Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Czy ja napisałem, że przestałem utrzymywać kontakty z ludźmi w związku z dyskusjami o koronce?

Ja z ludźmi już dawno przestałem utrzymywać kontakty. A o koronce przestałem dyskutować.

Przestań dopowiadać sobie coś czego nie dotyczasz, przemyśl, czy na pewno wszystko gra. No offence, nie szukam inby, naprawdę życzliwe stwierdzenie. :wink:
Andrzeju, nie denerwuj się. Tam było 'jeśli'. Tak czy siak, niezależnie od koronki, z ludźmi warto mieć kontakt. W realu jest trochę mniej inb niż na cohones. Ja mam szczepionkosceptyków w rodzinie, pracy i wśród znajomych i jeszcze z nikim się nie pokłóciłem...
 
Andrzeju, nie denerwuj się. Tam było 'jeśli'. Tak czy siak, niezależnie od koronki, z ludźmi warto mieć kontakt. W realu jest trochę mniej inb niż na cohones. Ja mam szczepionkosceptyków w rodzinie, pracy i wśród znajomych i jeszcze z nikim się nie pokłóciłem...
To może zacznij z nimi rozmowę jak z nami od tego, że mają zdychać itd., zobaczymy czy się nie pokłócisz :roberteyeblinking:

No chyba, że w realu wszystkim przytakujesz i jesteś miły
 
To może zacznij z nimi rozmowę jak z nami od tego, że mają zdychać itd., zobaczymy czy się nie pokłócisz :roberteyeblinking:

No chyba, że w realu wszystkim przytakujesz i jesteś miły

Rzecz w tym, że jeszcze nie słyszałem w realu, że ci co się szczepią to debile, nie myślą samodzielnie, łykają wszystko jak dziwka spermę, są kurwami itd. Może dlatego jeszcze z nikim się nie pokłóciłem?

Btw, ja za ten mój tekst przeprosiłem, autorzy powyższych chyba nie
 
Rzecz w tym, że jeszcze nie słyszałem w realu, że ci co się szczepią to debile, nie myślą samodzielnie, łykają wszystko jak dziwka spermę, są kurwami itd. Może dlatego jeszcze z nikim się nie pokłóciłem?

Btw, ja za ten mój tekst przeprosiłem, autorzy powyższych chyba nie
I tym się właśnie różni życie w realu i kiedy ktoś zasiądzie przed klawiaturą.
Nie musisz mnie pouczać na temat ludzi i relacji z nimi :tiphatb:

Idę spać, w czwartek rodzą mi się dzieci.
 
I tym się właśnie różni życie w realu i kiedy ktoś zasiądzie przed klawiaturą.
Nie musisz mnie pouczać na temat ludzi i relacji z nimi :tiphatb:

Idę spać, w czwartek rodzą mi się dzieci.

Gratulacje! Sam o sobie myślę, że przed urodzeniem dziecka byłem dużym gówniarzem, a nie dorosłym. To zupełnie zmienia perspektywę, gdy podejmujesz decyzje nie tylko za siebie.

Zdrowia życzę, przy dzieciach to najważniejsze.

A wracając do tematu: we Francji grubiutko:


Ciekawe co PiSiaki zrobią. Moim zdaniem na razie się do tego nie posuną. Biorąc pod uwagę, że najwięcej nieszczepionych jest w regionach, gdzie mają największe poparcie, zabraknie im odwagi. Obstawiam, że zrobią to samo, ale dopiero na jesieni, jak rozhula się kolejna fala.
 
@baxx Moim zdaniem, trochę za bardzo tam się nakręciłeś. Ja już mówiłem, że zbliżam się może do Twojej narracji, bo też jestem zaszczepiony, ale tam czasem grubo jechałeś. Ja wiem, że powtórzę się poraz pierdyliard razy, ale spójrz na wymianę zdań z @andrzej_t. czy @klocuniek. Potrafimy normalnie gadać między sobą, mimo, że mamy inne zdania.
 
@baxx Moim zdaniem, trochę za bardzo tam się nakręciłeś. Ja już mówiłem, że zbliżam się może do Twojej narracji, bo też jestem zaszczepiony, ale tam czasem grubo jechałeś. Ja wiem, że powtórzę się poraz pierdyliard razy, ale spójrz na wymianę zdań z @andrzej_t. czy @klocuniek. Potrafimy normalnie gadać między sobą, mimo, że mamy inne zdania.

Wiem, była tam gruba przesada, dlatego już się uspokoiłem :)
 
Wiem, była tam gruba przesada, dlatego już się uspokoiłem :)
1626194197218.png
 
Groźby Macrona poskutkowały: 1.7 mln nowych osób zapisanych na szczepienia we Francji. W jeden dzień

 
A powinno wyjść na ulice 1.7 mln i rozjebać w pył Bastylię
Kilku znajomych wrócił z wakacji w Hiszpanii kontynentalnej. Masakra jak na ulicy podeszła do nich babka prosząc by jedna z pań obróciła maseczkę bo ma na lewej stronie a to potencjalne zagrożenie. Mają takiego zajoba, że u nas to jest luz i normalni a wręcz zbuntowani ludzie.
1626195534552.png
 

Ostro
 

Ostro
Zobaczymy jak długo. Wygląda na duży blef.
 

Ostro
a ja myślałem, że reżim to na Białorusi i tam rządzi dyktator a nie w takiej wolnej, postępowej Francji
czego to się można na stare lata dowiedzieć :korwinlaugh:
 
Owszem planowane i gadana, mam na myśli konkretna datę 29y.

Na szczęście mamy stara pangę i molo, także nie ma co się stresować.
Czy w tym roku, również, nie odnotujemy ani jednego przypadku grypy a krematoria nie będą nadążały palić zwłok?
 
Panowie tak z ciekawości zapytam, według was po co to wszystko? Te wszystkie kłamstwa rządzących na niemal calym świecie, blefy, oszustwa i wymyślone liczby? Jaki waszym zdaniem jest tego cel?
 
Czy w tym roku, również, nie odnotujemy ani jednego przypadku grypy a krematoria nie będą nadążały palić zwłok?

Panowie tak z ciekawości zapytam, według was po co to wszystko? Te wszystkie kłamstwa rządzących na niemal calym świecie, blefy, oszustwa i wymyślone liczby? Jaki waszym zdaniem jest tego cel?
Gdyby nie spaliło się moje konto na serwerach OVH to byś mógł przeczytać.
Finalnie mniej niż 500 000 000
1626212352268.png
 
Last edited:
Back
Top