Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Amantadyna jest beeee bo nie sprawdzona
ale nieoficialnie juz ci sami lekarze sami mowia aby sobie chory brał jak nie chce do szpitala sie kłaść
:boystop:
 
Jak ktoś uważa, że szczypionka jest taka super przebadana i trzeba niepostępowych foliarzy zmusić do 3, 4 i 5ego szota dla ich i naszego dobra, bo wątpliwości są bezzasadne, a antyszczepy boją sie igieł i 5g, to niech się chociaż wysili i przeczyta ogólnodostępną charakterystykę preparatu

BADANIA SĄ W TOKU - ochotników mozna zachęcić loterią albo oddaniem zabranych wcześniej praw obywatelskich lub zastraszyć odebraniem kolejnych
 
@klocuniek wiedział za dużo i już go z Nami nie ma....
Sytacja z mojego domu rodzinnego:
Trojka dzieci. Dwoch chodzi do tej samej szkoly (Kacper i Janka) a jeden(Oskar) na dodatkowe zajecia bo jeszcze za młody na szkole (prywatne). Kolega z klasy Kacpra ma koronawirusa (wlasciwie ma tylko pozytywny test) i szkoła postanowiła, ze ich klasa bedzie miala zajecia zdalne. Janka natomiast chodzi normalnie do szkoły, uczy się z tymi samymi nauczycielami, ktorzy się wymieniają klasami i je obiad z innymi klasami na tej samej stołówce. Potem wraca do domu do brata, ktory jest na kwarantannie, czego nie rozumiesz? Wczoraj telefon od tych zajęć Oskara i, ze babka ma wynik pozytywny i tez kwarantanna.....
 
Last edited:
FB_IMG_1638883052686.jpg

Nowe obostrzenia ze slajdów wchodzą w grę wy siewcy śmierci!
 
Dziś usłyszałem zaszczepieni są prześladowani przez niezaszczepionych, i ze jest "tyrania niezaszczepionych". Serio, bez ironii to bylo.


to już się zaczęło od słynnych "ataków na punkty szczepień"


Musimy preferować osoby zaszczepione. Trzeba zachęcić osoby, które się jeszcze wahają. To będzie zachęta z przymuszeniem - oznajmił Kraska.
 
Dziś usłyszałem zaszczepieni są prześladowani przez niezaszczepionych, i ze jest "tyrania niezaszczepionych". Serio, bez ironii to bylo.


Ja się dzisiaj dowiedziałem że przy każdych szczepionkach są skutki uboczne i trzeba to zaakceptować.

I to powiedział zdrowy 28 letni gość.
A jaki się lament zrobił na firmie, że znowu lockdown przez tych złych siewców śmierci niezaszczepionych

-Ale 30% w szpitalach to zaszczepieni.
-Co ty gadasz w telewizji mówili że tylko 5 % i te 5% to przez niezaszczepionych!
Ty też musisz uważać!

Chodzę do roboty z dnia na dzień jak na kabarety.
 
Też mnie to dotyczy, zobaczymy czy związki ruszą temat. Jestem negatywnie nastawiony i nie dam się łatwo zagonić.
Ja na nieszczęście w farmacji siedzę i na całą firmę jedyny rycerz na białym koniu.
Ale obstawiam że będą naciskać, bo ponoć już mają wgląd czy jesteś po preparacie.
Przynajmniej u nas stary już sprawdzał.
 
Ja również, ale obawiam się, iż będę tak "zachęcony", że nie będę miał wyjścia. Czas pokaże...
Po nowym roku większe zusy to lekarze łatwiej będą lewary wypisywać.
Dasz 500 masz na rok spokój, bo co byśmy tu pisali i co by się nie działo to będą wprowadzać przymus.
Mają za to zapłacone z góry.

Pewnie w lutym kolejna super mutacja akurat pod planowane przymusy obowiązki strzałów.
 



Bardzo dobre. Polecam.

Od ok 50m ciekawa dyskusja o tym, dlaczego podejmowane sa takie a nie inne dzialania zapobiegajace covid-19.

Moja refleksja: czy politycy, którzy podjeli błędne decyzje, sa w stanie sie przyznac do bledu? Byc moze chodzi o tą cechę ludzką...



XD
 
Last edited:
Jeśli te trzy grupy zawodowe (medycy, nauczyciele i mundurowi) ulegną przymusowi to już nic nie stanie w obronie szerego obywatela przed chorymi na władzę z dyktatorskimi zapędami urzędnikami z przerośniętym ego... będą Chiny lub ZSRR jak kto woli. Kto tego nie dostrzega ten mało spostrzegawczy.

Przymus szczepień wtedy to będzie pikuś w porównaniu z tym co będą w stanie wymyślić i narzucać ludziom siłą.

Nie wygląda to kolorowo.
 
Jeśli te trzy grupy zawodowe (medycy, nauczyciele i mundurowi) ulegną przymusowi to już nic nie stanie w obronie szerego obywatela przed chorymi na władzę z dyktatorskimi zapędami urzędnikami z przerośniętym ego... będą Chiny lub ZSRR jak kto woli. Kto tego nie dostrzega ten mało spostrzegawczy.

Przymus szczepień wtedy to będzie pikuś w porównaniu z tym co będą w stanie wymyślić i narzucać ludziom siłą.

Nie wygląda to kolorowo.

Zapomniałeś o zbyszku w tej wypowiedzi andżej



:-)
 
Moim zdaniem, te obowiazkowe szczepienia, to zwykly blef. Wystarczy nie ulegac i nic sie nie stanie. Celowo jest to oddalone o kilka miechow, zeby owieczki, do tego czasu pobiegly po szpryce. Oczywiscie przy okazji beda obserwowac spoleczenstwo, co sie bedzie dzialo, jak zawsze jest to tez test. Na tego typu psychologicznych zagrywkach, ten cyrk sie kreci od samego poczatku. Teraz, do marca, w mediach beda grzmiec, jeden skorumpowany debil przez drugiego, ze ten przymus jest konieczny i w ogole tlumaczyc koncepcje. Wkraczamy w ostateczna faze propagandowa, po tym juz tylko lapanki na ulicach, kaftan i szpryca, czym podejrzewam, ze tez nie omieszkaja postraszyc. Nie ulegac, gowno zrobia bo gowno, tak naprawde moga. Zadnych zwolnien nie bedzie i przestac wierzyc w medialne doniesienia z innych krajow, ze jest inaczej bo zauwazylem, ze czesc ludkow lyke te sciemy bez zastanowienia. Tak jak pisalem wczesniej, propaganda wylewa sie tak jakby na dwoch poziomach. Jeden to straszenie smiercionosna zaraza a drugi to zamordyzmem sanitarnym i konsekwencjami, za niestosowanie sie do niego. W obu przypadkach, najczesciej jest to zwykla fikcja literacka...
 
Back
Top