Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Nie odczuwasz, bo się jakoś stosujesz do obostrzeń podejrzewam.
W normalnych sklepach nie zakładam masek. W marketach tak.
W robocie u klientów nie zakładam chyba że widzę że starsi ludzie to zakładam. Z obostrzeń brakuje mi basenu, kina i restauracji, ale teraz już chyba jest to zniesione a ja dalej nie mogę się wybrać
A przez takich typów co to nakręcają czy w tv, czy radiu czy gdziekolwiek indziej jest po prostu nie normalnie i tyle.
Może właśnie nie odczuwam tego, bo mało tv oglądam (wieczorem odpalam jakiś film który sobie nagrałem i tyle).
Niepotrzebnie wrzucasz wszystkich do jednego wora.
No przecież właśnie nie wrzucam. Podałem tylko że obie strony mają za uszami.
Gdybym chciał wszystkich wrzucać to bym podał jak na tacy Tytusa i jego posty tutaj jako argument- ja za zacytowanie kilku osób by pokazać że niezrozumienie jest po ubu stronach zostałem nienawidzącym dzieci żebrakiem co robi za 5 zł.u Niemca i żre jakiś syf :mamed:
Doskonale wiem że i po jednej i po drugiej stronie są zjeby i spoko mordeczki i nawet to ci napisałem przecież.
 
ale Ty zauwazyles, ze tu chodzi o to, ze gosciu popiera wymuszanie szczepien tych co tego robic nie chca i stad taki a nie inny ton wypowiedzi?
Nie, nie śledziłem dyskusji.
Mało tu zaglądam. Dziś się pewno napisałem na kilka tygodni.
 
W normalnych sklepach nie zakładam masek. W marketach tak.
W robocie u klientów nie zakładam chyba że widzę że starsi ludzie to zakładam. Z obostrzeń brakuje mi basenu, kina i restauracji, ale teraz już chyba jest to zniesione a ja dalej nie mogę się wybrać

Może właśnie nie odczuwam tego, bo mało tv oglądam (wieczorem odpalam jakiś film który sobie nagrałem i tyle).

No przecież właśnie nie wrzucam. Podałem tylko że obie strony mają za uszami.
Gdybym chciał wszystkich wrzucać to bym podał jak na tacy Tytusa i jego posty tutaj jako argument- ja za zacytowanie kilku osób by pokazać że niezrozumienie jest po ubu stronach zostałem nienawidzącym dzieci żebrakiem co robi za 5 zł.u Niemca i żre jakiś syf :mamed:
Doskonale wiem że i po jednej i po drugiej stronie są zjeby i spoko mordeczki i nawet to ci napisałem przecież.
No właśnie że wrzuciłeś z dopiskiem, że MAMY po swojej stronie ziemniaka i jesteśmy debilami, bo jak rozumiem tyczyło się to osób cytowanych
 
No właśnie że wrzuciłeś z dopiskiem, że MAMY po swojej stronie ziemniaka i jesteśmy debilami, bo jak rozumiem tyczyło się to osób cytowanych
Kurde zawsze kończy się tak samo.
W kółko jedno i to samo się pisze.
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.
To Ci napisałem na argument z Twojej strony że Twoim zdaniem ta druga grupa jest tą, która wyzywa (powyżej były cytaty kilku osób które obrażały usera)
@Tony Maniana jak byś miał mało zacytowanych- tu macie jeszcze tego niedowłada po swojej stronie.
Wolałbym murzyna z Izraelskimi korzeniami na Waszym miejscu.
a ten post był już napisany pod postem Tytusa w moją stronę.
Proszę powiedz mi, w którym miejscu jest tam napisane (albo chociaż zasugerowane) że ta reszta to debile? Czy chodzi o jakieś inne posty?
Przecież czytając ciąg postów jedne pod drugim łatwo zauważyć jaka jest kolejność i czego dotyczy dany post.
 
