Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

 



Juz widze co sie bedzie dzialo w Polsce przy podobnych rozwiazaniach :crazy:
 
OpenVAERS-20210625-Covid19.jpg
 
Aktor Sean Penn poinformował że wróci na plan serialu jeśli wszyscy wokół z obsady będą zaszczepieni.

Coraz ciekawszy podział świata z tymi szczepionkami. Dużo muzyków też już mówi że nie zagra dla niezaszczepionych. :boss:
 
Aktor Sean Penn poinformował że wróci na plan serialu jeśli wszyscy wokół z obsady będą zaszczepieni.

Dużo muzyków też już mówi że nie zagra dla niezaszczepionych. :boss:
I co ten szantaż Ci się podoba ?
Czy ten muzyk/aktor zagwarantuje ci bezpieczeństwo wstrzykiwanego preparatu ? Czy wypłaci rentę twoim dzieciakom jak je osierocisz ? Czy da Ci odszkodowanie jak będziesz miał trwały uszczerbek na zdrowiu ?
 
Świat protestuje a Poloczki grillują i topią się pijani na jakiś śmierdzących jeziorkach. ( "Szalachta" je świeżą śmierdzącą rybkę pangę udającą dorsza w Rewalu.)

 
Aktor Sean Penn poinformował że wróci na plan serialu jeśli wszyscy wokół z obsady będą zaszczepieni.

Coraz ciekawszy podział świata z tymi szczepionkami. Dużo muzyków też już mówi że nie zagra dla niezaszczepionych. :boss:
Jak dla mnie mogą w ogóle nie grać :fjedzia:
 
A ja na wrealu 24 sie dowiedziale, ze w szczepionkach jest grafen i on zamieni zaszczepionych w anteny do 5G.

:fjedzia:
A ja wysłuchałem co niby wykryli hiszpańscy naukowcy na Uniwersytecie w Almerii w "szczepionce" i był to ... grafen, jednak ani słowa o 5g. Oczywiście standardowego dementi w tzw. "portalach fact-checkingowych" wysyp obfity. Raport o jakim mowa posiada podpis cyfrowy, natomiast dementi samego Uniwersytetu na ich oficjalnym twitterze podpisu nie posiada (i chyba posiadać nie musi):



Sprawa ta jest dość ciekawa, polecam wysłuchanie poniższego wywiadu:

 


Gruba paranoja tam idzie...
Może powinni się zaszczepić jeszcze raz? I jeszcze raz, i jeszcze raz i tak do skutku? :zakręcony:
 
Nigdy nie wrócimy do normalności !
Ta karuzela będzie się kręcić do skutku !
Winni są nie tylko fanatycy foliarze covidovi ale także ludzie którzy tolerują ich zachowania.
Niestety ale słyszę wśród znajomych " Zaszczepiłem się bo i tak nas zmuszą " Zaszczepiliśmy się bo jedziemy do Chorwacji a nie chcemy mieć jakieś kwarantanny lub płacić za testy"
Tacy idioci robią za nas krok w przepaść.
Nie ma dla nich tolerancji za rozsiewanie strachu wymyślonymi stosami trupów na ulicach.
 
Nigdy nie wrócimy do normalności !
Ta karuzela będzie się kręcić do skutku !
Winni są nie tylko fanatycy foliarze covidovi ale także ludzie którzy tolerują ich zachowania.
Niestety ale słyszę wśród znajomych " Zaszczepiłem się bo i tak nas zmuszą " Zaszczepiliśmy się bo jedziemy do Chorwacji a nie chcemy mieć jakieś kwarantanny lub płacić za testy"
Tacy idioci robią za nas krok w przepaść.
Nie ma dla nich tolerancji za rozsiewanie strachu wymyślonymi stosami trupów na ulicach.
Bezczynność, ignorancja, bierność, to prawda wszyscy przykładamy rękę do tego absurdu.
 
Back
Top