Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Dlaczego nie oznaczyłeś kolegi @Karateka@ ? Chcesz go zabić? Mógł nie wiedzieć, a musi lot zarezerwować!:triggered:


JAPAN
alkawo-1024x924.jpg


:rofl:
 
Jest i on! Wrócił! Naczelny wódz covidowej histerii w naszym kraju.

z30119647IH,Legionella-w-Rzeszowie--7-osob-nie-zyje--ponad-70-.jpg


 
Jest i on! Wrócił! Naczelny wódz covidowej histerii w naszym kraju.

z30119647IH,Legionella-w-Rzeszowie--7-osob-nie-zyje--ponad-70-.jpg


No kurwa! W końcu!
 
Jest i on! Wrócił! Naczelny wódz covidowej histerii w naszym kraju.

z30119647IH,Legionella-w-Rzeszowie--7-osob-nie-zyje--ponad-70-.jpg


A kiedy zakażenia mozarellą
:awesome:
 
Za długie :lol:
W skrócie - nosorożec (NWO) jest już martwy, wciąż jest niebezpieczny ale nie bójmy się go i stawiajmy opór. Stańmy w prawdzie, róbmy swoje. Nie możesz wejść do sklepu bez maski, szczepienia? Nie wchodź i jej nie zakładaj. To samo z samolotem, pracą, itd. Stój i patrz jak nosorożec umiera (nawiązanie do 300)
na początku mowa o tym, że wiele wskazuje na powrót narracji covidowej na przełomie września i października. dr Martin przypomina na pewien wzór działań, które prowadzą do wzrostu przyjmowania określonych leków, szczepionek, przytaczając przykłady począwszy od 1904 roku, we wszystkich tych przykładach jego zdaniem chodzi o "ćwiczenia w modyfikacji zachowań" w celu uzyskania korzyści finansowych. Wykorzystywane są do tego media, tworzy się poczucie strachu i potrzebę zmiany zachowań, prowadzących w konsekwencji do zwiększenia korzyści odpowiednich firm. Obecnie pany administracji bidena, by wprowadzić pandemię 2.0 jest fakt, że nie miałby szans na powtórną elekcję w otwartej, uczciwej kampanii, debacie. Aby Biden wygrał społeczeństwo musi być przyklejone do telewizorów podczas lockodownu. Fauci i Alekxs Azar - to naczelne zdradzieckie osoby, które chcą zabrać ludziom możliwość debaty, publicznej dyskusji. Trzeba posadzić ludzi przed kryminalnymi, współspiskującymi TV (NBC, CNN...), by poddać ich propagandzie. Wygląda na to, że demokraci poprzez kontrolowane, fałszywe wybory, ponownie wygrają głównie dzięki prze głosowanie cyfrowe, zdalne.

Obecnie nikt nie choruje, a ludzie umierają przez szczepionki na zapalenie mięśnia sercowego i hiperprzyśpieszanie nowotworów, to terroryzm na skalę kraju i zdrada stanu. W tym momencie wspomina o zapisie konstytucyjnym, ze w przypadku gdy rząd przestaje służyć ludziom, społeczeństwo ma prawo wymienić rząd.

Pada pytanie, jako oni sobie poradzą teraz, by utrzymać społeczeństwo w strachu skoro tak wielu ludzi przestało wierzyć mediom głównego ścieku. Odpowiedź - będzie większy nacisk na paszporty kowidowe, maskowanie, itd i więcej osób zaangażowanych w wyegzekwowanie tych opresyjnych metod. w pandemii 2.0 rozpoczną od zamrożenia transportu i że USA zostaną osamotnione, w innych krajach raczej nie będzie ponownych prób wprowadzenia tego zamordyzmu.

WHO nie masz szans na wprowadzenie swojego traktatu jeśli Demokraci nie będą u władzy w USA, które wtedy utraci suwerenność.

