Kryptowaluty

zalezy od pakietu jaki masz w banku, u mnie nic nie biora
Ing za przelewy w euro SEPA nic nie biorą, za to przelew usd już golą, z tego wynika, że lepiej euro wpłacać na binance. Lub przez te rewoluty, tam nie ma opłat?
 
Ja dalej regularnie kupuje. Póki co jest to cały czas około 5% mojego portfolio ale chce iść w kierunku 10%
A Ty kolego jak wpłacasz kasę na binance (wrzuć jakiś schemat zaczynając od konta w pln-ach), kupujesz krypto przez p2p na binance czy wpierw przelewasz fiaty na konto binance? Revolut porobił znowu jakieś limity do 5k potem liczą prowizję, szukam jakiejś najtańszej metody.
Ceny na p2p np. btc nie są atrakcyjne.
 
Ja wysyłam PLN na revolut bez żadnych opłat, później wymieniam na usd i wysyłam przelewem na binance i to automatycznie konwertuje się na busd. Opłata za przelew międzynarodowy w revolut to 0.65usd.
Faktycznie jest limit do 5000pln na revolut na wymianę walut bez opłat, ale mi to nie przeszkadza, nie wysyłam więcej niż to przez miesiąc. Do tego trzeba uważać na opłaty dodatkowe za wymianę w weekendy.

Za darmo jest przelew PLN na binance przez zen, ale pozniej wszystkie pary do PLN mają niekorzystne kursy, więc nie polecam tej opcji.
 
A Ty kolego jak wpłacasz kasę na binance (wrzuć jakiś schemat zaczynając od konta w pln-ach), kupujesz krypto przez p2p na binance czy wpierw przelewasz fiaty na konto binance? Revolut porobił znowu jakieś limity do 5k potem liczą prowizję, szukam jakiejś najtańszej metody.
Ceny na p2p np. btc nie są atrakcyjne.
Tak jak kolega @Grani opisal powyżej PLN na revolut tam przewalutowanie na USD i dalej przelew na Binance. Drobne opłaty jestem w stanie przeżyć, przyzwyczajony przez polskie domy maklerskie (jestem w DM mBank i BOSSA)
 
A Ty kolego jak wpłacasz kasę na binance (wrzuć jakiś schemat zaczynając od konta w pln-ach), kupujesz krypto przez p2p na binance czy wpierw przelewasz fiaty na konto binance? Revolut porobił znowu jakieś limity do 5k potem liczą prowizję, szukam jakiejś najtańszej metody.
Ceny na p2p np. btc nie są atrakcyjne.
Powyżej 5k złotych, prowizje i tak nie są jakieś tragiczne. Ja za wysłanie 5k$ zapłaciłem łącznie niecałe 6$ prowizji.
 
Między 2013 a 2017 jest 2% różnicy a następny, między 2017 a 2021 to już 6% to jak "coraz mniej"? :travolta:

Pewnie zara wyskoczą profesorowie matematyki i mnie naprostują.
Mistrzu, spada coraz mniej 94% -> 86% -> 84% ->78%. Inaczej mówiąc jest coraz mniejsza różnica procentowa pomiędzy szczytem a dołkiem. Dynamika samego spadku jest różna.
 
Pewien żarłok nienażarty
Raz wygłodniał nie na żarty.
tumblr_lzs9dzMryJ1rn95k2o1_400.gif
 
Back
Top