Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Tak.


Nie.

Nie che mi się babrać w tym gównie.
Na 90% tej sprawy mamy podobne spojrzenie, a na 10% nie i tyle.
Niech kazdy robi co chce.

Swoją drogą masz do wyboru jak pisałem wyżej sprawdzić jeden rok i masz jak na tacy: zobaczcie chuje jebane, nie działa to gówno, jebać was i wasze szczepionki.
Co ważniejsze, więcej ludzi otworzy oczy i można coś działać bo w kupie siła.

A tak, pobazgracie coś tam sobie w odmętach netu, nie zrobicie nic innego w tym kierunku i jest sytuacja patowa- idekurwaalna dla tych wszystkich wyzyskiwaczy.
Dlaczego? Bo mają argument- a bo sie wszyscy nie zaszczepili. I tym sposobem zamiast raz poświęcić jeden rok, to nie tylko stracimy całe lata, ale oni zarobią przez ten czas niewyobrażalne kwoty, a branż hotelarskie, fryzjerzy, restauracje i reszta pójdzie się huśtać.

Tak więc dla ciebie jest nielogiczne moje rozumowanie, a dla mnie Twoje.

Ttlko ż ja Cie nie namawiam i nie pytam czemu tak a nie inaczej, bo to Twoja sprawa i ja to szanuję.
Niby tak, ale jak się wszyscy zaszczepią i to nie zadziała to się wmówi, że trzeba to robić regularnie, bo ciężki wirus itd. a większość to zrobi. Chyba nie wierzysz w to, że ogół społeczeństwa przejrzy na oczy i się zbuntuje?
 
Niby tak, ale jak się wszyscy zaszczepią i to nie zadziała to się wmówi, że trzeba to robić regularnie, bo ciężki wirus itd. a większość to zrobi. Chyba nie wierzysz w to, że ogół społeczeństwa przejrzy na oczy i się zbuntuje?
Myślę że to nie kwestia co oni mówią (bo wiadomo że zawsze będzie coś), tylko w co ludzie wierzą.
Nie ma na to złotego sposobu chyba.
Wiem tylko że na pewno stanie w miejscu i dyskutowanie nic nie pomoże.

Wracam do czytania tak więc proszę mnie Panowie nie odznaczać :beer:
 
Czyli odrzucasz przekaz wspomnianych wirusologów i innych naukowców, lekarzy - którzy mówią, że to kurestwo nie działa
A na jakiej podstawie skoro bierzesz pod uwagę opcję, co do której się zgadzamy (kasa, naciski, zastraszenie)?
Swoją drogą masz do wyboru jak pisałem wyżej sprawdzić jeden rok i masz jak na tacy: zobaczcie chuje jebane, nie działa to gówno, jebać was i wasze szczepionki.
Co ważniejsze, więcej ludzi otworzy oczy i można coś działać bo w kupie siła.
Dlaczego to wziąć i czekać rok, by sprawdzić? Nie lepiej nie brać ze względu na obecne fakty naukowe związane z tymi preparatami i po roku sprawdzić? W sumie nawet jeśli pojawi się jakaś fala zgonów z powodu szczepienia i poważnych uszczerbków na zdrowiu ale uzna się, że to z powodu nowej, skurwiałej mutacji wirusa - to możemy nigdy nie doczekać się, by w głównym nurcie informacyjnym podali prawdziwe przyczyny, a coś takiego należy zakładać, bo już obecnie pojawia się zafałszowany przekaz, przemilczenia, półprawdy, ewidentne kłamstwa.
Co ważniejsze, więcej ludzi otworzy oczy i można coś działać bo w kupie siła.
Właśnie o to chodzi, by otworzyć ludziom oczy ale już obecnie! Jak to jednak zrobić skoro pewnie jest duża liczba takich osób jak nasz baton (cytat dosłowny na samym dole), które mówią podobnie jak on, że choćby pierdylion artykułów im przytoczyć to on i tak się zaszczepi? Innymi słowy - jebać naukę maczetami, bendem wierzyć tylko w to co mówią w TV mimo tego, że nigdy nie poparli swoich decyzji powołaniem się na jakiekolwiek badania i osiągnięcia naukowe.

