Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Moim zdaniem, te obowiazkowe szczepienia, to zwykly blef. Wystarczy nie ulegac i nic sie nie stanie. Celowo jest to oddalone o kilka miechow, zeby owieczki, do tego czasu pobiegly po szpryce. Oczywiscie przy okazji beda obserwowac spoleczenstwo, co sie bedzie dzialo, jak zawsze jest to tez test. Na tego typu psychologicznych zagrywkach, ten cyrk sie kreci od samego poczatku. Teraz, do marca, w mediach beda grzmiec, jeden skorumpowany debil przez drugiego, ze ten przymus jest konieczny i w ogole tlumaczyc koncepcje. Wkraczamy w ostateczna faze propagandowa, po tym juz tylko lapanki na ulicach, kaftan i szpryca, czym podejrzewam, ze tez nie omieszkaja postraszyc. Nie ulegac, gowno zrobia bo gowno, tak naprawde moga. Zadnych zwolnien nie bedzie i przestac wierzyc w medialne doniesienia z innych krajow, ze jest inaczej bo zauwazylem, ze czesc ludkow lyke te sciemy bez zastanowienia. Tak jak pisalem wczesniej, propaganda wylewa sie tak jakby na dwoch poziomach. Jeden to straszenie smiercionosna zaraza a drugi to zamordyzmem sanitarnym i konsekwencjami, za niestosowanie sie do niego. W obu przypadkach, najczesciej jest to zwykla fikcja literacka...
Wszędzie widzisz blef a jednak to co się dzieje za naszymi granicami to jest jakiś kurwa matrix. I co raz częściej się zastanawiam dlaczego u nas ma być inaczej jak to jest narzucane odgórnie i raczej rząd nie ma nic do gadania. Robi się nie ciekawie i to bardzo.
 
Wszędzie widzisz blef a jednak to co się dzieje za naszymi granicami to jest jakiś kurwa matrix. I co raz częściej się zastanawiam dlaczego u nas ma być inaczej jak to jest narzucane odgórnie i raczej rząd nie ma nic do gadania. Robi się nie ciekawie i to bardzo.
bo to jest zwykle pohukiwanie, na ktore masz sie nabrac i podporzadkowac. Dokladnie tak jak z tymi karami 30 tys za wyjscie z domu. Ten sam schemat, to samo gowno w mediach. O tym co sie dzieje za naszymi granicami to wiesz tez z mediow, takze zanim lykniesz, zastanow sie czy aby nie jest to celowo wyolbrzymione albo w ogole nieprawdziwe.

Na dzien dzisiejszy, nigdzie nie ma wprowadzonego obowiazku szczepien a to, ze gadajace glowy w mediach pierdola jakby to juz bylo wprowadzone np w Austrii to celowy zabieg zeby oswajac odbiorcow z mysla, ze to juz nieuniknione. Do tego dochodza wszelkiej masci blogerzy youtuberzy, ktorzy nakrecaja te psychoze w imie wyswietlen. Ja prdl "ma byc" to nie znaczy ze bedzie, wszystko zalezy od nas!
 
Last edited by a moderator:
bo to jest zwykle pohukiwanie, na ktore masz sie nabrac i podporzadkowac. Dokladnie tak jak z tymi karami 30 tys za wyjscie z domu. Ten sam schemat, to samo gowno w mediach. O tym co sie dzieje za naszymi granicami to wiesz tez z mediow, takze zanim lykniesz, zastanow sie czy aby nie jest to celowo wyolbrzymione albo w ogole nieprawdziwe.
Ja tu jestem w Niemczech i potwierdzam że ludzie są przerażeni. Do sklepu z ciuchami bez apki nie wejdziesz. Wszyscy w maskach. Jak jest napisane że w kolejce w korytarzu maks 3 osoby to są 3 osoby a reszta marznie. Nawet facet spine robił że są 4 jak kobieta z dzieckiem była. Wcześniej to tam z 10 do 15 czekało. W pracy 10 procent bez strzała.
 