hm... strasznie wybiorcza masz zatem uwage. Nie omieszkales zacytowac dosc mocnych wypowiedzi, ale juz ich powodu niezauwazyles albo, bardziej nie chciales zauwazyc...
Nie ma to nic wspólnego z wybiórczością.
Tony napisał to co teraz oczywiście wałkujemy i postanowiłem to sprawdzić. Sprawdziłem dwie strony.
Nie miałem potrzeby czytać reszty bo na tych dwóch stronach znalazłem to co zacytowałem. Po jaką cholerę w takim razie miałbym się babrać dalej w tym i szukać skoro znalazłem? Ja nie twierdzę że druga strona jest święta, więc bie było takiej potrzeby.
 
Kurde zawsze kończy się tak samo.
W kółko jedno i to samo się pisze.

To Ci napisałem na argument z Twojej strony że Twoim zdaniem ta druga grupa jest tą, która wyzywa (powyżej były cytaty kilku osób które obrażały usera)

a ten post był już napisany pod postem Tytusa w moją stronę.
Proszę powiedz mi, w którym miejscu jest tam napisane (albo chociaż zasugerowane) że ta reszta to debile? Czy chodzi o jakieś inne posty?
Przecież czytając ciąg postów jedne pod drugim łatwo zauważyć jaka jest kolejność i czego dotyczy dany post.
Napisałeś o tytusie ale dojebales się do nas, że to masz funfel

To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.

@Tony Maniana jak byś miał mało zacytowanych- tu macie jeszcze tego niedowłada po swojej stronie.
Wolałbym murzyna z Izraelskimi korzeniami na Waszym miejscu.
Plus to co próbujemy Ci wytłumaczyć skąd niechęć do baxxa. Wyjąłeś totalnie z kontekstu argumenty do mojego postu do którego się odniosłeś na początku.
 
Plus to co próbujemy Ci wytłumaczyć skąd niechęć do baxxa. Wyjąłeś totalnie z kontekstu argumenty do mojego postu do którego się odniosłeś na początku. Tl
Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Sam Ci zacytowalem w ostatnim poście te moje wpisy, który Ty teraz zacytowałeś :beczka: i wyjaśniłem po kolei który którego postu dotyczył (możesz korzystać też z odnośników)
Plus ten wpis wpis który dałeś świadczy właśnie o tym że obie strony (i nie tylko w tym temacie ale ogólnie w skali kraju) są spierdolone, a nie tak jak Ty twierdzisz że to gra do jednej bramki.
Mógłbym na podstawie tych zacytowanych napisać że to Wy jesteście te chamy i prostaki, a druga strona cacy bo nic nie znalazłem, ale napisałem to:
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.


To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Ten post co ja zacytowałem, a potem Ty zacytowałeś znowu ja cytuję :brainoverload:
Pogrubiłem już Ci zdania, że dotyczy to jednej i drugiej strony i problemu w całym kraju.
Ty natomiast napiszesz że druga strona jest taka a sraka, a potem po udowodnieniu Ci na przykładzie dwóch ostatnich stron że obie są zjebane, próbujesz uskutecznić nie wiadomo co w sumie, bo jest to totalnie niezrozumiałe.

Nie wiem jak wy, ale ja mam już dość pisać w kółko jedno i to samo i pewno na kilkanaście następnych tygodni spadam :śmiech:
 
Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Sam Ci zacytowalem w ostatnim poście te moje wpisy, który Ty teraz zacytowałeś :beczka: i wyjaśniłem po kolei który którego postu dotyczył (możesz korzystać też z odnośników)
Plus ten wpis wpis który dałeś świadczy właśnie o tym że obie strony (i nie tylko w tym temacie ale ogólnie w skali kraju) są spierdolone, a nie tak jak Ty twierdzisz że to gra do jednej bramki.
Mógłbym na podstawie tych zacytowanych napisać że to Wy jesteście te chamy i prostaki, a druga strona cacy bo nic nie znalazłem, ale napisałem to:

Ten post co ja zacytowałem, a potem Ty zacytowałeś znowu ja cytuję :brainoverload:
Pogrubiłem już Ci zdania, że dotyczy to jednej i drugiej strony i problemu w całym kraju.
Ty natomiast napiszesz że druga strona jest taka a sraka, a potem po udowodnieniu Ci na przykładzie dwóch ostatnich stron że obie są zjebane, próbujesz uskutecznić nie wiadomo co w sumie, bo jest to totalnie niezrozumiałe.

