Kryptowaluty


Mój poprzedni filmik jaki tutaj wrzuciłem od Phila Koniecznego przeszedł bez echa (@MrRoshi ), dla mniej wtajemniczonych był to żar (mnie w każdym razie rozbawił )
Ten filmik może nie ma aż tak dużo z krypto walutami co spojrzenie autora na sytuacje społeczno-polityczno-ekonomiczną.Jak dotąd jego ocena sytuacji jak i „przepowiednie” okazują się niesamowicie trafne.

Powiem Ci szczerze ze nie przegladalem calego watku i nie nie bede mial kiedy - duzo przykrych rzeczy wydarzylo sie ostatnio w mojej rodzinie.
Ale Phila polecam jak najbardziej i to nie od dzis. Ogolnie masa ekonomistow twierdzi ze ta inflacja co jest teraz to nic w porownaniu z tym co bedzie czyli bieda jak skurwesyn....
A krypto pewnie sobie pokonsoliduje do swiat a pozniej zacznie sie rajd :lol:
Stay strong! Hodl! :robbie:
 
Powiem Ci szczerze ze nie przegladalem calego watku i nie nie bede mial kiedy - duzo przykrych rzeczy wydarzylo sie ostatnio w mojej rodzinie.
Ale Phila polecam jak najbardziej i to nie od dzis. Ogolnie masa ekonomistow twierdzi ze ta inflacja co jest teraz to nic w porownaniu z tym co bedzie czyli bieda jak skurwesyn....
A krypto pewnie sobie pokonsoliduje do swiat a pozniej zacznie sie rajd :lol:
Stay strong! Hodl! :robbie:
OIP.o5vLNpz7yxd7wwYQ92kovgHaIg

:redford:
 
Co się takiego wydarzyło, że podskoczylo do ponad 50k? 20.12 było poniżej 46k. Do dzisiaj wahał się 48-49k. Mam wrażenie, że te kursy to jakaś manipulacja. Ceny są z przysłowiowej dupy.
 
Pany, działacie coś z NFT? Ja zaczynam, szwagier mnie wkręca, on siedzi w tym na grubo również od backstage bo jako programista współtworzy różne projekty zagraniczne, ale ja póki co kompletnie się w tym nie odnajduję. Mimo wszystko mam już dwa obrazki i coś tam zaczynam powoli w to wsiąkać. Co wy na ten temat myślicie? Ja wchodzę w to chyba głównie dlatego żeby później jak odpali nie pluć sobie w brodę jak z krypto :cryme: a jak nie odpali, trudno.
 
Pany, działacie coś z NFT? Ja zaczynam, szwagier mnie wkręca, on siedzi w tym na grubo również od backstage bo jako programista współtworzy różne projekty zagraniczne, ale ja póki co kompletnie się w tym nie odnajduję. Mimo wszystko mam już dwa obrazki i coś tam zaczynam powoli w to wsiąkać. Co wy na ten temat myślicie? Ja wchodzę w to chyba głównie dlatego żeby później jak odpali nie pluć sobie w brodę jak z krypto :cryme: a jak nie odpali, trudno.
Gdzie kupujesz? Ja się zastanawiam ale żeby z tym ruszyć to musiałbym zgłębić temat
 
Gdzie kupujesz? Ja się zastanawiam ale żeby z tym ruszyć to musiałbym zgłębić temat
Póki co żeby skumać temat i nie płacić gassu tylko bezpośrednio za ETH to tutaj:
Ale Szwagier już mi powiedział, że będę musiał w końcu się przyzwyczaić do tego gas fee i przerzucić na OpenSea. Siedzę kurwa w tym całym community na discordzie i twitchu i póki co jest to dla mnie czarna magia :cryme: Ale jakby przy tym dobrze posiedzieć to w chuj jest okazji żeby zgarnąć trochę obrazków za darmo w rożnego rodzaju rozdaniach właśnie na Discord czy tez poprzez Twittera.
 
Póki co żeby skumać temat i nie płacić gassu tylko bezpośrednio za ETH to tutaj:
Ale Szwagier już mi powiedział, że będę musiał w końcu się przyzwyczaić do tego gas fee i przerzucić na OpenSea. Siedzę kurwa w tym całym community na discordzie i twitchu i póki co jest to dla mnie czarna magia :cryme: Ale jakby przy tym dobrze posiedzieć to w chuj jest okazji żeby zgarnąć trochę obrazków za darmo w rożnego rodzaju rozdaniach właśnie na Discord czy tez poprzez Twittera.
Kupiłeś obrazki jakiegoś człowieka? Czy w jakim kierunku idziesz?
 
