Kryptowaluty

Oznaczcie mnie pliss, jak już będzie TEN moment na zakup. Bo chyba jeszcze poleci trochę co?
 
To tylko korekta, na spokojnie - czas na zakupy :crazy:
No tak, powtórki z maja teraz raczej nie będzie, ale żeby się pobawić na szybkich manewrach wystarczy. Większość spadła co najmniej 20%.
dziateczki spokojnie o te wpisy mi chodziło
:gabi_much_love:



Frajerzy dalej się bawią w dźwignie i inne chujostwo, a potem przychodzą wieloryby i robią ich od tyłu.

no ale to giełda zarabia na tych likwidacjach,
chyba że wieloryb giełdowy np. ten
iu

:antonio:

Edit: rynek spot a rynek futures to odrębne instrumenty przecież, wg mnie to ustawki takich kolesi jak ten wyżej, jak jest za dużo longów na futures dzwoni do
kolegi poniżej
iu
 
Last edited:
Ja tam i wtedy dokupilem :fjedzia:

Nie wiem jak wy ale ja troche obawiam sie o Binance, moze sie zapchac i mocno popierdolic jesli CZ zrezygnuje. Oby nie w tej hossie :evil:
panie jaka hossa, teraz odreagowanie i rura na dół widzimy się na 30000$ rób zdjęcia
 
Dobry każdy dolar
Pod warunkiem, że zdążyłeś naprawdę w porę po kilku dniach sprzedać, jak tak to gratuluję intuicji, mi takie szybkie ruchy nie wychodzą.
Osobiście wychodziłem przy 65 około 20 października (nie ukrywam, że robiłem w gacie na kolejnym rajdzie przy 67k), cierpliwie czekałem ponad miesiąc i się doczekałem, kupno za 60% przeznaczonej kasy po ~46000 i mam wrażenie, że to nie koniec globalnej korekty, czasy sprzyjają nowy covid, spadają indeksy także nie bardzo czas na wzrosty a indeksy zawsze ciągną krypto w dół jak przy ostatnim covidzie. Obstawiam, że zobaczymy niedługo sprawdzenie oporu na 30k. Jak tak to tam ładuję torby do końca. Ale z częścią altów niestety zostałem ze stratą. Te krypto uczą cierpliwości.
 
Nie ma takiej opcji... teraz rynek bedzie szedl tylko w jednym kierunku :cool:
Nie obrażę się jak tak będzie w końcu 60% kapitału na krypto mam ulokowane, ale mam wrażenie, że co najmniej czeka nas retest 41k, choćby po to by zrobić podwójne dno i dać jakieś ciekawe miejsce do startu. Resztę ewentualnie wpakuję na jakiejś fajnej korekcie.
 
Jak tak moi kryptomilonerzy? Mieszkacie już w swoich kryptowillach i jeździcie kryptolimuzynami ruchając kryptodziwki obsypane kryptokoksem po kryptocyckach?

:beczka:
 
Nie obrażę się jak tak będzie w końcu 60% kapitału na krypto mam ulokowane, ale mam wrażenie, że co najmniej czeka nas retest 41k, choćby po to by zrobić podwójne dno i dać jakieś ciekawe miejsce do startu. Resztę ewentualnie wpakuję na jakiejś fajnej korekcie.
Nie bedzie juz fajnej korekty :sad: obym sie mylil ale ja zrobilem swoje ostatnie zakupy...

Jak tak moi kryptomilonerzy? Mieszkacie już w swoich kryptowillach i jeździcie kryptolimuzynami ruchając kryptodziwki obsypane kryptokoksem po kryptocyckach?

:beczka:
Kto nie ryzykuje nie pije dom perignon :fck:
 
Mnie ciekawi ta bitwa na horyzoncie: czy ci z pewnym istotnym monopolem będą na tyle wstrzemięźliwi by nie interweniować i ot tak pozwolić by wartość, wolumen i dane transakcji uciekały z walut i systemów nad którymi mają kontrolę.

T21 twierdzi że kryptowaluty nie znikną, ale dostaną w bonusie te same atrybuty co inne papiery: mozliwy dodruk, daty waznosci, celowosc. Autentycznie się nie znam, pewnie powinienem więcej czasu przeznaczyć - lata temu - na zaznajomieniem sie z kw, no nic, jest jak jest.

:corn:

Zeby nie było, kibicuję...
 
Mnie ciekawi ta bitwa na horyzoncie: czy ci z pewnym istotnym monopolem będą na tyle wstrzemięźliwi by nie interweniować i ot tak pozwolić by wartość, wolumen i dane transakcji uciekały z walut i systemów nad którymi mają kontrolę.

