Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Tak samo jak ludzie myślą, że gdyby inna partia była u władzy, to byłoby inaczej. Kaczor czy Rudy lub jakiś Hołownia nic by to nie zmieniło. :pudziaonicbyniedao: Realizowano by tą samą politykę plandemiczą
 
194170495_4002290883193971_5499034411629390219_n.jpg

195670982_4002290963193963_5128450809947970363_n.jpg

196098953_4002291123193947_6905987955808986357_n.jpg

195306376_4002291213193938_5693993314919756925_n.jpg
 
Może tak być. Ja napisałem o sobie. Pojebów nie brakuje po jednej jak i po drugiej stronie. Ja Ci mówie, jak ja mam. Ja jestem po 1 dawce, czekam na 2. Nie mam zamiaru napierdalać się z Tobą, że Ty nie chcesz. Twoja wola. I nie mam zamiaru traktować Cię gorzej czy coś. Już napisałem, że te całe paszporty covidove czy coś to jest kurestwo, bo nie zgadzam się z tym, że ja mam mieć przywileje bo się z własnej woli zaszczepiłem, a Ty z własnej woli nie.
Ja Twoje zdanie szanuje. Rozumiem, że ktoś chce się zaszczepić. Nie jestem żadnym antyszczepionkowcem, córkę normalnie szczepie według harmonogramu. Ale jak słyszę typów pokroju baxx, to naprawdę żal mi się robi ludzi jak dali się ogłupić i zagonić. Cała swoją przyszłość pokładają w zastrzyku. Będą koncerty dla zaszczepionych, nie muszę iść, kino przeboleję, zagranicę na razie nie muszę latać. Jedyne co mnie wkurwia to wytykanie palcami, że ktoś jest bez maseczki, nie chce się zaszczepić itp. z normalnych ludzi próbuje się robić odmieńców. I ta indoktrynacja trwa od półtora roku i jest powtarzana niemal 24 godzina na dobę w każdym medium.
 
Ja Twoje zdanie szanuje. Rozumiem, że ktoś chce się zaszczepić. Nie jestem żadnym antyszczepionkowcem, córkę normalnie szczepie według harmonogramu. Ale jak słyszę typów pokroju baxx, to naprawdę żal mi się robi ludzi jak dali się ogłupić i zagonić. Cała swoją przyszłość pokładają w zastrzyku. Będą koncerty dla zaszczepionych, nie muszę iść, kino przeboleję, zagranicę na razie nie muszę latać. Jedyne co mnie wkurwia to wytykanie palcami, że ktoś jest bez maseczki, nie chce się zaszczepić itp. z normalnych ludzi próbuje się robić odmieńców. I ta indoktrynacja trwa od półtora roku i jest powtarzana niemal 24 godzina na dobę w każdym medium.
To jest rzeczywiscie przykre i calkiem powszechne, ale baxx to trol.
 
Tylko nie wiem czy zauważyłeś to raczej proszczepionkowcy najczęściej napierdalają ze swoimi mądrościami i tekstami typu, mam nadzieję że zdechniesz, szury, mordercy itp.
Dokładnie Panie Andrzeju fanatycznych Covidian można bez

ty albo trolujesz albo jestes po prostu pierdolniety

Przecież ziemia jest kwadratowa i każdy już to wie
1623682948062.png


Ale są foliarze którzy wieżą że ma kształt donata
Idioci
1623683000306.png



@Scurvol to troll lub ciemniak nie tybiący jak Andrzej przyrównał go do faszystów.

Byłeś na dworze pobawić się z kolegami?
Dzieciaku, ja wiem, że to taki wiek.

Dostałeś pizdeczko logiczny argument, twoja replika to bełkot najwyższej próby, tak więc zasługujesz tylko i wyłaćznie na szlaga na ryj, a teraz już wykuriwaj, skoro popłakane

Nie można być takim debilem, musisz trollować

:beczka:
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.

To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.
 
:beczka:
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.

To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.
Bo jak ktoś pierdoli trzy po trzy jak potłuczony to nie trzeba być specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem żeby to widzieć :fjedzia:
 
:beczka:
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.

To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.
a ty co mentalny dziaduś spękany przed śmiercią bo u ciebie w każdej rodzinie dwóch nieżywych a reszta czeka na przeszczep płuc.
Czego się boisz, że psa osierocisz czy , że kreski za chałupkę nie spłacisz i ci pośmiertnie wezmą ?
Covidianin całą gębą a teraz udaje neutralnego stojącego z boku ?
 
a ty co mentalny dziaduś spękany przed śmiercią bo u ciebie w każdej rodzinie dwóch nieżywych a reszta czeka na przeszczep płuc.
Czego się boisz, że psa osierocisz czy , że kreski za chałupkę nie spłacisz i ci pośmiertnie wezmą ?
Covidianin całą gębą a teraz udaje neutralnego stojącego z boku ?
@Tony Maniana jak byś miał mało zacytowanych- tu macie jeszcze tego niedowłada po swojej stronie.
Wolałbym murzyna z Izraelskimi korzeniami na Waszym miejscu.

