniu robimy ? Proponuje przy kamieniach pod halą


gtfghfju.jpg
 
Last edited:
Idziecie gdzieś w końcu w Piątek przed galą, czy w strefie Fana będziecie?

O której ta strefa fana i co tam dajo ? @midern
Ja bym się skipnął na COŚ Kaczy :OK:


A TAK W OGOLE TO KTO JEST CHCETNY NA SPOTKANIE PRZED WAGĄ PO WADZE BĄDŹ PRZED GALĄ I PO?
Żeby później nie było, ze nie wiedzialem/mogliscie dac znac i w efekcie przyjdzie kilka osob
 
A TAK W OGOLE TO KTO JEST CHCETNY NA SPOTKANIE PRZED WAGĄ PO WADZE BĄDŹ PRZED GALĄ I PO?
Żeby później nie było, ze nie wiedzialem/mogliscie dac znac i efekcie przyjdzie kilka osob

Ja ! Ja ! Przed i po gali :) bo będę w Gdańsku w piąteczek :)
 
O której ta strefa fana i co tam dajo ? @midern
Ja bym się skipnął na COŚ Kaczy :OK:


A TAK W OGOLE TO KTO JEST CHCETNY NA SPOTKANIE PRZED WAGĄ PO WADZE BĄDŹ PRZED GALĄ I PO?
Żeby później nie było, ze nie wiedzialem/mogliscie dac znac i w efekcie przyjdzie kilka osob

Godzina 14. Rok temu chyba dali to nieco szybciej. Ja jeste chetny na wszystko.
 
E to luz. Wpadniemy na strefe i stamtąd możemy jeszcze iść coś chlapnąć. Czasu a czasu do gali
@kaczka41 I RESZTA BANDY

KTO ZA?

Ja będę na miejscu około 16 więc albo ktoś da mi swój numer (:evil:) i będziemy się kontaktować, albo podacie tu miejsce docelowe i będę szukać :D
#małyczłowiekwwielkimmieście
 
Back
Top