Kraków wita:)

Ej a jak sądzicie - da radę po gali wbić się do oktagonu na płycie porobić sobie zdjęcia?
 
a radę po gali wbić się do oktagonu
Wbić się zawsze pewnie da...;-) Pytanie jak ciężko będzie. Masu i Orest mogą torować drogę, bo podobno wielkie chłopy. Kaczkę możecie też zawołać i Cohones zajmie oktagon UFC ;-))) Czekam na foty :D
 
W piątek będę koło 14.30 na hali, jeżeli ktoś potrzebuje jakiejś pomocy / chce się napić piwa / szuka przewodnika etc.. to możecie mnie znaleźć po rysopisie (telefonu nie dam publicznie, bo nie chce mieć potem smsów o 4 rano): czarne włosy, 184cm, 100kg wagi, skórzana brązowa kurtka, czarne dżinsy, brazowe lakierki, okrągły na ryju.
@Masu będę do Ciebie dzwonił koło 14.30 wiec miej telefon przy dupie. Pozdro.

173 cm 100 kg okrągły na ryju, stylówa do przemyślenia

Dzwoń :boystop:
 
Wbić się zawsze pewnie da...;-) Pytanie jak ciężko będzie. Masu i Orest mogą torować drogę, bo podobno wielkie chłopy. Kaczkę możecie też zawołać i Cohones zajmie oktagon UFC ;-))) Czekam na foty :D
Tylko ja taki leszcz przy nich :/
 
Do użytkowników osiedlających się na Miasteczku Studenckim AGH

Uwaga!

Doszły mnie niepokojące informacje jakoby był jutro mecz Wisły a przez to Panowie policjanci na miasteczku, którzy niemile będą patrzeć na kulturalne spożywanie alkoholu w miejscu do tego uświęconym


Ja ze znajomymi przenosimy się na Miasteczko UR (przy Al.29 list)
Wiadomo w jakim celu :lol:
 
Panowie czy ktoś po gali wybiera sie na rajd po klubach? bus do domu mam dopiero o 6.00 więc wolny czas psuje jakoś dobrze spożytkować :P
 
Do użytkowników osiedlających się na Miasteczku Studenckim AGH

Uwaga!

Doszły mnie niepokojące informacje jakoby był jutro mecz Wisły a przez to Panowie policjanci na miasteczku, którzy niemile będą patrzeć na kulturalne spożywanie alkoholu w miejscu do tego uświęconym


Ja ze znajomymi przenosimy się na Miasteczko UR (przy Al.29 list)
Wiadomo w jakim celu :lol:


jesli jest mecz to ok 3h przed i po prohibicja:( No i nie radze po pijaku chwalić śpiewem Kolejorza, Legii czy innego wrazego klubu.
 
Jeszcze warto wspomnieć, że nie najlepszym planem jest wybór podróży autobusem w okolicach meczowych. Tym bardziej, że teraz w Krakowie remonta, remonta i remonta i raczej większość kibiców wybierze ten sam autobus co Wy.
 
Jeszcze warto wspomnieć, że nie najlepszym planem jest wybór podróży autobusem w okolicach meczowych. Tym bardziej, że teraz w Krakowie remonta, remonta i remonta i raczej większość kibiców wybierze ten sam autobus co Wy.

Jakie to sa okolice meczowe?
 
Nie mam pojęcia o której mecz, ale tak powiedzmy pół godziny przed rozpoczęciem (albo jakoś 45 minut) i jakaś godzinka po meczu to autobusy są dość przeładowane. Zwłaszcza te co jadą na Nową Hutę, a teraz nie ma tramwaju (chyba) i jednej linii autobusowej (co najmniej jednej), to tym więcej osób będzie się garnęło to tego co zostało.
Ogólnie raczej powinien być tłok w autobusach, jak zwykle to bywa. Ale jak ktoś koniecznie chce wychwalić Wisłę pieśnią i tańcem w autobusie, to może być to ciekawe doświadczenie turystyczno-kulturalne. Może nie będę cytował tradycyjnych krakowskich przyśpiewek, ale każdy zdecydowanie szybko załapie ich treść (la la la la).
 
Ciśniecie prosto na hale czy wcześniej jakaś knajpa ? Moge się podpiąć w sumie pod kogoś bo mam do krk 40-60 minut więc godzina jest mi obojętna.Jak nie pyknie to będę miał szarą bluze,błękitną koszulke pitbulla i jeansy do tego jestem wysokim blondynem więc jak ktoś zobaczy mnie na hali czy gdziekolwiek to walić w ryj (jeśli waży te 45 kg hehe) albo szturchnąć.
 
Ciśniecie prosto na hale czy wcześniej jakaś knajpa ? Moge się podpiąć w sumie pod kogoś bo mam do krk 40-60 minut więc godzina jest mi obojętna.Jak nie pyknie to będę miał szarą bluze,błękitną koszulke pitbulla i jeansy do tego jestem wysokim blondynem więc jak ktoś zobaczy mnie na hali czy gdziekolwiek to walić w ryj (jeśli waży te 45 kg hehe) albo szturchnąć.
Bedziesz w koszulce unibet, bluzie betsafe i kurtce bet365? ;)
 
Ciśniecie prosto na hale czy wcześniej jakaś knajpa ? Moge się podpiąć w sumie pod kogoś bo mam do krk 40-60 minut więc godzina jest mi obojętna.Jak nie pyknie to będę miał szarą bluze,błękitną koszulke pitbulla i jeansy do tego jestem wysokim blondynem więc jak ktoś zobaczy mnie na hali czy gdziekolwiek to walić w ryj (jeśli waży te 45 kg hehe) albo szturchnąć.