Póki co żeby skumać temat i nie płacić gassu tylko bezpośrednio za ETH to tutaj:
Ale Szwagier już mi powiedział, że będę musiał w końcu się przyzwyczaić do tego gas fee i przerzucić na OpenSea. Siedzę kurwa w tym całym community na discordzie i twitchu i póki co jest to dla mnie czarna magia :cryme: Ale jakby przy tym dobrze posiedzieć to w chuj jest okazji żeby zgarnąć trochę obrazków za darmo w rożnego rodzaju rozdaniach właśnie na Discord czy tez poprzez Twittera.
Brzydkie te obrazki. Co się z nimi robi?
 
Kupiłeś obrazki jakiegoś człowieka? Czy w jakim kierunku idziesz?
Kupiłem obrazki jakiegoś konceptu, który ma potencjalnie szansę na rozwój. Póki co mocno ukierunkowuje mnie Szwagier więc dużo Ci nie opowiem. On już na tym zarabia więc nie chcę przespać momentu.
Brzydkie te obrazki. Co się z nimi robi?
Zazwyczaj brzydkie :D kupujesz a później wystawiasz za wyższą cenę, tyle :lol: Dla mnie te obrazki to jest jakaś pojebana sprawa w ogóle i „na chłopski” rozum ma tow chuuuuj mniej sensu niż krypto, ale skoro działa:fjedzia:
 
  • Wow
Reactions: jut
:latajacaslomkaptysiowa:
--------
Swego czasu ktos wspominal ze warto dzialki w MANA kupowac chyba...
Wyobrazacie sobie dzialki rolne/budowlane kupowac w krypto? :brainoverload:
Mana to coin a pewnie chodzi o działki w Decentraland. Pojebane to jest w chuj ale można na tym kasę robić. W marcu w decentraland odbędzie się pierwszy pokaz mody w metaverse i jaz zapowiedziały się tam największe domy modowe :facepalm::lol:
 
Kupiłem obrazki jakiegoś konceptu, który ma potencjalnie szansę na rozwój. Póki co mocno ukierunkowuje mnie Szwagier więc dużo Ci nie opowiem. On już na tym zarabia więc nie chcę przespać momentu.

Zazwyczaj brzydkie :D kupujesz a później wystawiasz za wyższą cenę, tyle :lol: Dla mnie te obrazki to jest jakaś pojebana sprawa w ogóle i „na chłopski” rozum ma tow chuuuuj mniej sensu niż krypto, ale skoro działa:fjedzia:
Ale to pojebane :brainoverload:
 
Aż mnie palce świeżbią... :beczka:

Ale to pojebane :brainoverload:
To jest pojebane na maksa. O ile krypto dla mnie ma sens jako alternatywna waluta tak te NFT to jest totalny kosmos. Tym bardziej, że ludzie płacą grube miliony za to :cryme:Mój szwagier ostatnio kupił obrazek za 300$ a sprzedał po kilku dniach za 2800$. Stwierdziłem, że albo płynę kurwa z nimi albo odpłyną za chwilę beze mnie.
 
Zabawa w NFT to de facto to handlowanie sztuką, tylko że cyfrową, w ramach pewnego zamkniętego technicznie środowiska, rynku, tak? Kupujesz obrazek i liczysz ze jego cena wzrosnie.

Jak się o tym pomyśli to takie ponzi scheme, piramida finansowa, dopóki jest dopływ świeżej krwi to się kręci.

Ale może i też być, że ja za stary jestem i juz nie jarze świata XD

W waluty krypto wierzę, choć ich czas w obecnej formie dobiegnie końca, tu niestety jestem pesymistą, za dużo rządów zaczyna narzekać. W nowej, kontrolowalnej formie oczywiście istnieć będą. Cinkciarze mogą działać jeśli jest gdzieś wolny świat który "poświadcza" że warto wierzyć w wymienialność, wartość konkretnej waluty, ale jeśli cały glob narzuci zakazy i regulacje może być bardzo ciężko. Najbliższy rok, dwa pokaże w jakim kierunku pójdziemy.
 
No w sumie tak. Tylko, że każdy ten obrazek może sobie skopiować prawym przyciskiem myszki komputerowej lub screenshotem i nie będzie żadnej różnicy :lol:
skopiować można ale z tego co się orientuje NFT to token, oparty o blockchain i ten kto kupi NFT jest w stanie potwierdzić że jest "właścicielem" obrazka.
Kopiując taki obrazek nie skopiujesz tokena w nim zapisanego.
 
skopiować można ale z tego co się orientuje NFT to token, oparty o blockchain i ten kto kupi NFT jest w stanie potwierdzić że jest "właścicielem" obrazka.
Kopiując taki obrazek nie skopiujesz tokena w nim zapisanego.
Oczywiście, że tak. Nie chodzi mi o to, że będziesz mógł nim handlować. Tylko jak kupujesz zajebisty oryginalny obraz to ktoś Ci musi ewentualnie namalować kopię, za którą musisz zapłacić. A tutaj po prostu klikasz i masz tą „sztukę” u siebie
 
Back
Top