Zrozumiałbym gdyby ktoś powiedział - wiem, zaznajomiłem się z tymi opracowaniami, rozumiem obiekcje i obawy związane z tymi odkryciami podzielanymi przez wielu naukowców i lekarzy jednak mimo wszystko zaryzykuję, bo upatruję w tym szansę, bardziej wierzę producentom, politykom i doradcom rządowym nawet gdy nie powołują się na fakty naukowe. Ale Infantylne odrzucanie a priori wspomnianych odkryć, całkowita niechęć do zaznajomienia się z tym w sprawie zdrowia, życia i śmierci?
:korwinwhat:
A tak, pobazgracie coś tam sobie w odmętach netu
O kurwa! Serio? Ty patrzysz na bazgroły, a nie na naukowy przekaz?
nie zrobicie nic innego w tym kierunku i jest sytuacja patowa
Dzielenie się doniosłymi faktami, odkryciami w tym kierunku to naprawdę wiele, bo niektórzy właśnie dzięki temu otwierają oczy. Po drugie - dodatkowo trzeba rozmawiać o tym w realu szczególnie z tymi, którzy nie mają dostępu do tych informacji lub wiemy, że nie potrafią ich znaleźć. Dlatego nie masz racji pisząc "nie zrobicie nic innego".
Dlaczego? Bo mają argument- a bo sie wszyscy nie zaszczepili. I tym sposobem zamiast raz poświęcić jeden rok, to nie tylko stracimy całe lata, ale oni zarobią przez ten czas niewyobrażalne kwoty, a branż hotelarskie, fryzjerzy, restauracje i reszta pójdzie się huśtać.

Tak więc dla ciebie jest nielogiczne moje rozumowanie, a dla mnie Twoje.

Ttlko ż ja Cie nie namawiam i nie pytam czemu tak a nie inaczej, bo to Twoja sprawa i ja to szanuję.
Torpedo - szafowanie własnym zdrowiem i życiem nazywasz czymś logicznym (możesz to odwrócić ale wtedy musisz podać argumenty naukowe, a nie puste opinie), a postawę odmienną - nielogicznym? Ale ok - załóżmy, że nie chodzi o zdrowie i życie. To będziesz tańczył tak jak Ci zagrają po to by przywrócili to co Ci się prawnie kurwa należy??
:benny:
Ja również nie namawiam nikogo, bo każdy decyduje sam, jednak z mojego punktu widzenia wkurwia mnie, że ludzie, których lubię na bazie niedostatecznych informacji mogą zaszkodzić sobie i nie tylko.
Wracam do czytania tak więc proszę mnie Panowie nie odznaczać
No i właśnie dopiero po napisaniu posta przeczytałem powyższe. No ale przecież nie musisz czytać cohones, telefon wyłącz i wracaj do swojej lektury - miłego się w nią zagłębiania!
Mozesz mi wrzucic tu i pierdylion artykulow, ale mam swoje zdanie i nie bede na sile go zmienial. Rob jak chcesz ja zrobie jak chce i na chuj tu dyskutowac. Nie chcesz to sie nie szczep, twoj wybor i nie zamierzam tu nikogo do tego przekonywac
Sorry, że Cię cytuje w ogóle, bo nie chcesz tu zaglądać, wystarczy przecież, że sprawdzisz w jakim temacie jesteś cytowany lub oznaczany i to olać, nie klikać.
 
Last edited:
No i właśnie dopiero po napisaniu posta przeczytałem powyższe. No ale przecież nie musisz czytać cohones, telefon wyłącz i wracaj do swojej lektury - miłego się w nią zagłębiania!
Mi chodziło że wracam do czytania tego tematu (w sensie że nie chcę za często brać udziału w czynnej dyskusji, bo do niczego nie prowadzi).
Dalej uważam że każdy ma swój rozum i sobie decyduje co zrobi.
Chcę się zaszczepić to to zrobię. Ty nie chcesz, to też to zrobisz.
Nie bądźmy PISIOKAMI żeby komuś coś nakazywać.
Jestem pełnoletni, nie jestem opóźniony w rozwoju, mogę więc odpowiadać za swoje życie jak chcę.
 
Nie bądźmy PISIOKAMI żeby komuś coś nakazywać.
Ale nie piszesz tego chyba całkowicie poważnie? Niby w jaki sposób chciałbyś cokolwiek komukolwiek nakazać poprzez wpisy na forum internetowym?
Jestem pełnoletni, nie jestem opóźniony w rozwoju, mogę więc odpowiadać za swoje życie jak chcę.
Tak. Mnie jednak nurtuje dlaczego niektórzy wybierają taką, a nie inną opcję, a przede wszystkim na jakich podstawach dokonują wyborów. To jest kluczowa sprawa i pierwsze pytanie właśnie dotyczy tego absolutnego meritum. Tak więc raz jeszcze:
Czyli odrzucasz przekaz wspomnianych wirusologów i innych naukowców, lekarzy - którzy mówią, że to kurestwo nie działa
A na jakiej podstawie skoro bierzesz pod uwagę opcję, co do której się zgadzamy (kasa, naciski, zastraszenie)?
Na jakiej podstawie Torpedo?
 
Ale nie piszesz tego chyba całkowicie poważnie? Niby w jaki sposób chciałbyś cokolwiek komukolwiek nakazać poprzez wpisy na forum internetowym?