Chodzi ci o jutrzejszy dzień? Jeśli tak to ja około 14 będę się kręcił przy hali i ewentualnie też mogę się podpiąć pod kogoś :D
 
Tak,tak chodzi mi o jutro - sorki ,że od razu nie napisałem.Umknęło mi :p
Ja chce wejść punktualnie 13.45 bo chciałbym zgarnąć jakieś autografy :yahoo:
 
Tak,tak chodzi mi o jutro - sorki ,że od razu nie napisałem.Umknęło mi :p
Ja chce wejść punktualnie 13.45 bo chciałbym zgarnąć jakieś autografy :yahoo:
Rada z poprzednich krakowskich zbieranin autografów. Pierwszy wchodzisz, wychodzisz po 5 minutach, wchodzisz tak pod koniec, wychodzisz kiedy chcesz, siedzisz ile oni siedzą, gadasz z kim jest wolny.
Oczywiście przed galą może być więcej ludzi, ale.
 
Rada z poprzednich krakowskich zbieranin autografów. Pierwszy wchodzisz, wychodzisz po 5 minutach, wchodzisz tak pod koniec, wychodzisz kiedy chcesz, siedzisz ile oni siedzą, gadasz z kim jest wolny.
Oczywiście przed galą może być więcej ludzi, ale.
Dla mnie to będzie nowość,zobaczymy jak to będzie.Zaczynam sie powoli jarać.
 
Dla mnie to będzie nowość,zobaczymy jak to będzie.Zaczynam sie powoli jarać.
Jaraj się, byleś nie spłoną. A tak poważnie, to Panowie jak jutro z ważonkiem plany, albo przed ważeniem? Jakieś spotkanie charytatywne będzie, czy nic z tego?
 
Jaraj się, byleś nie spłoną. A tak poważnie, to Panowie jak jutro z ważonkiem plany, albo przed ważeniem? Jakieś spotkanie charytatywne będzie, czy nic z tego?
Ja chętnie się z kimś zwącham,zawsze to raźniej będzie na ważeniu i innych pierdołach.Po ważeniu zawsze można gdzieś skoczyć.
 
Tak,tak chodzi mi o jutro - sorki ,że od razu nie napisałem.Umknęło mi :p
Ja chce wejść punktualnie 13.45 bo chciałbym zgarnąć jakieś autografy :yahoo:

Wiadomo :) Ja dokładnie powinienem byc troche po 13:30 przy hali. Będę jak coś w ciemnej bluzie i niebieskiej koszulce tapout :D
Jeśli chodzi o poprzednie rozdawanie autografów to byłem na spotkaniu z JJ, wchodziłem pod koniec i już jakieś 5 osób za mną nie wpuścili bo było za późno.
 
@Orest weź autograf od Janka z dedykacją dla mojej żony :D Ja mam wyjebane na te autografy, ale jak już jutro będziesz to ogarnij temat jeśli możesz :)
 
Ej, tak tłumaczyliście i besztaliście mnie, że w Krakowie to mity o kibicach i obawianiu się, że można oberwać na tym tyle, a tu teraz przestrogi sami dajecie :D Była bardzo duża szansa przecież, że Wisła czy Craxa będą grać w ten same weekend akurat ;-) Szkoda, że nie ma akurat derbów :D

Nie czaję fazy na autografy. Za dzieciaka może tak, ale teraz...Dla mnie to normalni ludzie, po prostu utalentowani w tej dziedzinie, a nie innej :-D
 
Ej, tak tłumaczyliście i besztaliście mnie, że w Krakowie to mity o kibicach i obawianiu się, że można oberwać na tym tyle, a tu teraz przestrogi sami dajecie :D Była bardzo duża szansa przecież, że Wisła czy Craxa będą grać w ten same weekend akurat ;-) Szkoda, że nie ma akurat derbów :D
Jest różnica pomiędzy straszeniem, że ludzie z maczetami przejmą miasto i wbiją się na halę mordując wszystkich, a zdroworozsadkowym przypomnieniem o niespiewaniu o innych klubach i większej czujności policji.
 
@Orest weź autograf od Janka z dedykacją dla mojej żony :D Ja mam wyjebane na te autografy, ale jak już jutro będziesz to ogarnij temat jeśli możesz :)
Będzie ciężko, ale zobacze co da się zrobić, niestety z haczki wychodzę dopiero koło 14.00
 
z powodu chronicznego braku czasu dopiero teraz zobaczyłem ten temat. Jeżeli jeszcze się zmieszczę to na piwku stawie się niezawodnie tylko wcześniej przyjmę ze trzy BigMaki bo po pięcio godzinnej trasie będę wygłodzony ;)
 
z powodu chronicznego braku czasu dopiero teraz zobaczyłem ten temat. Jeżeli jeszcze się zmieszczę to na piwku stawie się niezawodnie tylko wcześniej przyjmę ze trzy BigMaki bo po pięcio godzinnej trasie będę wygłodzony ;)
Piwko w sobotę o 15 i pewnie po ważeniu:)
 
Back
Top