Kryptowaluty

Używacie do kryptowalut revoluta czy giełd? Z tego co widzę to coraz więcej osób z "ulicy" używa tego pierwszego żeby w ogóle wejść w temat. Mam wrażenie, że ostatnia popularność to FOMO.
 
Na jakiej zasadzie je wybierasz?
podejrzewam, że tak

iu
 
Używacie do kryptowalut revoluta czy giełd? Z tego co widzę to coraz więcej osób z "ulicy" używa tego pierwszego żeby w ogóle wejść w temat. Mam wrażenie, że ostatnia popularność to FOMO.
Ja się na revolucie wkreciłem, ale generalnie to giełdy. Na revolucie tak jakby nie kupujesz realnego krypto tylko jego kurs.
Na jakiej zasadzie je wybierasz?
Szwagier podsyła projekty a wybieram obrazki możliwie jak najlepsze w rankingu za sumę jaką chcę przeznaczyć. Nie w każdych projektach są rankingi, wtedy po prostu wybieram „na oko”.
Żeby kupić obrazki trzeba mieć konto na giełdzie z krypto np crypto.com bo za obrazki płaci się kryptowalutami. Trzeba zainstalować jeszcze MetaMask i założyć swój portfel kryptowalutowy, z którym będziesz łączył wszystkie giełdy z obrazkami. No dobrze mieć kogoś obok kto już to ogarnia. Na YT też na pewno można znaleźć jakieś dobre tutoriale.
Tu są te projekty, w które my wbiliśmy:
Ciekawy jest też ten polski projekt co podsylalem wczoraj, z Gesslerową. Jest 8888 obrazków i jak wszystkie pójdą to będą losować Ferrari pośród posiadaczy. Przy tych babciach, o których też pisałem do losowania idzie Lambo.
 
Problem z Immutable x jak na razie jest taki ze tam mały volumen i o ile sie to nie zmieni to projekty tam raczej będą nurkować.

Obczaicie sobie to, dość świeży projekt
Floor price nie dużo większy od mint price do tego duża ilość unikatowych holderow.
Jak na razie produkt dostarczyli(boty na discordzie pod nft) i jakoś na dniach maja pokazać roadmape 2 wiec istnieje szansa ze cos z tego nftka będzie
 
NFT to projekt bez przyszłości. Kiedyś będzie płacz wśród tych, którzy nie zdążą skapitalizować.
 
O krypto tez tak kiedyś gadali, ja tam widzę dużo zastosowań sam gaming to jedno wielkie nft. A koniec końców chyba chodzi o to żeby się nachapać no chyba ze ktoś jest faktycznie dla fundamentów :rofl:
 
A koniec końców chyba chodzi o to żeby się nachapać no chyba ze ktoś jest faktycznie dla fundamentów :rofl:
Bez fundamentów to możesz równie dobrze pograć na ruletce w kasynie lub zajebać kosmiczną dźwignię na rynku Forex na jakimś dziwnym instrumencie. Może się nachapiesz, a może stracisz. Z większym prawdopodobieństwem tego drugiego. Tutaj jest tak samo.
To jest zwykły hazard - i na tym poprzestanę.
 
Hazard albo spekulacja, oczywiście że fundamenty powinny być najważniejsze, niestety nie są i masa gówno projektów i innego ścierwa robi niesamowite wyniki.
No zobaczymy w którym kierunku to wszystko wyjdzie ale samo NFT i ten rynek też ma dobre fundamenty tylko jak na razie jest skojarzony głównie z pixelowymi obrazkami.
Ja uważam ze tego będzie coraz wiecej i wraz rozwojem będzie to implementowane w różnych formach.
 
@respect pochwal się nowym nabytkiem.
5zyh9l.jpg

Czy macie jakieś linki refernecyjne, promocyjne itp.?
Wykorzystaj mój link polecający https://crypto.com/app/khpc9rqj8w aby zarejestrować się w Crypto.com i wtedy obaj otrzymamy $25 USD :)
Problem z Immutable x jak na razie jest taki ze tam mały volumen i o ile sie to nie zmieni to projekty tam raczej będą nurkować.

Obczaicie sobie to, dość świeży projekt
Floor price nie dużo większy od mint price do tego duża ilość unikatowych holderow.
Jak na razie produkt dostarczyli(boty na discordzie pod nft) i jakoś na dniach maja pokazać roadmape 2 wiec istnieje szansa ze cos z tego nftka będzie
A IMX ma się chyba łączyć z opensea?
 
  • Like
Reactions: jut
Przy założeniu portfela na crypto.com rok temu dostałem coiny o wartości 25$, tera kosztują prawie 200$. Za te coiny można kupować kruki. Stratny nie jestem :fjedzia:
No i oby szło je sprzedać z zyskiem. Co nie zmienia faktu, że za chuj nie rozumiem po co ludzie by mieli za to płacić krocie
 
Zarobić można na wszystkim. Przykład: kupiłem cośtam za 55zł. Sprzedałem cośtam za 80zl . Kupiłem lepsze cośtam za 80zł. Sprzedałem lepsze cośtam za 120zł. Mam już na 2 cośtamy:boss:
Mam znajomego, który na wyprzedażach libla kupuje rzeczy przecenione i sprzedaje w necie. Robi to dla sportu i frajdy, bo ma całkiem dobrze prosperującą firmę i nie kieruje się tylko i wyłącznie chęcią czy koniecznością dorobienia sobie, bo kasy mu nie brakuje.
 
Zarobić można na wszystkim. Przykład: kupiłem cośtam za 55zł. Sprzedałem cośtam za 80zl . Kupiłem lepsze cośtam za 80zł. Sprzedałem lepsze cośtam za 120zł. Mam już na 2 cośtamy:boss:
Mam znajomego, który na wyprzedażach libla kupuje rzeczy przecenione i sprzedaje w necie. Robi to dla sportu i frajdy, bo ma całkiem dobrze prosperującą firmę i nie kieruje się tylko i wyłącznie chęcią czy koniecznością dorobienia sobie, bo kasy mu nie brakuje.
Jest taki chytry że by gówno spod siebie zjadł
 
Back
Top