Kryptowaluty

Dosyć spore spadki, w związku z czym ludzie próbują by nie przeoczyć jak wcześniej. Wiadomo, że takich wzrostów na 90 już nie będzie, ale pewnie lepsze to niż strata przez inflację. Trzeba przemyśleć ile wrzucic, żeby nie płacić kilka razy opłaty 25 zł za przelew. Myślałem, że szybciej uda się zweryfikować konto, e jednak trochę to trwa, zwłaszcza przelew weryfikacyjny.
Na gorkach jest podobno znacznie gorzej z weryfikacja :/
Ja konta mam juz pare lat takze zapomnialem calkiem o tym problemie, a tak w ogole to mysle ze zapychanie sie gield jest calkiem mozliwy. :frankapprove:
 
Jarzombek na prywatnych, płatnych grupach zachęca do kupowania. Sam dokupił BTC.
Z tego co zauważyłem , to Jarzombek ciagle twierdzi, że prawdziwa hossa jeszcze przed nami i zakłada wzrosty jeszcze kilkakrotne. Jego wcześniejsze prognozy to BTC powyżej 150K pod koniec 2021 nie do końca się sprawdziły, co tłumaczył później wydłużającym się cyklem. Nie kwestionuje absolutnie jego wiedzy, ale widzę u wielu ekspertów wróżenie z fusów. Jest niestety paru innych ekspertów od czytania wykresów, którzy ostrzegają przed zejściem BTC poniżej 41K , gdyż następne pułapy są bardzo krytyczne.
Miejmy nadzieję, że Jarzombek ma rację.
 
Z tego co zauważyłem , to Jarzombek ciagle twierdzi, że prawdziwa hossa jeszcze przed nami i zakłada wzrosty jeszcze kilkakrotne. Jego wcześniejsze prognozy to BTC powyżej 150K pod koniec 2021 nie do końca się sprawdziły, co tłumaczył później wydłużającym się cyklem. Nie kwestionuje absolutnie jego wiedzy, ale widzę u wielu ekspertów wróżenie z fusów. Jest niestety paru innych ekspertów od czytania wykresów, którzy ostrzegają przed zejściem BTC poniżej 41K , gdyż następne pułapy są bardzo krytyczne.
Miejmy nadzieję, że Jarzombek ma rację.
No tak, co ekspert to opinia. Ja jeszcze zaryzykuję. Dorzucę, ale z umiarem przede wszystkim CRO i kilka innych walut. Zobaczymy co to będzie.
 
Jeśli juz kupować to w obecnej sytuacji stawiałbym na BTC, ETH. Jeżeli faktycznie wchodzimy w besse to mamy pewność, że te projekty przetrwają. W odróżnieniu od części altcoinów.

 
No tak, co ekspert to opinia. Ja jeszcze zaryzykuję. Dorzucę, ale z umiarem przede wszystkim CRO i kilka innych walut. Zobaczymy co to będzie.
Masz jakieś kanały YT anglojęzyczne lub ekspertów /influencerow(polski odpowiednik?) w dziedzinie krypto , który byś polecił ?
 
Masz jakieś kanały YT anglojęzyczne lub ekspertów /influencerow(polski odpowiednik?) w dziedzinie krypto , który byś polecił ?
Nie. Mój brat i szwagier są wkręceni w temat w 100%, oglądają wszystko i zdają mi relacje :lol: Ja jedynie przesiewam Twittera. Zaraz zapytam
 
Mam wielką nadzieje, że obecne zjazdu jedynie przyspiesza i że będzie tak jak niektórzy prognozują - BTC czy ETH zjazd 75%, alty zjazd 90% (po czym wiele projektów się już nie podniesie). Czemu mam taka nadzieje? Ponieważ taki cykl życia pozwala zarobić, to raz. Dwa to fakt, ze po raz kolejny oczyści to scenę z gównianych projektów
 
Wracając co NFT. Podsyłałem link z projektem Sappy Seals. Szwagier na początku projektu kupował po 0,05ETH, z dwa tygodnie temu były po 0,25ETH a dzisiaj floor jest od 0,59ETH.