T21 twierdzi że kryptowaluty nie znikną, ale dostaną w bonusie te same atrybuty co inne papiery: mozliwy dodruk, daty waznosci, celowosc. Autentycznie się nie znam, pewnie powinienem więcej czasu przeznaczyć - lata temu - na zaznajomieniem sie z kw, no nic, jest jak jest.

:corn:

Zeby nie było, kibicuję...
CBDC - cyfrowy pieniadz pewnie bardzo mocno uderzy w krypto no i rzecz jasna w nas ludzi :jon:
 
Jak tak moi kryptomilonerzy? Mieszkacie już w swoich kryptowillach i jeździcie kryptolimuzynami ruchając kryptodziwki obsypane kryptokoksem po kryptocyckach?

:beczka:
Muszą być miliony? Kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie za klikanie w telefon się nie liczy?
Kurwa, ale z nas przegrywy :childcry:
 
mam pytanie: jakie kwoty inwestowaliście na początku swojej przygody z krypto? kilkaset złotych, kilka-kilkanaście tysięcy? Czy były to regularne wpłaty, czy większe ale na zasadzie "strzału"?
Czy opłaty, przewalutowania, prowizje itp nie zjadają Wam zysku?
 
mam pytanie: jakie kwoty inwestowaliście na początku swojej przygody z krypto? kilkaset złotych, kilka-kilkanaście tysięcy? Czy były to regularne wpłaty, czy większe ale na zasadzie "strzału"?
Czy opłaty, przewalutowania, prowizje itp nie zjadają Wam zysku?
Najlepiej miec obrana strategie i uszykowane stable coiny na zakupy na dolkach, przede wszystkim warto przesledzic projekty i wybrac te wartosciowe zeby nie umoczyc hajsu.
Jaki kapital to juz zalezy od Ciebie - inwestuj tyle ile mozesz stracic, rynek jest rządzony emocjami... byle nowa informacja jak np. ze chiny banuja krypto i rynek leci na leb na szyje, juz nie wspomne co sie dzialo jak plandemia strachu sie zaczela :facepalm: kto kupil wtedy np ETH to moze spierdalac na hawaje...
Ja wplacalem w euro wiec nie mialem zadnego przewalutowania, a prowizje pobiera gielda od transakcji, nie sa duze ale jak robisz duzo transakcji to troche groszy ucieka - warto zarejestrowac sie na gieldzie z reflinka bo np. na binance bedziesz mial pobierane 20 proc mniej. :wink:
 
  • Like
Reactions: jut
Podziele sie okazja :fly:


Kryptowaluta PROS - Prosper
Najnizszy market cap na binance!
Jest aktualnie w fazie akumulacji i w najblizszych tygodniach powinna pojsc w gore...
Jeszcze w tej hossie team ma oglosic nowy roadmap.
Oglaszali jakis czas temu ze wejda w partnerstwo z zakladami bukmacherskimi co moze byc ogromne - odchodza podatki od zakladow np.
Warto sie zainteresowac :wink:
 
Panowie mam pytanie, nie jestem kompletnie w temacie. Ale założmy, że nie wiem jakieś oszczędności mam albo rodzice, ale no nikt z nas nie jest totalnie w temacie. Trzeba pytać znajomych i się uczyć jak to działa? Czy gdzieś jest w miarę "pewne", że coś tam rzucisz, i niech to sobie kwitnie, i za x czasu coś tam może sie zarobi, może nie. Czy jak ktoś jest totalnie debilem w temacie jak ja, to nawet lepiej za to się nie brać?
 
Panowie mam pytanie, nie jestem kompletnie w temacie. Ale założmy, że nie wiem jakieś oszczędności mam albo rodzice, ale no nikt z nas nie jest totalnie w temacie. Trzeba pytać znajomych i się uczyć jak to działa? Czy gdzieś jest w miarę "pewne", że coś tam rzucisz, i niech to sobie kwitnie, i za x czasu coś tam może sie zarobi, może nie. Czy jak ktoś jest totalnie debilem w temacie jak ja, to nawet lepiej za to się nie brać?
Teraz jest zly moment na wchodzenie w krypto bo hossa sie konczy - ryzyk fizyk...


No i co zrobiłeś z tym bogactwem? :awesome:
Kupiłeś jakąś zbroję i eliksiry many? :awesome:
Postawilem na Twoje typy... :boystop:
 
@MrRoshi Jasne, ale pytam z ciekawości. Czy trzeba trochę się poduczyć w temacie, czy można na tak zwanego jana, coś tam zainwestować i liczyć, że coś z tego będzie?
 
Back
Top