Pytanie - w związku z obecnym oporem i dość powszechnymi głosami sprzeciwu wobec maskowania, itd. Zwiększenie nacisku będzie raczej wiązać się ze zwiększeniem oporu, rak więc w jaki sposób będą to chcieli przeprowadzić?

odpowiedź - obecnie są 3 populacje w USA. Jedna z nich to Ci, którzy uklękną przed autokratycznym przesłaniem (będa nosić maski w samochodach, szczepić się, itd. Zgodzą się na każdy akt terroru jako zło konieczne, by zmniejszyć populacje, bo wierzą, że jest nas za dużo i to my odpowiadamy za zmiany klimatu - grupa ta stanowi 1/3 populacji. Kolejna 1/3 to Ci, którzy ulegną dgy nacis będzie odpowiednio duzy (np. nie weźmiesz szczypy - stracisz pracę status, itd), oni cicho będą wpierać tych, którzy odważą się zaryzykować ale nie wyartykułują tego w obawie przed posądzeniem o wspieranie. Pozostali top Ci, którzy się sprzeciwiają. Potrzebne jest już na teraz skoordynowane działanie na różnych szczeblach, szkoły, urzędy publiczne, itd. Trzeba o tym mówić, że niech wprowadzają ten terror ale my si nie ugniemy

Jednym z elementów ataków był transgenderyzm, teraz znowu pałeczka ma być przekazana covidowi. Kolejnym elementem ataku - jest np normalizacja otyłości

maksyma Martina - nie rozprzestrzeniaj strachu, żyj

Prowadzący zauważa, że spadł poziom donacji od osób prywatnych w związku z kampanią demokratów i jako przyczyne podaje właśnie wzrost wiedzy odnośnie tego jak to wszystko wygląda i trzeba właśnie prowadzić temu podobne wywiady, wystąpienia, yworzyć odpowiednią przestrzeń informacyjną i nie wyśmiewać tej obawiającej się grupy (środkowa 1/3), ale próbować ich pozyskać. Pyta jak Martin widzi te kolejne 12 miesięcy do wyborów, w jaki sposób będą demokraci działać. Odpowiedź - zawłaszczanie gruntów przez wzniecanie pożarów np., relokacja, redystrybucja i ponowne zawłaszczenie na rzecz kontroli przez Państwo. Rozprzestrzeniają też informacje o zwiększonej częstotliwości rozbłysków słonecznych, odkrycia nowych asteroid nam zagrażających, chodzi o szukanie elemntów na które można zwalić winę (wspomniał też o ostatnim boomie na UFO, czyli zagrożenie z kosmosu). W ciągu ostatniego roku nie było miesiąca w którym nie informowanoby w mediach o tych "zagrożeniach" (to może zakłócić komunikacje, transport, systemy gospodarcze). Naukowcy szerzą narrację, że następuje degradacja ochrony magnetycznej Ziemi ... chodzi o tworzenie warstw. Jeśli jedno nie wyjdzie odpalamy coś innego.

Deep State bierze głęboki, ostatni oddech w desperacji. NWO jest już martwe (bo nienaturalne) i nie powinniśmy bać się czego co już jest martwe. Przedstawiciele NWO podjęli w latach 80 i 90, że jest za dużo ludzi i musieli zdecydować w jaki sposób wymordować część populacji. Gdy podejmujesz taką decyzję - przestajesz żyć. Nie znaczy to, że martwe zwłoki nie mogą być niebezpieczne, znaczy to, że nie powinniśmy się tego bać, czyli odejść od tego co oni proponują i robić swoje

potem wspomina o administracji Obamy, która przyniosła najwięcej mordów w całej historii USA. Mówi o wypalaniu sumienia, żyjemy w społeczeństwie o wypalonych sumieniach. mówi, że to się odbywało już wcześniej i ze wciąż trwa (powołuje się na zapisy w starym testamencie), a my wciąż sie nie uczymy i wciąż poddajemy strachowi. Mówi o potrzebie utrzymania wolnosci zgromadzeń, wolności słowa, musimy sie spotykać, rozmawiać i przypominac sobie, że stary paradygmat jest martwy
 
Back
Top