Kryptowaluty

Piramidą finansową :awesome:
12.jpg
 
@Over
Cena 99.9% tych NFT to nie cena obrazka, najczęściej to cena przynależności do klubu/społeczności innych ludzi z certyfikatami tej samej "serii" (którzy wzajemnie smyrają się po jajkach i wpadają w samo zachwyt, pokazując jak to nie jest zajebiście być w takim elitarnym gronie - bo wtedy cena ich certyfikatu najczęściej rośnie w oczach innych).
Samo promowanie swojego obrazka (często avatara) to tylko chwalenie się przynależnością do takiego zjebanego "elitarnego" klubu gdzie liczba członków jest ograniczona.

Gdyby nie zjebani celebryci promujący taką przynależność do danej społeczności to nikt by nie chciał być w takiej ekipie.
Tak następuje pompowanie balonika, który powinien teoretycznie zacząć tracić na wartości, jeżeli osoby go posiadające lub twórcy przestaną inwestować w jego promocje.

Osobiście nie polecam kupna. Polecam ewentualnie stworzenie serii, wypromowanie społeczności na celebrytach i sprzedaż z potężnym zyskiem.
 
Właśnie to chciałem usłyszeć :antonio:Jeśli dobrze rozumiem to jest to kupowanie UNIKATOWYCH grafik JPG za gruby hajs? :mjsmile:
Kto ma otwarty umysł to robi na tym hajs. Nie słuchaj Andrzeja, to typowy troll w tym temacie. NFT wydaje się niedorzeczne, ale jakie to ma znaczenie skoro da się na tym zarabiać? Korzystaj póki jest na to pompa.
 
Kto ma otwarty umysł to robi na tym hajs. Nie słuchaj Andrzeja, to typowy troll w tym temacie. NFT wydaje się niedorzeczne, ale jakie to ma znaczenie skoro da się na tym zarabiać? Korzystaj póki jest na to pompa.
Ale jak chłop jest totalnie zielony to szanse, że te pieniądze pójdą się jebać są bardziej prawdopodobne.
 
Kto ma otwarty umysł to robi na tym hajs. Nie słuchaj Andrzeja, to typowy troll w tym temacie. NFT wydaje się niedorzeczne, ale jakie to ma znaczenie skoro da się na tym zarabiać? Korzystaj póki jest na to pompa.
No to może otwórz umysły tym zamkniętym i wytłumacz jak krowie na rowie po co, jak, czemu i dlaczego to przyszłość :mamed:
 
@Over
Cena 99.9% tych NFT to nie cena obrazka, najczęściej to cena przynależności do klubu/społeczności innych ludzi z certyfikatami tej samej "serii" (którzy wzajemnie smyrają się po jajkach i wpadają w samo zachwyt, pokazując jak to nie jest zajebiście być w takim elitarnym gronie - bo wtedy cena ich certyfikatu najczęściej rośnie w oczach innych).
Samo promowanie swojego obrazka (często avatara) to tylko chwalenie się przynależnością do takiego zjebanego "elitarnego" klubu gdzie liczba członków jest ograniczona.

Gdyby nie zjebani celebryci promujący taką przynależność do danej społeczności to nikt by nie chciał być w takiej ekipie.
Tak następuje pompowanie balonika, który powinien teoretycznie zacząć tracić na wartości, jeżeli osoby go posiadające lub twórcy przestaną inwestować w jego promocje.

Osobiście nie polecam kupna. Polecam ewentualnie stworzenie serii, wypromowanie społeczności na celebrytach i sprzedaż z potężnym zyskiem.
To jest chyba największa piramida i bezsensowna bańka jaką widziałem. Już nawet Tulipomania miała większy sens.
Kto ma otwarty umysł to robi na tym hajs. Nie słuchaj Andrzeja, to typowy troll w tym temacie. NFT wydaje się niedorzeczne, ale jakie to ma znaczenie skoro da się na tym zarabiać? Korzystaj póki jest na to pompa.
Każdy tak mówił o podobnych spekulacjach. To jest zabawa w znalezienie większego frajera, któremu uda się wcisnąć coś bezwartościowego i zarobić. Problemem takich akcji jest zawsze to, że w końcu ten przysłowiowy frajer znika i zostaje się z ręką w nocniku. To trochę jak zabawa na weselu gdzie goni się w parę osób wokół krzeseł.
 
No to może otwórz umysły tym zamkniętym i wytłumacz jak krowie na rowie po co, jak, czemu i dlaczego to przyszłość :mamed:
Ja już sie tu produkowałem na ten temat kilka razy. Na chuj mam to robić ponownie? Nie mam w tym żadnego interesu żeby kogokolwiek do tego namawiać. Niech każdy robi co chce ze swoim hajsem.
:fjedzia:
 
Last edited:
SNP, UNIQ, PLY

QUICK, DERO

SCRT, CAKE, ZEC

MATIC, BNB, BTC

Masz posegregowane mniej więcej według kapitalizacji,
im wyżej tym widzę większy potencjał do wzrostu
 
Ma ktoś może wyrobioną opinię o @SNP Synapse Network?

Polski projekt, CEO Paweł Łaskarzewski sprawia wrażenie kumatego typa, wydaje się być tylko kwestią czasu powrót do poprzednich poziomów, projekt jest stosunkowo świeży i mieć bardzo potrzebne zastosowanie. Twitter kwitnie, wydaje się, że brakuje tylko promocji.
Od 3ch tygodni robię jego reasearch zbieram opinie żeby decydować co dalej. Gdy projekt wychodził spóźniłem się z zakupem i odpuściłem temat żeby nie przepłacać.
Teraz sytuacja cenowa się bardzo zmieniła.
Może ktoś wie coś czego ja nie wiem i chce się podzielić wiedzą.






 
Ja pompuje systematycznie w CRO. Może bez fajerwerków typu 800%, ale stabilnie, sukcesywnie kamień gotuje :lol:
 
Back
Top