Kryptowaluty

Jak słyszę roadmap to od razu mi się Lisk przypomina i te wieczne zapewnienia jakie to KURWA ZARAZ BĘDZIE TO THE MOON :beczka:

Ja jestem bardzo konserwatywny i 70% moich zakupów to BTC i ETH, reszta rzucona w SAND, MANA, DOGE, SHIB i inne takie gówna :beczka:
Dobre partnerstwa zrobią robotę zobaczysz, niech da zarobić 10x w najbliższych miesiącach a będę happy :)

Pieseł dał mi zarobić 70x szkoda że z tylko 15 eurasow... Czemu w NFT? Bo boom jest?
 
To metavers a nie NFT. Kupuję je ponieważ wierzę w rozwój metaverse (patrząc na trendy) jak i web 3.0, nie kupiłem za to AXS bo uważam, że jest przewartościowane.
AXS miało zajebisty ruch w ciągu roku chyba... NFT i metaversy jeden ch... :beczka:
 
NFT i metaversy jeden ch.
własnie chyba nie jeden a dwa
Jak słyszę roadmap to od razu mi się Lisk przypomina
co tam w lisku amajzing technology słychować? trzymam te fekalia bo czasami robią rajdy ale projekt to takie badziewie że jprd.... stworzone po to żeby kordek mógł kisnąć beke z hodlerów
 
Screenshot_2022-03-25-14-36-17-466_com.instagram.android.png
.nie chce nikogo namawiać bo się mało znam ale znajomi co w tym bardziej siedzą mówili, że to dopiero wystrzeli.
 
nie chce nikogo namawiać bo się mało znam ale znajomi co w tym bardziej siedzą mówili, że to dopiero wystrzeli.
specyficzne czasy nadchodzą, mysle że za dużo golda przy tyłku tez nie ma co trzymać, chociaż faktycznie wszystko wskazuje że cena będzie w góre
 
Ma ktos w portfolio?

i ciekawy gem do przeswietlenia w ekosystemie solany znalazlem.. co myslicie?
 
@Mnichu @respect gdzie wy te krypto i nft kupujecie?
Ja coś tam na revolucie kupuję, ale wybór mają ograniczony.
Krypto na binance i crypto.com. Na Revolucie kupujesz tak jakby kurs waluty a nie fizycznie kryptowalutę. A NFT to już grubszy temat. Jest kilka marketów, ale żeby z nich korzystać to musisz mieć założone konto na jakiejś giełdzie krypto.
 
Ktoś wchodził w $LEOS Leonicorn Swap?

CertiK: https://www.certik.com/projects/leonicornswap

Do Uniswapa czy Pancake Swapa trochę brakuje, jednak do tej pory dobrze wychodzi im wywiązywanie się z obietnic.

Projekt jest jeszcze młody, dopiero #1850 Coingecko, a hype na Twitterze się rozkręca:
 

Attachments

  • a.png
    a.png
    1.6 MB · Views: 11
Odbiegając na moment od inwestycji:

Wczoraj NFT z serii BAYC sprzedane przez pomyłkę za 500 zł - zamiast za półtora miliona zł
(104 ETH to aktualnie najniższa cena za NFT z tej kolekcji)

1648581300068.png
 
Odbiegając na moment od inwestycji:

Wczoraj NFT z serii BAYC sprzedane przez pomyłkę za 500 zł - zamiast za półtora miliona zł
(104 ETH to aktualnie najniższa cena za NFT z tej kolekcji)

View attachment 35886
Na jakiej zasadzie ustalana jest wartość tego scamu? Damy sobie cenę z dupy a jak ktoś zapłaci to frajer i tak to bangla?
 
Na dokładnie tej samej zasadzie co każda rzecz na rynku tradycyjnym, produkt jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić
 
Back
Top