Kraków wita:)

To może Panowie przesuniemy godzinę na 15.00? Faktycznie 16 trochę późno?
 
I dlatego wczoraj zapytałem czy Wy idziecie na prelimsy skoro o 16:45 zaczynają wpuszczać na hale a umawiacie się na 16:00 na piwo...
 
Lokal wygląda na konkretny, przynajmniej dobre piwo maja, nie jakieś sikacze.
Jest TV w lokalu? :)
 
Wy cały czas mówicie o sobocie? Picie przed galą? Ja tam wolę iśc nagalę bez picia.
Piątek po ważeniu jakieś plany? Już się gubię, serio. I za bardzo zaczynam się jarać :D
 
Właśnie co i jak dokładnie z tym przed galą i po gali? Ja będę dopiero o 13-14 w Krakowie i tak jak Grubas zamierzam o 17 być pod halą. Będę z kumplem i moją plus jego, więc nie wiem czy się wyrwę ale dobrze wiedzieć co i jak :)
 
Panowie wiecie gdzie w Krakowie i o której będzie media trening? Chciałbym spotkać osobiście jakichś zawodników, w celu autografu bądź zrobienia sobie zdjęcia :D
 
To teraz uderzamy do chłopaków na grilla czy nadal aktualne to piwo w tym pubie/barze?
 
Piwo w Viva la Pinta aktualne, tylko godzinę bym przesunął na 15.00.
 
Dobra tak +/- z pod hali( bo nie wiem gdzie będą parkować) to daleko do tej Viva la pinta? Z buta da radę walnąć? Kurwa z kimś się muszę ustawić w okolicach hali bo zajebie się na bank szukając. Będzie ktoś się kręcił w okolicach hali tak 13-15? Dajcie znaka wolę się z kimś ustawić bez kitu...
 
Dobra tak +/- z pod hali( bo nie wiem gdzie będą parkować) to daleko do tej Viva la pinta? Z buta da radę walnąć? Kurwa z kimś się muszę ustawić w okolicach hali bo zajebie się na bank szukając. Będzie ktoś się kręcił w okolicach hali tak 13-15? Dajcie znaka wolę się z kimś ustawić bez kitu...

Żadnego z buta. Wsiadasz w tramwaj i po 10 minutach jesteś.
 
Kurs po północy hala - rynek ile mniej więcej?
Mają tam taksy, żeby 5 osób zabrać?
 
Wy cały czas mówicie o sobocie? Picie przed galą? Ja tam wolę iśc nagalę bez picia.
Piątek po ważeniu jakieś plany? Już się gubię, serio. I za bardzo zaczynam się jarać :D
Midern, odezwij się na TT do mnie, to się zgadamy przed ważeniem
 
W piątek będę koło 14.30 na hali, jeżeli ktoś potrzebuje jakiejś pomocy / chce się napić piwa / szuka przewodnika etc.. to możecie mnie znaleźć po rysopisie (telefonu nie dam publicznie, bo nie chce mieć potem smsów o 4 rano): czarne włosy, 184cm, 100kg wagi, skórzana brązowa kurtka, czarne dżinsy, brazowe lakierki, okrągły na ryju.
@Masu będę do Ciebie dzwonił koło 14.30 wiec miej telefon przy dupie. Pozdro.
 
Czy ważenie w piątek jest otwarte dla wszystkich czy tylko ludzie z biletami mogą wejść?
 
Myślicie, że po gali lub jakoś przed galą będzie możliwość złapania Forresta? Może już nie być takie okazji żeby z nim fotę walnąć ;p
 
Back
Top