I to jest właśnie to. Namawiał mnie od samego początku na to a ja typowa narracja „te obrazki to jakaś pojebana sprawa, nie wchodzę w to”.
:usunto:
 
Wracając co NFT. Podsyłałem link z projektem Sappy Seals. Szwagier na początku projektu kupował po 0,05ETH, z dwa tygodnie temu były po 0,25ETH a dzisiaj floor jest od 0,59ETH.

I to jest właśnie to. Namawiał mnie od samego początku na to a ja typowa narracja „te obrazki to jakaś pojebana sprawa, nie wchodzę w to”.
:usunto:
Ja tu dawałem squishy to dziś jest za 0.35 a było Jeszcze wczoraj za 0.1 jakos. Szwagier ma dobre przeczucia :P Generalnie jak nie znałem tematu to tez uważałem ze to jakieś pojebane obrazki i w większej ilości przypadków tak jest. Będzie tego coraz więcej szczególności w grach.
 
Ja tu dawałem squishy to dziś jest za 0.35 a było Jeszcze wczoraj za 0.1 jakos. Szwagier ma dobre przeczucia :P Generalnie jak nie znałem tematu to tez uważałem ze to jakieś pojebane obrazki i w większej ilości przypadków tak jest. Będzie tego coraz więcej szczególności w grach.
Dokladnie, on się skupia głównie na tych co będą wypuszczać gry. Dzisiaj mi jakichś orków podrzucił, muszę się przyjrzeć i później podrzucę.

On jako programista analizuje to od zupełnie innej strony niż my (tak sądzę). Po godzinach współtworzył jeden projekt nft, a teraz z gościem ze stanów robią nowy marketplace. Jak będę miał nowinki co do ciekawych projektów to na pewno będę się z Wami dzielił.
 
Wracając co NFT. Podsyłałem link z projektem Sappy Seals. Szwagier na początku projektu kupował po 0,05ETH, z dwa tygodnie temu były po 0,25ETH a dzisiaj floor jest od 0,59ETH.

I to jest właśnie to. Namawiał mnie od samego początku na to a ja typowa narracja „te obrazki to jakaś pojebana sprawa, nie wchodzę w to”.
:usunto:
Już 0,79ETH floor
:robertmakeup:
 
Mam przypomnieć mój wpis? Jedziemy do 30k hihi
180a18588_helena.jpg
 
Założyłem konto na Binance, ale podczas zakładania uciekła mi strona z kodem QR. Wszyscy mówią i piszą, że to ważne (poniżej klucz był). Jak rozumiem, nie mam szans na odnalezienie już tych danych? Czy w związku z tym skasować konto (da się?) czy założyć nowe? i czy wtedy ponownie mam przechodzić proces weryfikacji?
Czy jest sens zakładać konta na kilku giełdach?
 
Czemu nie wrzuciłeś screenshota swoich obrazków:juanlaugh:


Nie chce mi się tego oglądać, ale że się bałem, że ktoś zajebie? Nie no kurwa bez przesady. Po prostu padała mi bateria w laptopie i już nie chciało mi się go podłączać na wieczór i zrobiłem na szybko zdjęcia. Na telefonie nie mam podpiętego metamaska wiec nie wrzucę od ręki. Wrzucałem w jakiś dzień jeden obrazek w oryginalnej formie.
 
A w skrócie? Bo nie chce mi się oglądać video ponad 30 minut, które gościu zaczyna od słów „nie jestem ekspertem, ale…” :lol:
To ja nawet do tego momentu jeszcze nie dotarłem, ale na pewno odsłucham. Piszą że w końcu dobrze wyjaśnione a ja ufam obcym ludziom z internetu

IMG_20220112_065707.jpg
 


jakie czasy: wywiady z zamaskowanymi ludźmi z pewnie fejkowymi imionami i nazwiskami :conorsalute::pociesznymirek:
1642025273679.png
 
Last edited:
Back
Top