Kryptowaluty

Ktoś z szanownego grona cohones para się tradingiem?
Chciałbym spróbować i przydadzą się rady od bardziej doświadczonych.Np. skąd czerpać wiedzę.. czym się zainteresować jeśli chodzi o AT itd
 
Golenie frajerów na NFT odcinek 2374
View attachment 33016
co on ma na głowie
iu


chyba nft
:beczka:
 
Na „grupach”? :awesome:
Na telegramie sa grupy ktore robia analize wykresow :wink: np.
 
Na telegramie sa grupy ktore robia analize wykresow :wink: np.
Ja wiem o co Ci chodziło. Jeśli robią analizę techniczna wykresów to sobie odpuść ich porady. Nawet na o wiele bardziej przewidywalnych wykresach akcji AT dobrze robi może 1% ludzi tym się zajmujących a co dopiero na rynku krypt, który jest mega sterowany przez emocje. Ja też się kiedyś zachwyciłem AT i ekspertami z grup na telegramie, discordzie itp, były super formacje, cup and handle, head and shoulders, trójkąty, kreski, double top, formacje odwrócone, flagi i masa wspaniale narysowanych kresek. A na koniec "wszystko chuj" :beczka:
 
Ja wiem o co Ci chodziło. Jeśli robią analizę techniczna wykresów to sobie odpuść ich porady. Nawet na o wiele bardziej przewidywalnych wykresach akcji AT dobrze robi może 1% ludzi tym się zajmujących a co dopiero na rynku krypt, który jest mega sterowany przez emocje. Ja też się kiedyś zachwyciłem AT i ekspertami z grup na telegramie, discordzie itp, były super formacje, cup and handle, head and shoulders, trójkąty, kreski, double top, formacje odwrócone, flagi i masa wspaniale narysowanych kresek. A na koniec "wszystko chuj" :beczka:
Tu się sprawdza stara polska szkoła Jacka Gmocha
 
  • Haha
Reactions: jut
Ja wiem o co Ci chodziło. Jeśli robią analizę techniczna wykresów to sobie odpuść ich porady. Nawet na o wiele bardziej przewidywalnych wykresach akcji AT dobrze robi może 1% ludzi tym się zajmujących a co dopiero na rynku krypt, który jest mega sterowany przez emocje. Ja też się kiedyś zachwyciłem AT i ekspertami z grup na telegramie, discordzie itp, były super formacje, cup and handle, head and shoulders, trójkąty, kreski, double top, formacje odwrócone, flagi i masa wspaniale narysowanych kresek. A na koniec "wszystko chuj" :beczka:
Z tym na koniec wszystko chuj to prawda, ale jak szlo na wiosne w gore to nie powiem bo dzieki jego analizom dalo sie zarobic... :frankapprove:
 
Z tym na koniec wszystko chuj to prawda, ale jak szlo na wiosne w gore to nie powiem bo dzieki jego analizom dalo sie zarobic... :frankapprove:
ale szło tak, bo ktoś linijkę narysował? Czy bez tej analizy by nie urosło?
 
ale szło tak, bo ktoś linijkę narysował? Czy bez tej analizy by nie urosło?
Urosloby, tu bardziej chodzi o analizy wykresu, ja tam nie mam tyle czasu zeby sledzic sobie duza czesc krypto i analizowac wykresy, oni prawdopodobnie tylko w tym siedza i duzo analiz robia - bron Boze ze nie twierdze ze na tym nie zarabiaja bo zarabiaja krocie :jjsmile: ale i userzy zarabiaja
 
  • Like
Reactions: jut
Ja wiem o co Ci chodziło. Jeśli robią analizę techniczna wykresów to sobie odpuść ich porady. Nawet na o wiele bardziej przewidywalnych wykresach akcji AT dobrze robi może 1% ludzi tym się zajmujących a co dopiero na rynku krypt, który jest mega sterowany przez emocje. Ja też się kiedyś zachwyciłem AT i ekspertami z grup na telegramie, discordzie itp, były super formacje, cup and handle, head and shoulders, trójkąty, kreski, double top, formacje odwrócone, flagi i masa wspaniale narysowanych kresek. A na koniec "wszystko chuj" :beczka:
potwierdzam, trzeba kierować się najlepiej zdrowym rozsądkiem inwestora, kupuj jak jest tanio, sprzedawaj jak urośnie, też się w to bawiłem, strata czasu
 
