Kraków Cohones Fajt Klub

Masu

UFC
Light Heavyweight
Panowie i Panie ( W sumie tylko @klimekone bo reszta jest za słaba)



Krakowska Favela od kilku tygodni spotyka się na wspólnych treningach stójkowych celem podniesienia tężyzny fizycznej i siły psychicznej (obrażając się nawzajem). Ćwiczymy w Fitness Platinium, na salce do sztuk walki. W tej chwili to tarcze+worki+stacje na koniec tak, żeby się mroczki przed oczami pojawiły. Docelowo sobótki sparingowe, może jakieś kulanki i wspólne piwka po. Salka jest dobrze wyposażona w maty, worki, drabinki, manekiny, kettle, skakanki, piłki itd.

Zaproszeni są wszyscy chętni, z Krakowa i okolic. Często można wejść za darmo bo userzy z karnetami i multisportami mogą wprowadzać osoby towarzyszące.

Serdecznie zachęcam




PS Proszę Administrację o pozostawienie tego tematu chociaż tydzień w tym dziale, bo do sportowych nikt nie zagląda a chcemy złowić nowy narybek.
 
Soboty zostają jako dzień główny? To będę miał problem.
może i lepiej, bo bym się za zniszczone worki nie wypłacił :mamed:
 

A nie tym?
grid-cell-27637-1389642560-41.jpg

Hue hue hue :mamed:

A co do Fight Clubu to panowie trzeba się zbroić. Polski pierdolnik mma chce nam wbić cwela, sprzedać kopy na mordę, zmusić do ssania jaj psów, żarcia gruzu, nazywa nas jebanymi idiotami, czipsożercami, towarzystwem wzajemnej adoracji. Kiedy w końcu po nas przyjdą, to my musimy być gotowi :D
 
Panowie i Panie ( W sumie tylko @klimekone bo reszta jest za słaba)



Krakowska Favela od kilku tygodni spotyka się na wspólnych treningach stójkowych celem podniesienia tężyzny fizycznej i siły psychicznej (obrażając się nawzajem). Ćwiczymy w Fitness Platinium, na salce do sztuk walki. W tej chwili to tarcze+worki+stacje na koniec tak, żeby się mroczki przed oczami pojawiły. Docelowo sobótki sparingowe, może jakieś kulanki i wspólne piwka po. Salka jest dobrze wyposażona w maty, worki, drabinki, manekiny, kettle, skakanki, piłki itd.

Zaproszeni są wszyscy chętni, z Krakowa i okolic. Często można wejść za darmo bo userzy z karnetami i multisportami mogą wprowadzać osoby towarzyszące.

Serdecznie zachęcam




PS Proszę Administrację o pozostawienie tego tematu chociaż tydzień w tym dziale, bo do sportowych nikt nie zagląda a chcemy złowić nowy narybek.

Parterowych też

A tak w ogóle panowie to sobota koło 17 albo niedziela albo jedno i drugie.
 
Last edited by a moderator:
Michi my mamy życie-12 to jest max o której sie będziemy zgadywac
No to ja raczej w niedzielę, ewentualnie wtorek

Jeszcze jak jakiś luz bym miał, to sobota może być, na 16 mam treningi w sobotę.
 
Last edited by a moderator:
Zapraszam i polecam, Over z Krakowa :D Można przeanalizować swoje błędy poprzez nagrania. Dzięki ostatniemu filmikowi jaki podesłał mi @Masu zauważyłem dwa główne problemy w mojej stójce (chociaż może wynikały ze zmęczenia). Tak czy siak, fajna sprawa. Myślę, że każdy będzie zadowolony :)
 
Back
Top