Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Matko, jacy ci ludzie są tak zjebani, że aż słów brakuje. Najpierw chwalenie się certyfikatem, teraz przechodzeniem korony. Czekam na kolaż testów analnych.
Już kiedyś pisałem, że im większe ktoś na ego tym gorzej znosi covida.

Również, im większe ktoś ma kompleksy, tym bardziej potrzebuje pokazać światu jaki jest światły i nowoczesny.
 
O Panie, ponad godzina. Ja się dystansuję, bo szkoda nerwów. Nie słucham już niczego o kowidzie. Sam noszę maseczkę, dezynfekuję ręce i się szczepię, a inni niech robią co chcą. Mam nadzieję, że w końcu będziemy mogli podjąć taką decyzję jak Dania, czyli powrócić do normalności i traktować kowid jak grypę
A nie piłeś akurat soczku jak taki jeden kolo podszedł do Ciebie z mikrofonem?
 
Mi dziś w markecie wlepili 50 złych za brak maski. Mandatu nie przyjąłem. Podałem adres zamieszkania, nie wiem, czy to coś zmienia. Nic nie kazali podpisywać, ale dostałem od razu wezwanie na komisariat na jutro. Będę informował, co dalej ;)
 

Ehhh. I teraz 2 strony sporu będą się wymieniać różnymi przykładami agresorów

Dla przykładu:
 
Ehhh. I teraz 2 strony sporu będą się wymieniać różnymi przykładami agresorów

Dla przykładu:
Sam bym temu lekarzowi napierdolił
 
Mi dziś w markecie wlepili 50 złych za brak maski. Mandatu nie przyjąłem. Podałem adres zamieszkania, nie wiem, czy to coś zmienia. Nic nie kazali podpisywać, ale dostałem od razu wezwanie na komisariat na jutro. Będę informował, co dalej ;)
wczoraj na te kurwy trafiłem w markecie, byłem pewny że się dojebią o brak maski ale nawet nie zareagowali...
Nie wiem może wcześniej ktoś bez maski ich ustawił i teraz boją się zaczepić kolejnej osoby czy może ten cyrk odpuszcza, chuj ich tam wie
 
Ehhh. I teraz 2 strony sporu będą się wymieniać różnymi przykładami agresorów

Dla przykładu:
Mordo, a tego już dopadli?
gf-Q4ce-agcL-KGdB_zamosc-podpalil-punkt-szczepien-trwa-oblawa-nowe-nagranie-1920x1080-nocrop.jpg
 
Last edited:
@Karateka@ @torpedo
Ponownie Izrael:
Prof. Jerris,dyrektor oddziału Covid w największym szpitalu w Izraelu: "Mieli co najmniej 3 dawki. 70-80% poważnych przypadków w naszym szpitalu to ludzie w pełni zaszczepieni. Tak więc szczepionka nie ma znaczenia w przypadku ciężkiej choroby":

Przecież on Ci już merytorycznie nie odpisze, bo na każdą głupotę która usłyszał w telewizji i napisze są już badania potwierdzające że go oszukali eksperci.
Dupsko musi piec jak wchodzi i parę osób go oznacza i nie ma argumentów.
:antonio:

Typowy lewak. Uciekanie od tematu jak nie ma argumentów dla swoich wypocin.
Tylko tych dzieci szkoda...
 
Typowy lewak. Uciekanie od tematu jak nie ma argumentów dla swoich wypocin.
Tylko tych dzieci szkoda...
i jeszcze w tej frustracji zmienił regulamin półmaratonu w W-awie:

"W przypadku konieczności ograniczenia liczby uczestników biegu poniżej liczby już zgłoszonych osób, organizator ogłosi zasady przydzielania miejsc w biegu. Przy ustalaniu zasad, organizator może kierować się takimi przesłankami jak: wybrana ścieżka rejestracji, potwierdzenie chęci uczestnictwa (w określonym terminie), status szczepienia przeciw SARS-CoV-2* oraz kolejność zgłoszeń. Organizator może również zdecydować o przeprowadzeniu losowania."

* zmiana z dnia 2021/12/03

Image

:ożeszty:
Kurwa jak przez niego nie wystartuje to zabieram @Evo ze sobą (karateka ma kilku popleczników zawsze wokół siebie) i wybijemy mu kaleczenie imprez sportowych raz na zawsze

no ale czego się innego spodziewać po kimś kto ma takie autorytety na piedestale:

Image
 
Last edited:
i jeszcze w tej frustracji zmienił regulamin półmaratonu w W-awie:

"W przypadku konieczności ograniczenia liczby uczestników biegu poniżej liczby już zgłoszonych osób, organizator ogłosi zasady przydzielania miejsc w biegu. Przy ustalaniu zasad, organizator może kierować się takimi przesłankami jak: wybrana ścieżka rejestracji, potwierdzenie chęci uczestnictwa (w określonym terminie), status szczepienia przeciw SARS-CoV-2* oraz kolejność zgłoszeń. Organizator może również zdecydować o przeprowadzeniu losowania."

