Kryptowaluty

bedzie dobrze, moze sie opoznic ale jak masz troche hajsu to co Ci szkodzi w BTC albo lepiej w ETH wrzucic? i niech sobie zarabia na NEXO najlepiej z mojego reflinka :awesome:
Wrzucę w jakieś binance a te chuje znikną jak ten kudłaty z miliardami
 
Zaczęliście już skupować?

IMG_20230105_125852.jpg
IMG_20230105_125826.jpg
 
Czyli tylko 20 mln w krypto :awesome:
Jak najtaniej i najprościej wpłacić fiaty na binance czy inną giełdę typu kraken?
Z konta walutowego np. ing?
I co się opłaca bardziej wpłacać PLny czy USD ?
Kiedyś robiłem to przez bitbay ale im nie ufam, coraz dziwniejsze wymogi kontroli użytkownika mają.
 
Jak najtaniej i najprościej wpłacić fiaty na binance czy inną giełdę typu kraken?
Z konta walutowego np. ing?
I co się opłaca bardziej wpłacać PLny czy USD ?
Lepiej w walucie obcej, szybko idzie revolutem w kilka sekund doslownie.
Z ing to sepa najtaniej bedzie, od karty biora prowizje ale jest na juz... czasem daja promocje na wplaty karta za zero - ciezko trafic.
 
Lepiej w walucie obcej, szybko idzie revolutem w kilka sekund doslownie.
Z ing to sepa najtaniej bedzie, od karty biora prowizje ale jest na juz... czasem daja promocje na wplaty karta za zero - ciezko trafic.
sepa to rozumiem przelew zwykły? Bo mi się pokazuje tylko przelew zwykły swift 1-3dni robocze
 
sepa to europejski, wiec chyba tylko ojro :zakręcony: pojebalem. Tam chyba swift musi isc ale hajs pewnie bedziesz mial poniedzialek/ wtorek
trudno poczekam opłata 0 z binance tylko bank coś wydrapie, wiesz może ile golą za takie przelewy?
 
Back
Top