Nie wiem jak wy, ale ja mam już dość pisać w kółkp jedno i to samo i na kolkanaśce następnych tygodni spadam :śmiech:
Przytoczyłem Ci posty gdzie nazwałeś nas debilami, i gdzie przybiłeś do nas tytusa. I bronisz baxxa, który na to nie zasługuje.
Tyle ode mnie, też uważam że ta dyskja trwa za długoni zmierza do nikąd. Pozdro.
 
Ja tam zamierzam się akurat zaszczepić, ale na razie nie mam czasu i musi to poczekać.
Co więcej pisałem już tu że nie mam pewności czy dobrze robię, czy na pewno te szczepionki działają (tak samo wy nie możecie mieć pewności że nie działają).
Nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy
Jak się zaszczepisz to nie zobaczysz, bo nie pożyjesz :beczka:
 

Czepiasz się, muszą kierować swoimi owieczkami bo oni lepiej wiedzą co dla nich dobre. To dzięki temu, że wiedzą co robią spada nam bezrobocie:
comment_1623944201xbN02gXbZiTg1O89i83nY8.jpg
 
Na jesieni pociągami przewieźć skażonych antyszczepow do baraków w Sosnowcu. Niech się tam zakażają. ostateczne rozwiązanie sprawy foliarskiej.
KL SOSNOWITZ i piece kremacyjne zarezerwowane na trupy zaszczepionych covidian :korwinlaugh:


Jak tam gotowi na 4 fale szczepionki przyjęte maski poprane i trzecia dawka w pogotowiu?
 
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.

Przecież to było do tego całego baksa. Jeszcze mnie nie pojebało, że rzeczowo rozmawiać z takimi ludźmi. Kręcić bekę z takich osobistości i tyle. Z nim jest gadanie w kółko. Nie wiem, czy to rzecziwiście troll, ale wygląda na jednego.
 
Byłem w OBI dwa dni temu, rozmawiam z pracownikiem na temat traktorków ogrodowych. Oczywiście bez maski, nie nosze i nie będę nosić. Podbija do mnie gość, na oko 45-50 lat, widzę z daleka błysk w oku covidioty walczącego, podskórnie czuje, że już mu się misjonarz włączył i szykuje się do krucjaty.
- Może pan maske założyć?
- Spierdalaj gościu.
I spierdolił oburzony między regały burcząc coś pod kalafiorem. :fjedzia:
Jedyny sposób na walke ze zrytymi beretami od tv, prostuje pacjentów i momentalnie wracają do interesowania się własnymi sprawami.

Ostatnio miałem podobną sytuację. Chodzę po leroy merlin, szukam lampy do salonu. Gdam sobie pracownikiem działu, omawiamy sprzęt. Nagle ktoś podchodzi mnie od tyłu i mówi:

-"masek to już się w sklepach nie nosi?"

Odwróciłem się i przeskanowałem gościa, chwila milczenia z mojej strony, jak na razie nie powiedziałem jeszcze nic. Wtedy on do mnie:

-"to założysz, czy mam czi pomóc?"

Wkładam rękę pod koszulkę, żeby odpiąć kosę i wyciągnąć z szelek., Robię krok w przód do gościa i mówię mu:

"idź pan robić to, po co tutaj przyszedłeś, bo wątpię aby powodem dla którego tutaj przyszedłeś była chęć zeżarcia własnych zębów i później wysrania ich następnego ranka.