* zmiana z dnia 2021/12/03

Image

:ożeszty:
Kurwa jak przez niego nie wystartuje to zabieram @Evo ze sobą (karateka ma kilku popleczników zawsze wokół siebie) i wybijemy mu kaleczenie imprez sportowych raz na zawsze
a czy można w Polsce "zgodnie z obowiązującymi przepisami" w oddzielnych falach startowych puszczać, np. homoseksualistów? albo kolorowych? albo kobiety?
czy to będzie zła dyskryminacja? :zakręcony:
 
Last edited:
te fale to im za głęboko weszły


To mnie właśnie najbardziej w tym cyrku wkurwia. Zabrali się za dzieciaki i to trzeba tępić:
Image


Image
Wiesz mi chodziło o to że wspominał że będzie myślał czy zaszczepić dzieci.
Samo "myśleć" w jego przypadku ciężko mi uwierzyć, ale jeżeli to napisał poważnie to na prawdę współczuję.

A co do zabierania dziecom ich najlepszych lat i niszczenia ich psychiki to o tym się nie mówi to niedobra jest.
Byle jebac preparaty hajs się musi zgadzać.
 
Wiesz mi chodziło o to że wspominał że będzie myślał czy zaszczepić dzieci.
Samo "myśleć" w jego przypadku ciężko mi uwierzyć, ale jeżeli to napisał poważnie to na prawdę współczuję.

A co do zabierania dziecom ich najlepszych lat i niszczenia ich psychiki to o tym się nie mówi to niedobra jest.
Byle jebac preparaty hajs się musi zgadzać.
Tak, wiem o co Ci chodziło. Konkretnie pisał, że na razie bąbel jest za młody więc nie będzie go szczypał ale zobaczy jak sytuacja się rozwinie, więc rzeczywiście rozważa taką ewentualność na przyszłość co jest dla mnie mega chore.
 
zasłyszane dzis w biedzie od starszej pani: mogliby znowu wprowadzić te godziny dla seniorów bo nie można zakupów w spokoju zrobić :lol:

juz nawet zapomniałem ze było kiedyś coś takiego jak godziny dla seniorów..
Bardzo mnie ostatnio stare dziady wqrwiają! stali się uciążliwie roszczeniowi.
Sam bym temu lekarzowi napierdolił
Ja będę osobiście rozliczał fanatyków szczepionkowo-segregacyjnych ... już niedługo. Tylko czekam na moment gdy będzie czarno na białym
 
@Karateka@ @torpedo
Ponownie Izrael:
Prof. Jerris, dyrektor oddziału Covid w największym szpitalu w Izraelu: "Mieli co najmniej 3 dawki. 70-80% poważnych przypadków w naszym szpitalu to ludzie w pełni zaszczepieni. Tak więc szczepionka nie ma znaczenia w przypadku ciężkiej choroby":

oy wej
1644012619987.png
 
Tak, wiem o co Ci chodziło. Konkretnie pisał, że na razie bąbel jest za młody więc nie będzie go szczypał ale zobaczy jak sytuacja się rozwinie, więc rzeczywiście rozważa taką ewentualność na przyszłość co jest dla mnie mega chore.
Biontech już złożył wniosek o tymczasowe dopuszczenie chipów dla dzieci od 6 miesiąca życia
 
Bardzo mnie ostatnio stare dziady wqrwiają! stali się uciążliwie roszczeniowi.

Ja będę osobiście rozliczał fanatyków szczepionkowo-segregacyjnych ... już niedługo. Tylko czekam na moment gdy będzie czarno na białym
ja bym był za, niech je na stałe wprowadzą ale tylko godziny 5-6 rano i koniec. Akurat wtedy stare pierniki idą zajmować kolejki w przychodniach żeby sobie pogadać z lekarzami o wydumanej chorobie bo im się nudzi...
 
Ja będę osobiście rozliczał fanatyków szczepionkowo-segregacyjnych ... już niedługo.
Ale jak to - kolegi @Evo nie zabierasz ze sobą na akcje? :travolta:

Tymczasem w Izraelu głęboko i doniośle wchodzi 4 dawka:



To największe laboratorium świata ma się dobrze. Zgonów w stosunku do ludności mają więcej niż u nas. Hospitalizacje, porady ambulatoryjne, pacjenci na na OIOM-ach we wszystkich tych aspektach mają większe liczby niż wtedy gdy nie było jeszcze "czepionek":
We Francji to samo ale nie chce mi sie już przeciągać tych wykresów
 
Back
Top