Kryptowaluty

Oczywiście, że tak. Nie chodzi mi o to, że będziesz mógł nim handlować. Tylko jak kupujesz zajebisty oryginalny obraz to ktoś Ci musi ewentualnie namalować kopię, za którą musisz zapłacić. A tutaj po prostu klikasz i masz tą „sztukę” u siebie
owszem, ale NFT nie powstało w celu zabezpieczenia cyfrowych obrazów czy innych danych przed skopiowaniem, nie o to chodzi :)
 
owszem, ale NFT nie powstało w celu zabezpieczenia cyfrowych obrazów czy innych danych przed skopiowaniem, nie o to chodzi :)
Za bardzo się wkręcasz i odbijasz. Chodziło tylko o proste porównanie sytuacji do handlu sztuką i różnice.
 
owszem, ale NFT nie powstało w celu zabezpieczenia cyfrowych obrazów czy innych danych przed skopiowaniem, nie o to chodzi :)
Nie pomaga to w budowaniu zaufania ludzi którzy chcą w to włożyć oszczędności.

Czyli największą zaletą NFT jest lokalna, zdecentralizowana możliwość potwierdzenia autora cyfrowego utworu, tak? Coś jeszcze? Pytam oczywiście poważnie, bardzo mało o NFT wiem.
 
Nie pomaga to w budowaniu zaufania ludzi którzy chcą w to włożyć oszczędności.

Czyli największą zaletą NFT jest lokalna, zdecentralizowana możliwość potwierdzenia autora cyfrowego utworu, tak? Coś jeszcze? Pytam oczywiście poważnie, bardzo mało o NFT wiem.
 
5 obrazków dołączyło do rodziny. :antonio:

chyba wczoraj Eminem kupił obrazek małpy za 0,5mln $
Jedziem z tym :cmgkeepgoing:
Jak to tak hula, to interesuje mnie nie kupowanie, a sprzedawanie. Jak mogę stworzyć taki rysunek (większość poziom to Paint na średniozaawansowanych). Mogę na szybko opierdolić kilka sztuk.
 
Decydujące znaczenie mają walory estetyczne, stajnia czy nazwa? Za chuj nie wiem czemu to służy :lol:
 
Jak to tak hula, to interesuje mnie nie kupowanie, a sprzedawanie. Jak mogę stworzyć taki rysunek (większość poziom to Paint na średniozaawansowanych). Mogę na szybko opierdolić kilka sztuk.
Sam bym kilka takich stworzył
 
Sam bym kilka takich stworzył
Masz doświadczenie i portfolio. Znaczy miałeś, bo poszły z dymem serwerów, ale i tak są legendą na forum. W każdym razie kupowałbym jak pojebany:) za parę lat pływałbym jachtem wokół mojej wysepki na mazurach.
 
Moje wariaty

5zrsq3.jpg



5zrstx.jpg

Tak, robiłem zdjęcia ekranu laptopa. Nieważne. Mam jeszcze dwa prosiaki i do babci dzisiaj dokupię dziadka
:antonio: :fjedzia:
 
Moje wariaty

5zrsq3.jpg



5zrstx.jpg

Tak, robiłem zdjęcia ekranu laptopa. Nieważne. Mam jeszcze dwa prosiaki i do babci dzisiaj dokupię dziadka
:antonio: :fjedzia:
Kup coś do Szplina. On ci całą rodzinę prosiaków namaluje, łącznie z Dorotą i Grubą Wiolą.
Myślę, że krótko i średnio terminowo można zarobić, bo pieniędzy jest tyle wydrukowane, że trzeba dostarczać produkty do ich wydania. Ale nie wiem jaką ma to użyteczność.
P.s. świnek nie umiem rysować jeszcze, ale ostatnio dzięki "Myszka w Paski rysuje" ogarnąłem łosia, kraba i żabę. Jak to mogę wystawić na sprzedaż? Poważnie się pytam.

P.s.2 jeszcze umiem kotka siedzącego, grubego kota, kota w okularach i tatę kota (wszystkie poprzednie elementy+puszkę browaru).
Edit: w sumie ludzie mogą to kupować, tak jak kiedyś tapety do komórek, albo skórki w grach online, albo skrzynki...
 
Na ten moment chyba kilka firm próbowało wejść w NFT i skutek był raczej kiepski.
 
Idea tych obrazków jest tak głupia, że za chuj nie ogarniam. Może mi ktoś wyjaśnić w prostych słowach? Ma to jakieś logiczne wytłumaczenie poza wykorzystaniem pędu do chęci zarobienia na czymś wirtualnym?
 
