Książki

@Miskatonic
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Boy. everyone IS stupid excepa me. PENOVIN o CLASTICS FRIEDRICHNIE FRIEDRICHNIETZSCH EcceHomo Ecce Homo”
Bardzo dobre :juanlaugh:
 
  • Bones
Reactions: osk
Mam na półce cały cykl, ale jakoś nie mam motywacji żeby przeczytać. Niedawno sobie odświeżałem zarówno "Achaję" jak i "Pomnik" no i cóż... cringe. "Achaja" którą lubiłem w liceum, aktualnie wydaje mi się cyklem dla young adults - strasznie naiwną i płytką, zaś "Imperium Achai" to seria tak miałka i o niczym, że właściwie nie da się tutaj więcej o tym cyklu napisać.

"Virion" jest bardziej zjadliwy czy więcej tego samego?



Właśnie dzisiaj widziałem w Empiku. Gdyby nie to, że mam w domu już wydanie z lat 80-tych, jak i cały cykl z wydawnictwa REBIS to pewnie bym łyknął.
Przeczytałem Viriona dopiero pierwszy tom, jest całkiem niezły. Achaję czytałem dawno ale śmiem twierdzić że Virion jest bardziej dojrzały i intryga jest ciekawsza (póki co). Czytam teraz Wampirze cesarstwo i ogólnie trzyma niezły poziom (przeczytałem może 1/4 książki), najgorszy był rozdział o ruchaniu bo to było niekomfortowe w czytaniu, jak dla jakichś napalonych mamusiek, na szczęście zajmuje bardzo mało i oby tak dalej.
 
Skoro już zrobiłem "coming-out" z komiksami, to z książkami zrobię podobnie.


Ta appka jest po prostu świetna - całą biblioteczkę mogę sobie posegregować, pozakładać filtry, ustawić dowolne sortowanie. Na chwilę obecną 212 książek - i to oczywiście nie są wszystkie. Wielu (tych starych) nie sposób zarchiwizować, ze względu na nieaktualne ISBNy, a ręcznej roboty byłoby trochę za dużo.

Głównie fantastyka, gdyż w książkach szukam głównie eskapizmu, aczkolwiek miejsce na osobną sekcję historyczną się już tworzy - tylko muszę ogarnąć resztę nieuporządkowanego burdlu.
 
Back
Top