Jak to usłyszał to stanął tak bokiem, jakby komuś robił miejsce na przejście. Ja się patrzę na niego cały czas. W końcu poszedł w pizdu (co chwilę się odwracająć) i jak już był gdzieś tak 10-15 metrów to krzyknął cos w stylu "plemię popierdoleńców" i zniknął z pola mojego widzenia.

Ten pracownik co to wszystko widział później powiedział, że codziennie jest jakaś chryja o maseczki, ale czegoś takiego to jeszcze nie widział.
 
Nie ma to nic wspólnego z wybiórczością.
Tony napisał to co teraz oczywiście wałkujemy i postanowiłem to sprawdzić. Sprawdziłem dwie strony.
Nie miałem potrzeby czytać reszty bo na tych dwóch stronach znalazłem to co zacytowałem. Po jaką cholerę w takim razie miałbym się babrać dalej w tym i szukać skoro znalazłem? Ja nie twierdzę że druga strona jest święta, więc bie było takiej potrzeby.
Sluchaj, zostal uzyty mocny jezyk z jakies przyczyny, ktora gdyby sie znalo to by byl on bardziej zrozumialy. Wszyscy tu doszlismy do wnioskow, ze przymuszanie kogos do szczepien jest niedopuszczalne. Niejaki baxx znalazl sobie podkladke pod trolling twierdzac inaczej. Efekty jego pierdolenia uwidoczniles cytatami ale powody przemilczales badz jakos, dziwnie niezauwazyles. Nie wiem jak bylo. Przypomina mi to troche pewne stare rosyjskie przyslowie. "Zyd zawsze powie ci co mu sie przytrafilo, nigdy dlaczego"
 
Drugi i ostatni raz proszę o cytat gdzie nazwałem was debilami.
Nazwałeś nawet gorzej niż debilami tylko zakamuflowałeś to w Gebelsowski sposób.

Jesteś taki sam jak reszta LGSS. Ciekawe jakie hasła miałeś na transparencie w czasie marszu ?

"zalegalizować związki ze zwierzętami"


1623995356051.png
 
Ja Twoje zdanie szanuje. Rozumiem, że ktoś chce się zaszczepić. Nie jestem żadnym antyszczepionkowcem, córkę normalnie szczepie według harmonogramu. Ale jak słyszę typów pokroju baxx, to naprawdę żal mi się robi ludzi jak dali się ogłupić i zagonić. Cała swoją przyszłość pokładają w zastrzyku. Będą koncerty dla zaszczepionych, nie muszę iść, kino przeboleję, zagranicę na razie nie muszę latać. Jedyne co mnie wkurwia to wytykanie palcami, że ktoś jest bez maseczki, nie chce się zaszczepić itp. z normalnych ludzi próbuje się robić odmieńców. I ta indoktrynacja trwa od półtora roku i jest powtarzana niemal 24 godzina na dobę w każdym medium.

I tak samo stary szanuję Twoje zdanie. Gdzieś może kiedyś życie przyniesie, to usiądziemy napijemy się flaszki. I nie będzie mi to robiło różnicy, że ja sie zaszczepiłem, a Ty nie. Kompletnie to między nami nic nie zmienia. I jak już mówiłem, pójdziemy na ta flaszkę, potem nie wiem pobalowac w klubie a na koniec będziemy chcieli iść do knajpy i powiedza, że ja wchodzę a Ty nie. Nie to jest skurwrwyństwo i nie zgadzam się z tym, nawet nie w 100 ale pierdylardiach procentach.
 
Nazwałeś nawet gorzej niż debilami tylko zakamuflowałeś to w Gebelsowski sposób.
Na całym forum tylko ciebie mogę ze spokojnym sumieniem tak nazwać.

