Kraków wita:)

Wszyscy są mile widziani! Nawet mahonek z kolegami!
 
Jak poczujesz piękną woń w swych nozdrzach to na pewno idąc jak po nitce do kłębka odnajdziesz kolegę o wdzięcznym nicku najlepszyskun, tfu @dobryskun ;-)
Ku*wa. Coraz bardziej czuję żal, że mnie tam nie będzie :-(
a w klebku Juras z ekipa a nie ja ;) ja wole haszyk, jakos lepiej po nim funkcjonuje i przypal mniejszy ;) wez lec z piona skuna samolotem... a czekoladka bardziej intymna, latwiej sie z nia podrozuje i nie zamula, no chyba ze izolator albo rudy z Maroka ;)
 
a w klebku Juras z ekipa a nie ja ;) ja wole haszyk, jakos lepiej po nim funkcjonuje i przypal mniejszy ;) wez lec z piona skuna samolotem... a czekoladka bardziej intymna, latwiej sie z nia podrozuje i nie zamula, no chyba ze izolator albo rudy z Maroka ;)

Wszystko zależy od materiału, choć ja raczej zawsze wolałem i smak i zapach i fazę po zieleni :D Ostatnia czekolada ch*j wie skąd była. Miała być zajebista, a skończyła się spoceniem jak w saunie, a cały świat spier**lał mi w kierunku stóp, jak w bobsleju tylko jadąc do tyłu :D Na drugi dzień wymieniłem na zieleń, a na trzeci dzień dostawca dzwonił co zrobilem, że wytrwałem, bo dla kumpla karetkę chcą wzywać, bo siedzi ledwo żywy i rzyga :-D Wdowa, amnezja, lemon jest bardziej dla mnie :-D Kur..czemu ta Polska jest wciąż tak zacofana...No, ale dobra, to nie temat na takie rozkminy hehe :-)
 
Grzechu nie wprowadzaj w błąd.
Taran może pisać z głównej, z forum już nie.
 
Ja zbanowałem do 10 kwietnia (bo nie mam serca dać mu bana na UFC Poland). Choć było to na zlecenie Szadego. Bohateruj nas obu.
Ok, mój bohaterze #2.
Dziwnie drzwi o.O
EDIT: jeszcze drugi gośc o którym pisałem @Szady 'emu i uważam Forum za czyste :heart:
 
Wszystko zależy od materiału, choć ja raczej zawsze wolałem i smak i zapach i fazę po zieleni :D Ostatnia czekolada ch*j wie skąd była. Miała być zajebista, a skończyła się spoceniem jak w saunie, a cały świat spier**lał mi w kierunku stóp, jak w bobsleju tylko jadąc do tyłu :D Na drugi dzień wymieniłem na zieleń, a na trzeci dzień dostawca dzwonił co zrobilem, że wytrwałem, bo dla kumpla karetkę chcą wzywać, bo siedzi ledwo żywy i rzyga :-D Wdowa, amnezja, lemon jest bardziej dla mnie :-D Kur..czemu ta Polska jest wciąż tak zacofana...No, ale dobra, to nie temat na takie rozkminy hehe :-)
Odstaw dopalacze ;)
Ja pracuje najarany wiec musze byc w miare ogarniety i miec flow w abstrakcyjnym mysleniu. Hasz najlepszym rozwiazaniem. Dobre sativy sa rzadko dostepne a indica mnie rozleniwia. A jarac trzeba... :D
 
Odstaw dopalacze ;)
Próbowałem, ale to nie było to wówczas :D Choć po Shivie raz też myślałem, że jebnę jak mi pikawa napieprzała i też saunę miałem jakbym wskoczył do wanny z wodą i wyszedł. No, ale przeszło po paru minutach. Jakaś felerna była, choć i ja na czczo, w dodatku po szybkim spacerze po zakup...Pare innych razy działałem i było spoko, nie można było narzekać. No, ale to jednak podróba naturalu jedynie ;-) Zdecydowanie wolę to co napisałem, nigdy źle nie było, a wręcz zawsze zajebiście. Czy jadłem, czy oglądałem, czy miałem coś robić, czy trenować czy działać z kobietą...;-)
 
W piątek walczy przecież Held. Ale o tej godzinie ekipa cohones może być już w niewyraźnej formie.
 
Jeśli gala zaczyna się od 17:45 to 16 jest zdecydowanie za późno! Ja tak o 17 bym chciał już być przed halą a może nawet powoli się wtaczać na halę...
 
Back
Top