Ja tu jestem w Niemczech i potwierdzam że ludzie są przerażeni. Do sklepu z ciuchami bez apki nie wejdziesz. Wszyscy w maskach. Jak jest napisane że w kolejce w korytarzu maks 3 osoby to są 3 osoby a reszta marznie. Nawet facet spine robił że są 4 jak kobieta z dzieckiem była. Wcześniej to tam z 10 do 15 czekało. W pracy 10 procent bez strzała.
chodzi mi o obowiazek szczepien a wlasciwie to bardziej o konsekwencje w razie nie podporzadkowania sie, w stylu wyrzucenia z pracy czy grzywny badz wiezienia. Te obostrzenia to ja wiem, ze barany sie do tego stosuja a Niemcy to juz w ogole maja baniaki poryte
 
Z tego co mi wiadomo to te preparaty dalej są dopuszczone warunkowo, nadal pozostają w fazie testów, nikt za nie nie bierze odpowiedzialności więc o jakim obowiązku mowa?
 
Koledzy z mojego zespołu, stacjonujący w US, do końca roku mają czas, aby przedstawić firmie zaświadczenie o zaszczepieniu, w przeciwnym razie na bruk (wszyscy od lat pracują 100% zdalnie). Okaże się w styczniu czy ktoś "poleciał"...
Chyba, że zostanie odpowiednio skorumpowany i będzie pracował z ukrycia :roberteyeblinking:

Btw za polsatnews:
"We Francji od piątku rząd zamyka dyskoteki na cztery tygodnie, a od poniedziałku wprowadza zaostrzony protokół sanitarny w szkołach, gdzie noszenie maseczek obowiązuje nauczycieli i dzieci od 6. roku życia nie tylko na lekcjach, ale również na zajęciach sportowych."
:damjan:
 
Jeśli te trzy grupy zawodowe (medycy, nauczyciele i mundurowi) ulegną przymusowi
Ziomus jakie maja wyjscie? Moze Ty jestes jakims zarobasem i masz swoj interes to masz to w dupie i latwo Tobie tak pisac teraz. U mnie w wojsku byly teraz premie w listopadzie i wiesz kto nie dostal? Nieszczepieni. Zaraz beda dawac kolejne premie juz po kilka tysi i zgadnij kto nie dostanie znowu? 2 sprawa jest takie cisnienie w mundurowkach ze jestes na pieprzonym swieczniku jak sie nie chcesz szczepic. Zachorujesz to masz postepowanie. Gadki typu widzisz nie szczepiles sie naraziles innych a gdybys sie zaszczepil bylbys zdrowy(debilizm ale tak jest). Wam z boku latwo tak pisac ale co maja mnie z roboty wyjebac bo sie nie chce szczepic? W cywilu na bank bym sie nie szczepil a nawet gdybym musial to bym to przeciagal jak najdluzej. Do tego wyjazdy zagraniczne, wycieczki itp kurwa maja nas na smyczy wiem o tym ale nie mamy innego wyjscia. Przejebane i tez mi sie to w chuj nie podoba. Nie wiem do czego to zmierza...
 
bo to jest zwykle pohukiwanie, na ktore masz sie nabrac i podporzadkowac. Dokladnie tak jak z tymi karami 30 tys za wyjscie z domu. Ten sam schemat, to samo gowno w mediach. O tym co sie dzieje za naszymi granicami to wiesz tez z mediow, takze zanim lykniesz, zastanow sie czy aby nie jest to celowo wyolbrzymione albo w ogole nieprawdziwe.

Na dzien dzisiejszy, nigdzie nie ma wprowadzonego obowiazku szczepien a to, ze gadajace glowy w mediach pierdola jakby to juz bylo wprowadzone np w Austrii to celowy zabieg zeby oswajac odbiorcow z mysla, ze to juz nieuniknione. Do tego dochodza wszelkiej masci blogerzy youtuberzy, ktorzy nakrecaja te psychoze w imie wyswietlen. Ja prdl "ma byc" to nie znaczy ze bedzie, wszystko zalezy od nas!
Głównie opieram się na tym co znajomi mi mówią jak to wygląda w Niemczech czy we Francji np. nie chodzi, że przykładają Ci giwere do łba i wpierdalają igle. Tylko ciągle kontrolę, weryfikację, zakazy ,nakazy. Długo można mieć to w huju, nie jedzie na wakacje, nie chodzić do kina, knajpy itd. ale wajcha jest przeciągana coraz bardziej. U nas tego jeszcze nie widać. Zobaczymy czy jak faktycznie to ustawa wejdzie dla tych grup zawodowych co mówili to jak to będziemy nas wygladalo. Ale przeważnie od tego się zaczynało a potem już dotyczyło to wszystkich w danym państwie.
 