Urosloby, tu bardziej chodzi o analizy wykresu, ja tam nie mam tyle czasu zeby sledzic sobie duza czesc krypto i analizowac wykresy, oni prawdopodobnie tylko w tym siedza i duzo analiz robia - bron Boze ze nie twierdze ze na tym nie zarabiaja bo zarabiaja krocie :jjsmile: ale i userzy zarabiaja
Rosło bo był trend wzrostowy, na górce sprytniejsi opierdolili i trend wzrostowy się złamał, bo reszta sprzedawała w panice, bo wiadomo, ostatni gasi światło :)
nie ma tu żadnej wielkiej tajemnicy, tajemnych wzorów i liczb fibonacciego, (sprawdza się to tylko czasami dlatego, że ci kierujący rynkiem muszą czasami poudawać, że ten cały cyrk ma większy sens poza robieniem na tym pieniędzy) posłuchaj wykładów Zaorskiego, na początku się z niego śmiałem ale w wielu sprawach ma facet rację. AT ma jakiś tam sens jak trejdujesz daily i masz czas nad tym siedzieć kilka godzin dziennie inaczej nie ma co życia tracić. To oczywiście moja opinia. Ja w miarę AT znam, potrafię wyznaczyć zakresy korekt w pewnych sytuacjach ale spadków nie przewidzisz nigdy, kiedy nastąpią.
 
Rosło bo był trend wzrostowy, na górce sprytniejsi opierdolili i trend wzrostowy się złamał, bo reszta sprzedawała w panice, bo wiadomo, ostatni gasi światło :)
nie ma tu żadnej wielkiej tajemnicy, tajemnych wzorów i liczb fibonacciego, (sprawdza się to tylko czasami dlatego, że ci kierujący rynkiem muszą czasami poudawać, że ten cały cyrk ma większy sens poza robieniem na tym pieniędzy) posłuchaj wykładów Zaorskiego, na początku się z niego śmiałem ale w wielu sprawach ma facet rację. AT ma jakiś tam sens jak trejdujesz daily i masz czas nad tym siedzieć kilka godzin dziennie inaczej nie ma co życia tracić. To oczywiście moja opinia. Ja w miarę AT znam, potrafię wyznaczyć zakresy korekt w pewnych sytuacjach ale spadków nie przewidzisz nigdy, kiedy nastąpią.
Bitek już 44k. Jest szansa że spadnie w krótkim czasie do poziomu 30k?
 
Bitek już 44k. Jest szansa że spadnie w krótkim czasie do poziomu 30k?
Jest szansa, tak jak pisałem, to jest prawdopodobnie odreagowanie ostatniego spadku z 69k na 32,9k, spadek 52%
to nie jest wg mnie już hossa, zawsze po dużym spadku musi być odreagowanie (czyli muszą się wyprzedać do końca) i na odwrót,
trend spadkowy nie został złamany, żeby tak naprawdę mówić o hossie musiałby przebić jakieś 58,5k. Nie chcę tłumaczyć dlaczego bo za dużo pisania.
Powinien odreagować do połowy spadków maksymalnie i dalej w dół, czyli gdzieś do 51k, wykres porucza się ruchem falowym.
Krew się wg mnie jeszcze nie lała, wcześniej btc spadał o 84% po hossie w dół (2017rok). Jeszcze dużo dużo brakuje. Chyba, że faktycznie coś się w tym rynku zmieniło i za dużo siedzi poważnych firm i instytucji. Ale tego się nie dowiemy.
 
  • Like
Reactions: jut
Temat umarl jak krypto... :lol:


Kopie ktos Mordeczki? Zastanawiam sie powaznie nad jakas koparka do ETH :zakręcony:
Tu możesz sobie mniej więcej sprawdzić

 
Back
Top