Tak. Mnie jednak nurtuje dlaczego niektórzy wybierają taką, a nie inną opcję, a przede wszystkim na jakich podstawach dokonują wyborów. To jest kluczowa sprawa i pierwsze pytanie właśnie dotyczy tego absolutnego meritum. Tak więc raz jeszcze:



Na jakiej podstawie Torpedo?

w sensie że nie chcę za często brać udziału w czynnej dyskusji, bo do niczego nie prowadzi
 
Francja. Dr Catherine Frade

- (była Dyrektor do spraw międzynarodowych regulacji w przemyśle farmaceutycznym) z Terytorialnego Centrum Niezależnych Informacji i Porad Farmaceutycznych (CTIAP – Centre territorial d’Information indépendante et d’Avis pharmaceutiques), konkluduje aby natychmiast wycofano te preparaty z użytku w myśl analizy dokumentacji związanej z warunkowym dopuszczeniem do użytku szczepionek przeciw Covid i brakami dowodów na ich bezpieczeństwo, jakość i skuteczność oraz braku danych dotyczących procesów wytwarzania.

Źródła (najlepiej dodać translator do przeglądarki, chyba, że ktoś zna francuski):

Oryginał:
Tłumaczenie:

Oryginał:
Tłumaczenie:




U nas m.in wspominał o tym prawy.pl:

 
w sensie że nie chcę za często brać udziału w czynnej dyskusji, bo do niczego nie prowadzi
To jest fałsz. W wyniku dyskusji można wypracować wspólne stanowisko, a jeśli to się nie uda - na podstawie określenia rozbieżności można dojść do godzenia różnych, nawet sprzecznych poglądów.

Zadałem konkretne pytanie w związku z Twoją deklaracją i zamiast odpowiedzi napisałeś coś co można rozumieć jako niechęć udzielenia odpowiedzi z powodu ewentualnej, przyszłej dyskusji - jakby to było coś negatywnego. Przeciwnie - właściwie rozumiana i prowadzona dyskusja to coś pozytywnego. Po drugie - po udzieleniu odpowiedzi możesz przecież zrezygnować z dalszej wymiany zdań. Coś mi się widzi, że nie bardzo wiesz w jaki sposób odpowiedzieć :sad:
 
W wyniku dyskusji można wypracować wspólne stanowisko, a jeśli to się nie uda - na podstawie określenia rozbieżności można dojść do godzenia różnych, nawet sprzecznych poglądów.
Po roku dyskusji wypracowano tubwspólne stanowisko?
 
Właśnie mnie zaczipowali Moderną. Jakbym zaczął umierać postaram się dać znać ostatkiem sił
:werdum:
 

Attachments

  • b2e923f49ad91d2194424f2e5e013170.jpg
    b2e923f49ad91d2194424f2e5e013170.jpg
    78.7 KB · Views: 5
Podajo w wiadomosciaci ze na wesela i uroczystosc dla zaszczepionych nie ma limitu?

Beka fhuj
 
Podajo w wiadomosciaci ze na wesela i uroczystosc dla zaszczepionych nie ma limitu?

Beka fhuj
non stop podaja jakies zasady z dupy, ktorych przestrzegania nie sposob bedzie wyegzekwowac albo prawa, ktore sa niemozliwe do przestrzegania. jak chociazby ten smieszny dystans spoleczny. Niemozliwy do zachowania w przecietnym miescie. To wszystko tylko propagandowa fikcja, dla tych bardziej rozgarnietych.
 
Po roku dyskusji wypracowano tubwspólne stanowisko?
Na początek oddziel tak jak pisałeś - bazgranie od rzetelnej dyskusji (bo przecież "jesteś pełnoletni, nie jesteś opóźniony w rozwoju"). Oczywiście, że takie stanowisko zostało wypracowane, np. w wyniku wymiany zdań pomiędzy mną a @Evo . Po drugie zauważ, że w trakcie prawdziwej dyskusji adwersarze poszukują potwierdzenia swoich poglądów w opracowaniach naukowych i następnie się tym dzielą - na podstawie zestawienia takich danych można wzbogacić swój pogląd, utwierdzić się w nim lub go całkowicie zmienić. Jesteś pewnie świadom, że pewna grupa osób, nie biorąca bezpośredniego udziału w dyskusji - śledzi ją i również wyciąga wnioski. Jest to jeden ze sposobów na zdobywanie wiedzy w temacie dzięki czemu możemy podejmować bardziej trafne decyzje i o to właśnie chodzi.
Mowia gdzie zglaszac ewentualne niepozadane skutki ? Czy tylko sie wchodzi. Dzien dobry. Zastrzyk. Do widzenia ?
Pięlgniarka, lekarz, itd. - mają obowiązek zgłaszania NOP-ów po zgłoszeniu takich skutków przez zaszczepionego. Wiadomo jak to działa w rzeczywistości - wielu nopów się nie zgłasza. Im więcej czasu upływa od szczepienia do wystąpienia jakichś objawów, tym rzadziej są one zgłaszane.