Do tego trzeba być serio niedojebem, żeby przedstawiać komuś wiek mając dokładnie tyle samo lat :beczka:

@andrzej_t. jaka by rozmowa nie była dopóki Cię nikt nie wyzywa, to też trzymasz poziom, tak?

Inna sprawa jak masz po drugiej stronie tego opoja bóldupca taksówkarza, to wiadomo że nikt takiego ciula nie szanuje bo to zjeb, ale osoby które mają inne zdanie i nie atakują personalnie? To chyba właśnie o tym pisał @Mojso prawda?
 
To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
No już bardziej niż ty to się nie da spodludzić.
Tata pieska no bo dzieci są fuj.
I na dokładkę szczyci się robieniem karykatury jedzenia czyli tym syfem który wrzucasz w HP i nawet ci nie jest wstyd.
Covidianin co wszędzie widział trupy na ulicach i kopanie koparkami mogił zbiorowych.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.
Służyć jakiemuś szwabowi za 5 pln i rozpowszechniać Covidianizm plandemiczny a następnie zarzucać innym że są debilami. Szczyt obłudy.

Jak chcesz do mnie przyjechać to odpalaj motorek bo nie wyjedziesz.
 
@Tony Maniana jak byś miał mało zacytowanych- tu macie jeszcze tego niedowłada po swojej stronie.
Wolałbym murzyna z Izraelskimi korzeniami na Waszym miejscu.

Do tego trzeba być serio niedojebem, żeby przedstawiać komuś wiek mając dokładnie tyle samo lat :beczka:

@andrzej_t. jaka by rozmowa nie była dopóki Cię nikt nie wyzywa, to też trzymasz poziom, tak?

Inna sprawa jak masz po drugiej stronie tego opoja bóldupca taksówkarza, to wiadomo że nikt takiego ciula nie szanuje bo to zjeb, ale osoby które mają inne zdanie i nie atakują personalnie? To chyba właśnie o tym pisał @Mojso prawda?
Przeczytaj jeszcze raz co tamten troll napisał po moim poście odnośnie szpitala. Jak nie widzisz w tej bajeczce osobistej wycieczki? :śmiech:
 
Gdzie te miliony trupów ? Minęło 1,5 roku a ja nadal nie znam ani jednego zmarłego ? U mnie w mieście są obecnie w olbrzymim szpitalu Covidowym 4 OSOBY !!! i oficjalnie o tym piszą.
Za sprawą takich jak ty na jesień rozpętają ten cyrk od nowa tylko razy 10
Zaszczep swojego pieska i idź służyć Panu Klausowi.

Jak chcesz do mnie jechać to weź sobie jeszcze klauna Majkela no dalej.
 
Tata pieska no bo dzieci są fuj.
Jaki ty jesteś niedorozwinięty :beczka:

I na dokładkę szczyci się robieniem karykatury jedzenia czyli tym syfem który wrzucasz w HP i nawet ci nie jest wstyd.
Jem co mi się podoba i akurat chyba nie jestem sam na forum co lubi sobie pojeść. Tobie nic do tego. Nie moja wina jebany leserze że tobie jak otwierasz lodówkę to pająki do ciebie z łuku strzelają.

Służyć jakiemuś szwabowi za 5 pln
A ja myślałem że pracuję w Polsce i firma też krajowa.
Jedynie te 5zł.to prawda, ale od przyszłego roku 5.20zł.
Dla takiego bezrobotnego zjeba co dwa lata w życiu przepracował na taksówce i dwa stojąc na bramkach, okradając z kolegami ludzi i macając szlaufy to te 5zł to i tak kasa którą widzisz w tv.
Mi tyle styka, jestem zadowolony.
 
Przeczytaj jeszcze raz co tamten troll napisał po moim poście odnośnie szpitala. Jak nie widzisz w tej bajeczce osobistej wycieczki? :śmiech:
Widziałem. Ale i tak luz z Jego strony na taką falę co po nim przejechała.
Temat był o obrażaniu i podałem przykład że każdy i tak to będzie widział to po swojemu.
To samo dotyczy samej dyskusji.
 
I jednego komentatora :awesome:
Przecież baxx teraz w Świnoujściu zmienia wietrzy pościele po turystach i śmieje się do rozpuku dojadając na kolację mielone pozostałe z obiadu.

A Śluzski stypiarz niepotrzebnie wznieca awantury. Stypairz z sosnowca
 
:beczka:
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.

