Kraków wita:)

Na jutro się piszę jak ktoś pół godziny wcześniej będzie w Maku też się chętnie spotkam :)
 
Jest różnica pomiędzy straszeniem, że ludzie z maczetami przejmą miasto i wbiją się na halę mordując wszystkich, a zdroworozsadkowym przypomnieniem o niespiewaniu o innych klubach i większej czujności policji.
Nic takiego nie sugerowałem :D
 
Wbijam do Was jutro panowie, prawilniak z naszywkami antyhitlerowskimi na rękawie i antysocjalistycznymi/antykomunistycznymi/antyue na piersi! pozdro :D

PS. mam nadzieję, że to nie lewaki biegają po Krakowie z maczetami hehe :D
 
Last edited:
Panowie z Krakowa, dwie sprawy - dobre sushi i dobre ciemne piwo, ktoś mógłby coś wybitnego polecić ? :) Browar oczywiście poza Viva la PINTA, do którego zamierzam dobić przed galą o 15:00, 188 cm wzrostu, młody blondynek, ~90 kg, ubrany prawdopodobnie w jakąś koszulę i ciemne spodnie :)
 
Panowie z Krakowa, dwie sprawy - dobre sushi i dobre ciemne piwo, ktoś mógłby coś wybitnego polecić ? :) Browar oczywiście poza Viva la PINTA, do którego zamierzam dobić przed galą o 15:00, 188 cm wzrostu, młody blondynek, ~90 kg, ubrany prawdopodobnie w jakąś koszulę i ciemne spodnie :)



Browa
r : Strefa piwa na Świętego Józefa albo oferta na Kupa
 
Fajnie wczoraj było, dobra ekipa zagościła na piwku po ważeniu, mam nadzieję, że dzisiaj będzie równie dobrze. Czekamy na wszystkich!
 
Panowie jak Was rozpoznać :-) ja będę w fioletowej koszulce manto, więc jak mnie zobaczycie to krzyczeć :-D o 15 się melduje.
 
Back
Top