@Olo co Ciebie skłoniło do tego, by się zaszczepić?
 
Last edited:
Mowia gdzie zglaszac ewentualne niepozadane skutki ? Czy tylko sie wchodzi. Dzien dobry. Zastrzyk. Do widzenia ?
Jak moja babcia była miesiąc temu to miała cały wywiad przed i całą formułkę co i jak w przypadku pogorszenia stanu zdrowia.
Mnie wypytali, dziabnęli i po wszystkim kazali tylko łkać paracetamol w razie gorączki i napić się polopiryny. Odpowiedzi na to kiedy będzie dzwonił Bill Gates nie uzyskałem.
 
Jak moja babcia była miesiąc temu to miała cały wywiad przed i całą formułkę co i jak w przypadku pogorszenia stanu zdrowia.
Mnie wypytali, dziabnęli i po wszystkim kazali tylko łkać paracetamol w razie gorączki i napić się polopiryny. Odpowiedzi na to kiedy będzie dzwonił Bill Gates nie uzyskałem.
Czyli jakby pojawily sie skutki niepozadane mozna to gdzies zglosic ?
 
Na początek oddziel tak jak pisałeś - bazgranie od rzetelnej dyskusji
Widzę że Cię ukłuło to, że napisałem słowo bazgranie. Przepraszam.


Oczywiście, że takie stanowisko zostało wypracowane, np. w wyniku wymiany zdań pomiędzy mną a @Evo .
Tak? A ja z nim przez 3 strony pierdoliłem zadając jedno i to samo pytanie i za pierwszym razem nie dostałem odpowiedzi tylko wyśmianie mojej, za drugim na to samo odpisał to co ja wcześnej napisalem a on wyśmiał, a za trecim się okazało, że w ogóle nie odpowiadal na moje pytanie, rylko kurwa swoje króre sam sobie zadał
.
Jeśli mi nie wierzysz to jest to wszystko w jednym poście zebrane, a żby nie było że to jakieś wyrwanue z kontekstu to masz odnośniki do rych wypowiedzi żeby to sprawdzić.
I to chodziło o jedno zagadnienie przytaczane do jebanego znudzenia.

Jesteś pewnie świadom, że pewna grupa osób, nie biorąca bezpośredniego udziału w dyskusji - śledzi ją i również wyciąga wnioski.
I jeśli się nadal nie udzielają to zdajesz sobie sprawę że nie chcą się po prostu w tym babrać?
Ja myślę że po tym czasie większość już zdążyli wyrobić sobie zdanie. Nie mussz też nosić "krzyża" jako orędownik jedynej słusznej prawdy jaka by nie była wg. Ciebie.

Poza tym napisałem Ci na przykładzie że do lekarza idziesz, przepisuje Ci leki i jaką masz pewność że jesteś dobrze prowadzony, że leki pomagają, a nie nic nie robią albo wręcz rujnują Twój organizm? Skąd maaz pewność że on za to nie jedzie na wakacje bo jebane żałosne pedały zasponsorowały mu wyjazd jak sprzeda tyle a tyle gówna?
 
Właśnie mnie zaczipowali Moderną. Jakbym zaczął umierać postaram się dać znać ostatkiem sił
:werdum:
o tez mam moderne w sobie, moze sie jakos zsynhronizujemy ?nie wiem podaj moze nr fiolki, moze to dziala jak ip? tyle pytan tak malo odpowiedzi.
 
@Olo co Ciebie skłoniło do tego, by się zaszczepić?
Problemy ze zdrowiem i praca. Przeanalizowałem wszystkie za i przeciw i podjąłem decyzję. A czy słuszną? To się okaże.
Nie mam zamiaru nikogo namawiać i głosić, żeby sobie coś wstrzykiwali. Każdy ma własny rozum, sumienie i niech każdy podejmie tę decyzję za siebie.

o tez mam moderne w sobie, moze sie jakos zsynhronizujemy ?nie wiem podaj moze nr fiolki, moze to dziala jak ip? tyle pytan tak malo odpowiedzi.
Telepatycznie :beczka:
Czyli jakby pojawily sie skutki niepozadane mozna to gdzies zglosic ?
Mojej babci w razie jakichś poważniejszych problemów po szczepieniu kazali kontaktować się z lekarzem, bądź dzwonić na pogotowie ratunkowe. Z tego co wiem to lekarz potem zgłasza dalej gdzieś te niepożądane skutki.
 
Back
Top