To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.
Nie wiem czy śledzisz temat ale jak ktoś wyjeżdża z tekstem, ''mam nadzieję że zdechniesz" i to sie dziw ,że jest traktowany jak jest. Dla Ciebie ktoś kto obrazi psa jest najgorszym sortem. Bez urazy, to tylko przykład.
Ja mam to gdzieś kto się szczepi a kto nie, a ja jestem dla takich baxxow gorszym sortem, rozumiesz?
Jakiś czas temu przedszkolanka mojej 5 letniej córki się pytała czemu tata chodzi bez maseczki.
 
Last edited:
:beczka:
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.

To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.
Kto Twoim zdaniem nie będzie debilnym rządem i będzie Ciebie godnie reprezentował?
 
Byłem w OBI dwa dni temu, rozmawiam z pracownikiem na temat traktorków ogrodowych. Oczywiście bez maski, nie nosze i nie będę nosić. Podbija do mnie gość, na oko 45-50 lat, widzę z daleka błysk w oku covidioty walczącego, podskórnie czuje, że już mu się misjonarz włączył i szykuje się do krucjaty.
- Może pan maske założyć?
- Spierdalaj gościu.
I spierdolił oburzony między regały burcząc coś pod kalafiorem. :fjedzia:
Jedyny sposób na walke ze zrytymi beretami od tv, prostuje pacjentów i momentalnie wracają do interesowania się własnymi sprawami.
 
Ze zwyklej, corocznej epidemii grypy zrobiono nowum, wyolbrzymiajac powiklania, ktore byly od zawsze do absurdalnych wrecz rozmiarow. Skoro lyknales to jeden z drugim i pobiegles sie zaszczepic, twoja sprawa ale nie wymagaj tego samego od reszty bo tutaj o to sie glownie rozchodzi. Mozecie sobie codziennie aplikowac konskie lajno dozylnie, nie moja sprawa ale tez i nie wasza co ja sobie aplikuje lub nie.

Wyszczepiono chetnych i teraz zaczyna sie napuszczanie tych zaszczepionych na niezaszczepionych a skoro ci pierwsi lykneli juz bajeczke o "nowej wielkiej zarazie" to dlaczego nie mieliby lykac dalszych bzdur, gloszonych przez podkupionych medialnych ekspertow bo przeciez oni wszystko wiedza najlepiej a ty masz robic co kaza bo nie jestes "specjalista z kilkudziesiecioletnim stazem" jakby kurwa tacy nie mogli po prostu klamac bo im sie to oplaca.

Byłem w OBI dwa dni temu, rozmawiam z pracownikiem na temat traktorków ogrodowych. Oczywiście bez maski, nie nosze i nie będę nosić. Podbija do mnie gość, na oko 45-50 lat, widzę z daleka błysk w oku covidioty walczącego, podskórnie czuje, że już mu się misjonarz włączył i szykuje się do krucjaty.
- Może pan maske założyć?
- Spierdalaj gościu.
I spierdolił oburzony między regały burcząc coś pod kalafiorem. :fjedzia:
Jedyny sposób na walke ze zrytymi beretami od tv, prostuje pacjentów i momentalnie wracają do interesowania się własnymi sprawami.
do mnie nie podchodza, podobno groznie wygladam :werdum:
 
Nie wiem czy śledzisz temat ale jak ktoś wyjeżdża z tekstem, ''mam nadzieję że zdechniesz" i to sie dziw ,że jest traktowany jak jest.
Nie, raz niedawno zapytać o dane Israela a przedtem z kilka tygodni.

Tony, podałem dwie ostatnie strony jako argument. Nie twierdzę że szybciej coś było po drugiej stronie.
Chodzi o to że piszesz że to ta druga strona jest bardziej skłonna do wyzwisk, a ja Ci podałem na przykładach że nie tylko.

Co więcej jak widać zawsze można to usprawiedliwić, ale nie zmienia to dalej faktu że obie strony mają za uszami, a nie jedna jak twierdzisz.
Kto Twoim zdaniem nie będzie debilnym rządem i będzie Ciebie godnie reprezentował?
Nie będzie takich.
Tak to już jest skonstruowane że musiała by rządzić sztuczna inteligencja żeby nie było tam skurwienia. Za dużo kasy, władzy i możliwości.


. Dla Ciebie ktoś kto obrazi psa jest najgorszym sortem. Bez urazy, to tylko przykład.
No za obrażanie psa nie nazwę nikogo najgorszym sortem. Już nie przesadzaj :beczka:
Ale za męczenie już tak. To prawda.
Natomiast sprawa jest prosta.
I jedna i druga strona umie pójść po bandzie.
Zauważ że są osoby po drugiej stronie które mają totalne inne zdanie ale jakoś mogą podyskutować i pożartować w innych tematach.
 
