Kryptowaluty

Moj ojciec kupił tego trochę jak tylko sie pojawiło. Wtedy śmiałem sie z niego, ze pewnie pewnie pomyliło mu się z Doge… teraz już się nie śmieje :shy:
Ciesz się, w spadku dostaniesz jak nie przehula
:juanlaugh:
 
Jakieś manewry Panowie? Ja chyba trochę wjeżdżam grubiej teraz i postaram się w końcu bardziej na bieżąco handlować a to co trzymam długoterminowo to będę trzymał.
 
Obyś miał rację.
właśnie nie do końca, bo jak będzie mini sredniowiecze to nawet elektrownia w Twoim domu może nie byc wystarczająca do upłynnienia kasy
marze po cichu o likwidacji tego kretyńskiego KYC co by mogło wg mnie delikatnie wzmóc pompe ulicy, bo jak ktos chce to znajdzie dane słupa Jasia Kowalskiego gdzie trzeba i dalej bedzie "prał brudne piniondze" a tak to pierdolony bidbaj stekac zaraz bedzie o rolke papieru ktora sie podcierałem tydzień wstecz
 
digibyte-dgb.gif


Mowilem ze tylko korekta... :fjedzia:
 
Nie bedzie powrotu do sredniowiecza - nie po to instytucje wchodza w krypto zeby teraz byly w dupie...
skoro zamkneli ludzi w domach na fake covid, to zrobienie blackoutu, ktory ewidentnie nie bedzie fakiem spowoduje czasowe wejscie do sredniowiecza aż do czasu "cudownego i niespodziewanego odkrycia energi" z uranu/wodoru.... kim sa te instytucje? w sensie czy one stanowią prawo i obsluguja drukarki forsy? bo jak nie to bym sie tak na nie nie zapatrywał jak na jakiś wyznacznik rozsądku... zreszta jak bedzie pekniecie banki i bessa, to dla instytucji jest korekta i okazja na następne zakupy
 
skoro zamkneli ludzi w domach na fake covid, to zrobienie blackoutu, ktory ewidentnie nie bedzie fakiem spowoduje czasowe wejscie do sredniowiecza aż do czasu "cudownego i niespodziewanego odkrycia energi" z uranu/wodoru.... kim sa te instytucje? w sensie czy one stanowią prawo i obsluguja drukarki forsy? bo jak nie to bym sie tak na nie nie zapatrywał jak na jakiś wyznacznik rozsądku... zreszta jak bedzie pekniecie banki i bessa, to dla instytucji jest korekta i okazja na następne zakupy
Chodzilo mi bardziej o zbanowanie krypto, chociaz jak chca wprowadzic CBDC to juz mnie nic nie zdziwi :fjedzia:

Inwestowal ktos w Unibright?
 
Chodzilo mi bardziej o zbanowanie krypto, chociaz jak chca wprowadzic CBDC to juz mnie nic nie zdziwi :fjedzia:

Inwestowal ktos w Unibright?
ban na krypto srednio sie juz przyjmuje jako FUD bo banowali wiele razy... mysle że właśnie blackout i komputery kwantowe mogą wywołać besse... ale nie upadek BTC, bo kompy kwantowe moga być przeciez wykorzystane rownie dobrze do zabezpieczenia sieci lecz poczatkowo moga one uchodzić za "łamacze" sieci i spowodowac blady strach... z cbdc tez nie wiadomo co moze wyjsc, ale z drugiej strony to jak jest KYC to tak czy siak krypto i anonimowość to lekkie nieporozumienie

co do unibright, to ogladalem na kanale Jarzombek, film o unibright w 2019-20 jak szorował dno i oczywiście nie kupilem ani sztuki :D
 
ban na krypto srednio sie juz przyjmuje jako FUD bo banowali wiele razy... mysle że właśnie blackout i komputery kwantowe mogą wywołać besse... ale nie upadek BTC, bo kompy kwantowe moga być przeciez wykorzystane rownie dobrze do zabezpieczenia sieci lecz poczatkowo moga one uchodzić za "łamacze" sieci i spowodowac blady strach... z cbdc tez nie wiadomo co moze wyjsc, ale z drugiej strony to jak jest KYC to tak czy siak krypto i anonimowość to lekkie nieporozumienie

co do unibright, to ogladalem na kanale Jarzombek, film o unibright w 2019-20 jak szorował dno i oczywiście nie kupilem ani sztuki :D
KYC - inwigilacja i pierdolone podatki :fjedzia:

Uni, kurwa zainwestowalbym bo nawet na zadnej duzej gieldzie nie jest a kapital juz ma mega konkretny, ale ciekawe czy wejdzie w tej hossie - chyba juz nie :jon:
 
Uni, kurwa zainwestowalbym bo nawet na zadnej duzej gieldzie nie jest a kapital juz ma mega konkretny, ale ciekawe czy wejdzie w tej hossie - chyba juz nie
nie znam tego uni, nie chce mi sie oglądać ;p... może trend metaverse bedzie teraz robił szybkie zwroty ale ja już nic nie dokupuje, bo ta hossa jest jakas pierdolnięta bardziej niż poprzednia... konieczny i ostapowicz zrealizowali zyski w 30% swojego portfolio, a spotkalem takiego typa ogara na YT i napisal że jest juz w 70% we fiatach czyli miazga
 
ban na krypto srednio sie juz przyjmuje jako FUD bo banowali wiele razy... mysle że właśnie blackout i komputery kwantowe mogą wywołać besse... ale nie upadek BTC, bo kompy kwantowe moga być przeciez wykorzystane rownie dobrze do zabezpieczenia sieci lecz poczatkowo moga one uchodzić za "łamacze" sieci i spowodowac blady strach... z cbdc tez nie wiadomo co moze wyjsc, ale z drugiej strony to jak jest KYC to tak czy siak krypto i anonimowość to lekkie nieporozumienie

co do unibright, to ogladalem na kanale Jarzombek, film o unibright w 2019-20 jak szorował dno i oczywiście nie kupilem ani sztuki :D
Zanim te komputery kwantowe będą do czegokolwiek przydatne to jeszcze będzie pewnie parę cykli, więc to jest zagrożenie ale nie na tą chwilę.
 
Back
Top