Nie znam drugiego tak niedojebanego człowieka jak ty. Piszę poważnie.
Wszędzie widzisz spiski, maszty 5G, zombie.
Z każdym szukasz zwady. Nikt cię tu nie szanuje.
Żal mi twoich sąsiadów.
Jesteś żałosny.
 
Widzę, że tu cały wysyp oświeconych antymaskowiczów, antyszczepionkowców i antycovidziarzy. Mam do was jedno pytanie, ciekawe czy na nie odpowiecie, cwaniaki. Mianowicie:

Dlaczego @baxx kurwą jest?
 
Najbardziej w tym wszystkim przykre jest to, jak łatwo jest ze sobą skłócić ludzi i jak bezrefleksyjnie jedni potrafią życzyć źle tym drugim tylko dlatego, że mają inne zdanie. Nie piszę tego na podstawie tego tematu (temat spoko, co się uśmiałem to moje), tylko moich obserwacji poza internetem. Może to wynika z mojego otoczenia, ale według mnie to ta grupa "szczepionkowa" jest bardziej agresywna. Z jednej i drugiej strony są ogarnięte osoby (a przynajmniej mam taką nadzieję) i debile, ale z tej jednej strony jest jeszcze sporo osób, które nie potrafią samodzielnie myśleć i potrzebują kogoś (np mateusza moracwela i jego ekipy ekspertów) kto im powie co mają robić ze swoim życiem. Kolejną bardzo przykrą sprawą są powody, dla których wiele osób się szczepi. Nie zagłębiałem się w ten temat i piszę to tylko na podstawie tego, co samo mi się napatoczyło, ale główne powody jakie słyszałem/czytałem to "Nie pojadę na wakacje.", "Bo rodzice chcą.", "Bo wszyscy się szczepią.", "Bo w końcu i tak będzie trzeba.", "Bo szef chce."... i przysięgam, że nie mogę sobie przypomnieć ani razu, żeby ktoś powiedział, że szczepi się w trosce o zdrowie - swoje lub bliskich.
Jeżeli chodzi o czepianie się o brak maseczki, to naprawdę baaardzo rzadko mi się to zdarza, co wydaję mi się trochę dziwne bo jestem szczypiorem i ogólnie raczej nie wyglądam agresywnie. W każdym razie jak już ktoś mi zwróci uwagę na brak maseczki, to zawsze taki debil (bo inaczej takiego delikwenta nazwać nie można) podchodzi do mnie zdecydowanie za blisko, więc staram się takiemu kulturalnie pokazać jak właśnie rucha logikę. W takiej sytuacji moje pierwsze pytanie to, czy taka osoba boi się wirusa. Jeżeli odpowiada, że nie to można takiemu psu morawieckiego kulturalnie kazać spierdalać. Jeżeli odpowiada, że się boi, to ja w takim przypadku spokojnym tonem pytam się, czy mu w takim razie życie nie miłe bo właśnie podszedł do potencjalnego terrorysty i mordercy. Następnie dodaję (najlepiej jeszcze zanim ktoś zdąży coś odpowiedzieć), że podszedł do mnie na tyle blisko (osobiście staram się utrzymywać dystans bo nie lubię wywoływać u nikogo negatywnych emocji), że już na pewno jest zarażony i żeby lepiej się przez dwa tygodnie nie widywał z rodziną bo jeszcze kogoś zamorduje - jeszcze nikt nie miał na to kontrargumentu i po prostu odchodzili coś tam burcząc. Oczywiście zupełnie inaczej podchodzę do osób, które są w pracy i które odgórnie mają nakazane zwracać na to uwagę. Naturalnie wtedy też nie zakładam maski, tylko mówię że oczywiście założę, jeżeli wszyscy pracownicy i klienci będą mieli je odpowiednio założone (a zawsze łażą debile z odkrytymi nosami). Zasady są albo dla wszystkich klientów, albo dla żadnych. Jeszcze ani razu nie zostałem znikąd wyproszony.

Nie wiem w sumie na chuj ja to napisałem :travolta:
 
Back
Top