Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

@Karateka wierzysz w te dane ?

Ja mam kontakt z pigułą z cofidovvego i twierdzi, że u niej jak i w sąsiednim obozie koncentracyjnym mają tylko kilka osób i sami po 2-3 dawkach lub z przytłaczającą większością naszprycowanych. Ciężko o statystyki jak ma się od 4 do 8 pacjentów.

Naszprycowani chorują tak samo lub wydaje mi się ( może złudzenie ) że jeszcze częściej ale tłumaczą się w stylu wałęsy- "gdyby nie szpryca to byłoby gorzej"
 

:mjsmile:

myślicie, że to po tych szczepionkach zachodzą takie zmiany w mózgu?
To zależy.
Jak ktoś ma Mózg to obserwuje sytuację i wyciąga wnioski po czym stwierdza, że po 3cią nie pójdzie.
Karatekowcy tego świata i tak będą biegać jak pieski po następną dawkę, bo Pan z telewizora powiedział i nic do nich nie dotrze.

Mam takie asy w pracy na codzień i dla tych ludzi nadziei już nie ma.
 
Bardzo mnie ostatnio stare dziady wqrwiają! stali się uciążliwie roszczeniowi.
E, tam. Nam jest trudno ich zrozumieć, bo cały czas (przynajmniej ja) gdzieś spóźniony i rzeczywiście człowiek podirytowany, ale z drugiej strony to są ludzie co siedzą często sami w czterech ścianach i dla nich wyjście do sklepu to jedyna "rozrywka".
Są osoby które idą nawet trzy razy dziennie, bo są wtedy przynajmniej między ludźmi, a czują się w chuj samotni.
Myślę że to jest kurwa straszne i nie chciałbym takiej starości.
A my tego nie rozumiemy bo patrzymy z całkowicie innej perspektywy.



:mjsmile:

myślicie, że to po tych szczepionkach zachodzą takie zmiany w mózgu?
"Bartosz Fiałek to znany lekarz specjalizujący się w dziedzinie reumatologii, a także popularyzator wiedzy medycznej. Często publikuje badania dotyczące pandemii COVID-19 i dzieli się swoimi opiniami.

Reumatologii?
To po chuj się odzywa w ogóle w temacie?
Czyli ma wiedzę taką jak my i to, że jest lekarzem nic nie wnosi.

Jedyną nadzieją ż ludzie otworzą oczy i masowo im będą zakładać sprawy.
Bo gości od maila straszących jest dużo ale nikt nic nie zrobi. Taka prawda.
A jesli się jednemu i drugiemu udowodni przyjmowanie korzyści majątkowych w zamian za te pierdolenie, narażanie życia i nie udzielenie pomocy umierającym osobom to będą udupieni.
 
Panowie, mam pytanie.
Jeśli ojciec ma pozytywny wynik testu a mieszkam z nim czy on musi mnie zgłosić na kwarantanne? Czy można to jakoś obejść?
 
@Karateka to jest jedyna prawda nowego mesjasza

bo patrzymy z całkowicie innej perspektywy.

Racja ale mam wrażenie, że te godziny dla seniorów 13,14 i cała propaganda PiSu ukierunkowana na dawanie POZORNEJ szczególnej opieki starszych ludzi zepsuła ich. Mam wrażenie, że chcą szczególnych praw kosztem młodszych.

i nie chciałbym takiej starości.
Nie chciałbym być dla nikogo ciężarem ale jak tak dale pójdzie socjallewicowofaszystowska ideologia, to młode pokolenia będą utylizować legalnie już mniej produktywnych 50latków
 
comment_1644003848IbRzdU7LlOrahzdVSbtZlz,w400.jpg
 
Panowie, mam pytanie.
Jeśli ojciec ma pozytywny wynik testu a mieszkam z nim czy on musi mnie zgłosić na kwarantanne? Czy można to jakoś obejść?
Ja nikogo nie zgłaszałem, po dwóch dniach zadzwonili z sanepidu i pytali o domowników. Aplikacji nie mam, nic mi o tym nie wspominali :boystop:
Mieszkasz w domu? Powiedz, że masz osobne wejście.
 
Ja nikogo nie zgłaszałem, po dwóch dniach zadzwonili z sanepidu i pytali o domowników. Aplikacji nie mam, nic mi o tym nie wspominali :boystop:
Mieszkasz w domu? Powiedz, że masz osobne wejście.
Osobne wejście nic nie da, nie uwierzą
 
Back
Top