Idea tych obrazków jest tak głupia, że za chuj nie ogarniam. Może mi ktoś wyjaśnić w prostych słowach? Ma to jakieś logiczne wytłumaczenie poza wykorzystaniem pędu do chęci zarobienia na czymś wirtualnym?
Mi się wydaje, że zjawisko to wykorzystuje ludzką chęć zbierania/kolekcjonowania oraz wyróżniania się. Myślę, że może to iść w stronę hazardu (bardzo silny bodziec), np. Kupujemy obrazek świnki, ale nie wiemy czy dostaniemy babcię czy dziadka, uzależnione jest to od rachunku prawdopodobieństwa.
 
Mi się wydaje, że zjawisko to wykorzystuje ludzką chęć zbierania/kolekcjonowania oraz wyróżniania się. Myślę, że może to iść w stronę hazardu (bardzo silny bodziec), np. Kupujemy obrazek świnki, ale nie wiemy czy dostaniemy babcię czy dziadka, uzależnione jest to od rachunku prawdopodobieństwa.
Jak dla mnie to na maksa pojebane.

 
Idea tych obrazków jest tak głupia, że za chuj nie ogarniam. Może mi ktoś wyjaśnić w prostych słowach? Ma to jakieś logiczne wytłumaczenie poza wykorzystaniem pędu do chęci zarobienia na czymś wirtualnym?
To kolejny etap w dążeniu do rozpierdolenia systemu wymiany waluta-usluga-wartosc dodana. To już nawet nie spekulacja. W ideii tego projektu jest chęć zaistnienia bez względu na koszty.
Kula śnieżna toczy się, od kiedy lepszy nie znaczy bardziej wartościowy, w szerokim nurcie oczywiście bo na marginesie dzieje się od zawsze.
No chyba, że to sztuka nowoczesna. Przeczytałem już wiele na ten temat, nie mam szans tego zrozumieć, zbyt wąski mój horyzont :mamed:
 
Idea tych obrazków jest tak głupia, że za chuj nie ogarniam. Może mi ktoś wyjaśnić w prostych słowach? Ma to jakieś logiczne wytłumaczenie poza wykorzystaniem pędu do chęci zarobienia na czymś wirtualnym?
Mordo nie wiem, ale tak samo nie wiedziałem z krypto. Wolę później płakać, że kupiłem kilka obrazków za jakąś sumę (skupiam sie bardziej na tych tańszych projektach, które mają potencjał odpalić niż już na tych drogich hajpowanych) i nic nie zarobiłem niż płakać, że nie kupiłem i nie zarobiłem 10 czy 30 razy tyle
:fjedzia:
 
Mordo nie wiem, ale tak samo nie wiedziałem z krypto. Wolę później płakać, że kupiłem kilka obrazków za jakąś sumę (skupiam sie bardziej na tych tańszych projektach, które mają potencjał odpalić niż już na tych drogich hajpowanych) i nic nie zarobiłem niż płakać, że nie kupiłem i nie zarobiłem 10 czy 30 razy tyle
:fjedzia:
Jak dołączyć do tego projektu? Jak rysować i sprzedawać te bohomazy? W rysowaniu jestem niezły. Próbka moich szkiców, korowała córka:
 

Attachments

  • 20220102_171813.jpg
    20220102_171813.jpg
    368.9 KB · Views: 20
  • 20220102_171801.jpg
    20220102_171801.jpg
    344.8 KB · Views: 19
Panowie, to się już dzieję, nie zatrzymamy tego!!!!!!!!!!! Żeby później nie było płaczu, że nie namawiałem!

 
Panowie, to się już dzieję, nie zatrzymamy tego!!!!!!!!!!! Żeby później nie było płaczu, że nie namawiałem!

Dobra, dawaj jakiś poradnik jak to ogarnąć
 
bjere kitku
Dobre, daję 0,1 SOL.
Sprzedane!
Mam już poradnik. Wchodzę w to grubo!
 
Chce założyć sobie revoult i jakiś jeszcze portfel. Czy macie jakieś linki refernecyjne, promocyjne itp.?
@respect pochwal się nowym nabytkiem.
Edit. Słucham Ostapowicza i się generalnie wszystko zgadza co mówił. Oglądam stare filmy, od początku, więc mam już odnośnik do tego co się wydarzyło. Phil tak samo.
 
Back
Top