Książki

Anita Bean: Żywienie w sporcie - kompletny przewodnik



Zywienie-w-sporcie-Kompletny-przewodnik_Anita-Bean,images_big,15,978-83-7506-221-2.jpg








Czytal ktos?



Brytyjski bestseller jesli chodzi o tematyke zywieniowa, ksiazka doczekala sie juz kilku edycji. Przeczytalem pare recenzji, wszystkie zdecydowanie pozytywne. Rowniez na sfd i innych forach sportowych spotkalem sie z pochlebnymi opiniami. Zastanawiam sie czy warto kupic, jesli ktos posiada, czytal, chetnie zapoznalbym sie z waszym punktem widzenia.
 
Ostatnio znow szperałem po necie i znow nie moge znalezc działającego free linka do książki


''Be Ready When the Sh*t Goes Down: A Survival Guide to the Apocalypse''

druga ksiązka znakomitego pisarza :D F.Griffina.Jak ktoś by znalazł lub ma te ksiązke niech da znać.Please!! :D

51UyE1BPO7L._BO2,204,203,200_PIsitb-sticker-arrow-click,TopRight,35,-76_AA300_SH20_OU01_.jpg
 
polecam do przeczytania ksiązke polskiego autora Leopolda Tyrmanda pt. Zły



Mc Mafiia Misha Glenny



Rok 1984 George Orwell
 
ja jeżeli ktoś lubi horrory, to moge polcić serię "Nekroskop" Brian'a Lumley'a, mnie pierwsze trzy tomy wciągneły na maxa
 
Tak książki Andrzeje Pilipiuka , cykl o Wędrowyczu i Norweskie dzienniki wymiatają ;) Chociaż pierwsze 2 tomy o Wędrowyczu są takie sobie , najlepsza zagadka Kuby Rozpruwacza ;)



Norweski dziennik bardziej dla młodzieży ;)
 
Z horrorów to polecałbym prawie wszystko Mastertona, w szczególności cykl książek Manitou ("Manitou", "Zemsta Manitou", "Duch zadłady").
 
r,id,d14yMTQ7dV5odHRwOi8vZ2V0LTIud3BhcGkud3AucGwvJTNGYSUzRDY1NDk1NjkzJTI2ZiUzRDAwLzAwLzkwLzAwMDA5MDAxX29yaWdpbmFsXzE0NDhBMjRGRkNDNEQ1MDkuanBnO3FeMC45O3ReanBnO3Nea3NpYXpraTtmdF4x.jpg




Bardzo polecam!!!



Ostatnio rzadko książki - niestety :-)



Więcej film, internet, itp...



Horrory to Masterton i King.
 
Książki rzadko ostanio:-)



Horrory - to Mastertona i Kinga (kiedyś)



r,id,d14yMTQ7dV5odHRwOi8vZ2V0LTIud3BhcGkud3AucGwvJTNGYSUzRDY1NDk1NjkzJTI2ZiUzRDAwLzAwLzkwLzAwMDA5MDAxX29yaWdpbmFsXzE0NDhBMjRGRkNDNEQ1MDkuanBnO3FeMC45O3ReanBnO3Nea3NpYXpraTtmdF4x.jpg




^^^^^^^^^^^^^



Polecam tę książkę - naprawdę dobra pozycja!
 
Papillon-autobiograficzna książka francuskiego pisarza z 1969 roku. Tylko we Francji sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy.



Książka opisuje więzienie autora w koloniach karnych w Ameryce Poludniowej. W 1933 roku niesłusznie skazano go za zabójstwo i umieszczono na Wyspie Diabelskiej.



Nigdy sie nieudzielaem w tym temacie , ale jest to pozycja ktorej przegapic nie mozna , dlatego goraco wam ja polecam.
 
Nie zauwazylem tego tematu wczesniej. Ja polecam ksiazki Chucka Palahniuka, zwlaszcza Udlaw sie (Choke)... No i jeszcze moze American Psycho Breta Eastona Ellisa, ale to tylko dla czytelnikow o "grubej skorze"...
 
Książki John Grisham'a, m.in "Zeznanie" oraz H. Coben - wszystkie, gdzie głównym bohaterem jest Myron Bolitair. Tematyka kryminalna, jak ktoś lubi.


2 tytuły George Orwell'a - "Folwark zwierzęcy" oraz "Rok 1984" - szczególnie ta druga niszczy banie...
 
Widziałem gdzieś wpis polecający Mechaniczną Pomarańczę. Doczytał to ktoś do końca ?



Polecam



"Kondor" - Graham Masterton



"Trzech panów w łódce nie licząc psa" - Jerome K. Jerome
 
Nie chce wyjść na nie czytającego Czesława :-)ktoś czytał sagę Pieśń Lodu i Ognia



(oczywiście dostępne tomy) bo spotkałem sie z masą sprzecznych komentarzy i nie wiem czy



czytać czy nie ?????
 
Andrzej Sapkowski - "Saga o Wiedźminie" , warto wczesniej przeczytać dwa opowiadania o Wiedźminie , aby potem się orientować w fabule.
 
Polecam dosłownie wszystkie pozycje Kurta Vonneguta, nie jest to lektura dla wszystkich aczkolwiek warto spróbować.
 
Skoro już zajrzałem do tego tematu, to zapytam. Może ktoś czytał kroniki diuny i mógłby coś naskrobać na ich temat?
 
Zlatan, ja moge powiedziec tyle, ze byly zajebiste zwlaszcza do momentu gdy King je sam pisal :). Szczegolnie The Stand.
 
A od kiedy Twoim zdaniem ich nie pisze? Jak dla mnie nadal są świetne (Dallas '63 czy Pod Kopułą)
 
Ostatnio bylem w empiku, chcialem kupic jakis dobry kryminal i w koncu nic nie wybralem.
 
Hightower mnie Komorka i Miasteczko Salem strasznie rozczarowaly i juz po nic nowszego nie siegalem. A z tym pisaniem to taki zart, po prostu w mojej ocenie Komorke od Twierdzy dzieli tyle co nie przymierzajac Zmije od Sagi o Wiedzminie Sapkowskiego. Jak by to pisal zupelnie ktos inny. To oczywiscie moja subiektywna opinia.
 
Ja polecam trylogię "Achaja" Andrzeja Ziemiańskiego, "Śmierć nekromanty" Marthy Wells i "Desperację" Stephena Kinga.
 
Spoko, zapytałem z ciekawości, bo kiedyś trafiłem na takie plotki, moim zdaniem bzdurne :) Faktycznie, parę lat temu był chyba w słabszej formie, ale ostatnio moim zdaniem znowu jest w formie. Twierdzy nie kojarzę, ale on tyle tego napisał, że może się zdarzyć :P

A co do Sapkowskiego, to za Żmiję w ogóle nie mam ochoty się zabierać po tym, czego się o niej nasłuchałem.

Czarodziej:
Serio polecasz "Desperację"? Pamiętam, że parę lat temu odrzuciła mnie po kilku stronach, może dlatego, że byłem wymęczony po lekturze "Regulatorów"...
 
Back
Top