Nie, raz niedawno zapytać o dane Israela a przedtem z kilka tygodni.

Tony, podałem dwie ostatnie strony jako argument. Nie twierdzę że szybciej coś było po drugiej stronie.
Chodzi o to że piszesz że to ta druga strona jest bardziej skłonna do wyzwisk, a ja Ci podałem na przykładach że nie tylko.

Co więcej jak widać zawsze można to usprawiedliwić, ale nie zmienia to dalej faktu że obie strony mają za uszami, a nie jedna jak twierdzisz.

Nie będzie takich.
Tak to już jest skonstruowane że musiała by rządzić sztuczna inteligencja żeby nie było tam skurwienia. Za dużo kasy, władzy i możliwości.



No za obrażanie psa nie nazwę nikogo najgorszym sortem. Już nie przesadzaj :beczka:
Ale za męczenie już tak. To prawda.
Natomiast sprawa jest prosta.
I jedna i druga strona umie pójść po bandzie.
Zauważ że są osoby po drugiej stronie które mają totalne inne zdanie ale jakoś mogą podyskutować i pożartować w innych tematach.
Spójrz jak odpisałem Mojso. To jest moje zdanie.
Co do wyzwisk, to że 3 ludzi i jeden zjeb jadą z baxxem to na moje nie odzwierciedla tego co miałem na myśli.
Ja nie biegam za nikim, że ktoś nosi maseczkę, nie życzę nikomu nopa po szczepionce i nie spotkałem się osobiście z takimi przykładami. A w drugą stronę tak i to osobiście. I będzie jeszcze gorzej bo będę miał ograniczana swoją wolność i napierdalam nikogo z tego powodu. Chyba że takie mózgi jak baxx, to wybacz ale nie jest normlne co on wypisuje.
 
Last edited:
Spójrz jak odpisałem Mojso. To jest moje zdanie.
Co do wyzwisk, to że 3 ludzi i jeden zjeb jadą z baxxem to na moje nie odzwierciedla tego co miałem na myśli.
Ja nie biegam za nikim, że ktoś nosi maseczkę, nie życzę nikomu nopa po szczepionce i nie spotkałem się osobiście z takimi przykładami. A w drugą stronę tak i to osobiście. I będzie jeszcze gorzej bo będę miał ograniczana swoją wolność ale nie napierdalam za to nikogo, przeżyje.
Ja tam jakoś nie odczuwam tego wszystkiego.
W pracy się mnie pytają czy jestem zaszczepiony, to mówię że nie. Ja tam zamierzam się akurat zaszczepić, ale na razie nie mam czasu i musi to poczekać.
Co więcej pisałem już tu że nie mam pewności czy dobrze robię, czy na pewno te szczepionki działają (tak samo wy nie możecie mieć pewności że nie działają).
Nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy.
 
Ja tam jakoś nie odczuwam tego wszystkiego.
W pracy się mnie pytają czy jestem zaszczepiony, to mówię że nie. Ja tam zamierzam się akurat zaszczepić, ale na razie nie mam czasu i musi to poczekać.
Co więcej pisałem już tu że nie mam pewności czy dobrze robię, czy na pewno te szczepionki działają (tak samo wy nie możecie mieć pewności że nie działają).
Nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy.
Normalne podejście, luz.
Nie odczuwasz, bo się jakoś stosujesz do obostrzeń podejrzewam.
Ja odczuwam, ale to mój wybór i tyle.
Ja nie twierdzę, że szczepionki nie działają na pewno.
Ja po prostu widzę jaki cyrk się odpierdala od zeszłego roku i nie chce w tym uczestniczyć, nic więcej. A przez takich typów co to nakręcają czy w tv, czy radiu czy gdziekolwiek indziej jest po prostu nie normalnie i tyle.
Niepotrzebnie wrzucasz wszystkich do jednego wora.
 
:beczka:
To ostatnie dwie strony. Dwie kurwa.
Każda ze stron przekonana o swojej racji jakby każdy był specjalstą z kilkudzięsięcioletnim stażem.
Nikt, kurwa, ale to obsolutnie nikt nawet nie próbuje dopuścić myśl że jednak może być naczej.
Każdy szuka tylko argumentów tylko na poparcie swojej racji.
I najlepsze- każdy przekonany że to a druga grupa to wyzywające się wieśniaki.

To się w jebanej pale nie mieści jak można się dać spodludzić.
Dlatego takim krajem mogą rządzić nawet tacy debile, bo społeczeństwo jest jeszcze gorsze.
ale Ty zauwazyles, ze tu chodzi o to, ze gosciu popiera wymuszanie szczepien tych co tego robic nie chca i stad taki a nie inny ton wypowiedzi?
 
Back
Top