Wam z boku latwo tak pisac ale co maja mnie z roboty wyjebac bo sie nie chce szczepic?
wyjebali kogos z roboty bo sie nie szczepil? jak narazie to sa tylko zapowiedzi w czasie przyszlym, z ktorych gowno moze wynikac. Tymbardziej, ze sa kompletnie bezprawne. Wez to pod uwage.
 
Ziomus jakie maja wyjscie? Moze Ty jestes jakims zarobasem i masz swoj interes to masz to w dupie i latwo Tobie tak pisac teraz. U mnie w wojsku byly teraz premie w listopadzie i wiesz kto nie dostal? Nieszczepieni. Zaraz beda dawac kolejne premie juz po kilka tysi i zgadnij kto nie dostanie znowu? 2 sprawa jest takie cisnienie w mundurowkach ze jestes na pieprzonym swieczniku jak sie nie chcesz szczepic. Zachorujesz to masz postepowanie. Gadki typu widzisz nie szczepiles sie naraziles innych a gdybys sie zaszczepil bylbys zdrowy(debilizm ale tak jest). Wam z boku latwo tak pisac ale co maja mnie z roboty wyjebac bo sie nie chce szczepic? W cywilu na bank bym sie nie szczepil a nawet gdybym musial to bym to przeciagal jak najdluzej. Do tego wyjazdy zagraniczne, wycieczki itp kurwa maja nas na smyczy wiem o tym ale nie mamy innego wyjscia. Przejebane i tez mi sie to w chuj nie podoba. Nie wiem do czego to zmierza...
Całe szczęście w mojej formacji nie ma takich praktyk, nagrody dostali wszyscy. Wspłóczuję, bo ewidentnie ludziom zaczęło odpierdalać i na tym się niestety nie skończy.
 
Ziomus jakie maja wyjscie? Moze Ty jestes jakims zarobasem i masz swoj interes to masz to w dupie i latwo Tobie tak pisac teraz. U mnie w wojsku byly teraz premie w listopadzie i wiesz kto nie dostal? Nieszczepieni. Zaraz beda dawac kolejne premie juz po kilka tysi i zgadnij kto nie dostanie znowu? 2 sprawa jest takie cisnienie w mundurowkach ze jestes na pieprzonym swieczniku jak sie nie chcesz szczepic. Zachorujesz to masz postepowanie. Gadki typu widzisz nie szczepiles sie naraziles innych a gdybys sie zaszczepil bylbys zdrowy(debilizm ale tak jest). Wam z boku latwo tak pisac ale co maja mnie z roboty wyjebac bo sie nie chce szczepic? W cywilu na bank bym sie nie szczepil a nawet gdybym musial to bym to przeciagal jak najdluzej. Do tego wyjazdy zagraniczne, wycieczki itp kurwa maja nas na smyczy wiem o tym ale nie mamy innego wyjscia. Przejebane i tez mi sie to w chuj nie podoba. Nie wiem do czego to zmierza...
No to my tak możemy lamentować ale wy?! To wy macie karabiny, czołgi! Komu przysięgaliście służyć? Ludziom czy politykom? Jacy z was żołnierze jak was zwykli urzędnicy mogą tak łatwo złamać? Jak wam będą kazali przykładać lufy karabinów do potylicy nieszczepionych to też się będziecie tłumaczyć: "no co mam zrobić? mają mnie z pracy wyjebać?". To nie jest praca, to jest służba Narodowi i to my wam za to płacimy a nie urzędnik jeden z drugim. Dupa nie wojsko.

Jak widać, z nikąd ratunku.
 
Głównie opieram się na tym co znajomi mi mówią jak to wygląda w Niemczech czy we Francji
napisze, bo sie, chyba nie rozumiemy. Kary za nieprzestrzeganie tych obostrzen sa fikcyjne czyli sa to blefy. To samo, mysle, ze bedzie z tym "obowiazkiem szczepien". Znajdz mi kogos kto dostal te 30 tys kary za brak maseczki czy wyjscie z domu. No pewnie bedzie to niemozliwe a jaki byl lament w mediach, ze sypia sie mandaty. Caly czas ten sam patent a ludzie dalej w to wierza...
 
Wyciągnijmy wnioski. Grupa jest tak mocna że na całym świecie tworzy siatkę, która manipuluje głównymi mediami. Zaplanowali sobie robić swój porządek. To od kiedy manipulują, dopiero od świrusa? Nie. Są tacy co od dawna mówią o chemtrails, i innym celowym skażaniu żywności. Teorie typu o celowym wywołaniu zamachu 11 września to wszystko prawda, sponsorowaniu wojen pod przykrywką pokoju. Wszyscy mający zdolności leczenia energią i posługiwania się podobnymi zdolnościami od początku mówią że świrus to celowy zabieg. Tylko ci ludzie i te zdolności celowo nie są popularyzowane w kontrolowanych mediach. Jak zaczniecie badać środowisko tych "cudaków" niekonwencjonalnych i ludzi znających ich sukcesy, i tych od medytacji i czakr, to oni wszyscy są przeciwko srandemii. Znam takich osobiście. sprawdźcie temat jak tłumaczy fizyka kwantowa energie wysyłane przez człowieka.

Tu linki np. most kataleptyczny albo jak chłop robi operacje na stojąco bez krwi (min 3.35, 3.44, 28.03)





(min 3.35, 3.44, 28,03)
 
Last edited:
napisze, bo sie, chyba nie rozumiemy. Kary za nieprzestrzeganie tych obostrzen sa fikcyjne czyli sa to blefy. To samo, mysle, ze bedzie z tym "obowiazkiem szczepien". Znajdz mi kogos kto dostal te 30 tys kary za brak maseczki czy wyjscie z domu. No pewnie bedzie to niemozliwe a jaki byl lament w mediach, ze sypia sie mandaty. Caly czas ten sam patent a ludzie dalej w to wierza...
Na razie swoje krok po kroku robią. Kary już podciągnęli pod prawo, bo już ludzi to nie dziwi. Przeczekali wg. planu i idą dalej.
Ten Jarosław Dobrucki co dałem fragment musiał zwolnić się z pracy na Sycylii, gdzie nie był byle szeregowcem.
 
napisze, bo sie, chyba nie rozumiemy. Kary za nieprzestrzeganie tych obostrzen sa fikcyjne czyli sa to blefy. To samo, mysle, ze bedzie z tym "obowiazkiem szczepien". Znajdz mi kogos kto dostal te 30 tys kary za brak maseczki czy wyjscie z domu. No pewnie bedzie to niemozliwe a jaki byl lament w mediach, ze sypia sie mandaty. Caly czas ten sam patent a ludzie dalej w to wierza...
Napisałem wyraźnie, że nikt Cię nie zmusi ale tak uprzykrzy życie, że wielu zmięknie.
 
Jeśli te trzy grupy zawodowe (medycy, nauczyciele i mundurowi) ulegną przymusowi to już nic nie stanie w obronie szerego obywatela przed chorymi na władzę z dyktatorskimi zapędami urzędnikami z przerośniętym ego... będą Chiny lub ZSRR jak kto woli. Kto tego nie dostrzega ten mało spostrzegawczy.

Przymus szczepień wtedy to będzie pikuś w porównaniu z tym co będą w stanie wymyślić i narzucać ludziom siłą.

Nie wygląda to kolorowo.
Akurat nauczyciele to największe lewusy, więc pierwsi polecą. A i tak wiecznie na l4 będą siedzieć
 
I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
 
Akurat nauczyciele to największe lewusy, więc pierwsi polecą. A i tak wiecznie na l4 będą siedzieć
Chodziło mi o to, że oni będą tłuc w dzieci i rodziców bo jak oni musieli to inni też muszą. Tak jak te dwie pozostałe grupy. Te trzy grupy zawodowe mają bezpośredni kontakt z szerym obywatelem i wielki wpływ na ich życie codzienne, nie przez przypadek są wybrani do złamania jako pierwsi
 
Bliski kolega juz ma 4 dzień kwarantanny (wrocil z zagranicy) i wychodzi normalnie. Aplikacji nie zainstalowal bo powiedzial, ze nie ma telefonu. Rozmawiał ze swoim papugą i dostał informacje, że jeżeli byłby jakis problem to sprawe w sądzie wygrają jedną kartką A4(solidny prawnik, głównie specjalizuje się w sprawach wyjazdów za granice kiedy masz zakaz opuszczania kraju) bo jest to podobno bardzo proste. Bede informowal jakby coś się zmieniło
Kumpel zero konsekwencji. Jak pisalem, apki nie mial zainstalowanej. Przez caly okres raz zadzwonil sanepid i straszył karą. Powiedział, ze maja sie kontaktowac z jego prawnikiem. Policji nie bylo ani razu sprawdzac (albo po prostu ich nie trafil bo normalnie wychodzil). Zadnego mandatu i sprawy nie ma za to bo juz sprawdzal.(przynajmniej narazie). Bede informowal jak cos sie rozwinie. Od sb dodam, ze Gdańsk już chyba sie ogarnął, jak miałem ze 2-3 sytuacje w busie z maseczka i autobusiarzem tak teraz znowu wiekszość bez maseczki i nawet nic nie pisną. Jeżeli chodzi o sklepy to nie mialem ani jednej sytuacji w ktorej kazali mi nalożyć maskę. W decathlonie zawsze jak jestem to ma wejsciu stoi ochroniarz i prosi o zalozenie maseczki ale idziesz dalej i nic nie robi. Ktoś jest jeszcze z 3city? Może opisać swoje wrażenia pandemiczne?
 
Kumpel zero konsekwencji. Jak pisalem, apki nie mial zainstalowanej. Przez caly okres raz zadzwonil sanepid i straszył karą. Powiedział, ze maja sie kontaktowac z jego prawnikiem.
Wybacz ostry jezyk ale ja juz stracilem cierpliwosc do tych nonsensow. Jakim to, kurwa trzeba byc pierdolonym deklem zeby myslec, ze za niezainstalowanie czegokolwiek w swoim telefonie moze byc jakas kara?! No ja pierdole :brainoverload:
 
Kumpel zero konsekwencji. Jak pisalem, apki nie mial zainstalowanej. Przez caly okres raz zadzwonil sanepid i straszył karą. Powiedział, ze maja sie kontaktowac z jego prawnikiem. Policji nie bylo ani razu sprawdzac (albo po prostu ich nie trafil bo normalnie wychodzil). Zadnego mandatu i sprawy nie ma za to bo juz sprawdzal.(przynajmniej narazie). Bede informowal jak cos sie rozwinie. Od sb dodam, ze Gdańsk już chyba sie ogarnął, jak miałem ze 2-3 sytuacje w busie z maseczka i autobusiarzem tak teraz znowu wiekszość bez maseczki i nawet nic nie pisną. Jeżeli chodzi o sklepy to nie mialem ani jednej sytuacji w ktorej kazali mi nalożyć maskę. W decathlonie zawsze jak jestem to ma wejsciu stoi ochroniarz i prosi o zalozenie maseczki ale idziesz dalej i nic nie robi. Ktoś jest jeszcze z 3city? Może opisać swoje wrażenia pandemiczne?
Ja 3city. Teraz można patrzeć że jest luz, ale to sobie zmienią i prawo podprowadzą, chyba że na górze są rozłamy. Dla mnie kluczem jest jakby 10 % było przekonanych na pewno że chcą nam zrobić krzywdę. Tylko wiedza nas uratuje. Wiedza która wejdzie na wysokie stołki.
 
Wybacz ostry jezyk ale ja juz stracilem cierpliwosc do tych nonsensow. Jakim to, kurwa trzeba byc pierdolonym deklem zeby myslec, ze za niezainstalowanie czegokolwiek w swoim telefonie moze byc jakas kara?! No ja pierdole :brainoverload:
On tak nie myslal. Informuje tylko, ze jej niezainstalowal i jak postepowal i w efekcie czego nie ma zadnych konsekwencji. Co dla Cb i dla mnie i dla wiekszości z forum jest logiczne innic w tym dziwnego. Ale mamy tez na forum takich ananaskow jak karateka, ktorym lepiej to wytlumaczyc
 
Ja Ci pisze realnych sytuacjach, które spotykają ludzi. A Ty wyskakujesz z jakimiś mandatami i łykaniem telewizyjmego scieku.
Przeciez ja nie neguje tych sytuacji. Napisales, ze "wszedzie widzisz blefy". To ci tlumacze, ze blefem sa kary za nieprzestrzeganie tych obostrzen a nie obostrzenia same w sobie. Ludzie podporzadkowuja sie tym nonsensom ze wzgledu na kare, ktorej w rzeczywistosci nie ma. O to mi chodzi. Oczywiscie w "telewizyjnym scieku" jest zupelnie co innego. Kary sie sypia straszliwe...
 
Back
Top