Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

No i chuj no i cześć.
IMG_20220110_222115.jpg
 
Szczepionki to nie produkt! Szczepionki to #Nauka!, foliarzu!


Głównonurt zmienia narreację, do swojego betonu dodaje kilka % prawdy wiecej. Nowe "przeciez to bylo oczywiste". I to tylko dlatego ze juz nie sa w stanie utrzymac sie na powierzchni.


Rok temu


Ale i tak ciagle chca kontrolowac przeplyw informacji


Ktoś śledzi ten wątek pandemii, bo ja szczerze powiem że nie? @Pat Bateman
 

Prezesem Stowarzyszenia Jedynej Słusznej Prawdy pani celebrytka Psychiatrka. Bedom edukować i karać!

W końcu ktoś da popalić tym foliarzom!
 
Dr. Peter McCullough & Tim Canova JSA Pandemic Mastermind Discussion.
- Mass formation: "too many different vaccines in too many different places, but it's all the same behavior at the same time"
- What would happen if Joe Rogan died of covid?
- 90% of vaccine injuries are being caused by 5% of the batches
- Nuremberg Code / Kodeks Norymberski
- Declaration of Helsinki / Deklaracja Helsińska
- fluvoaxmine
- hospitalization: we are doing far more testing of unvaccinated compared to vaccinated
- soon there will be pandemic of the unboosted as there will be not enough unvaccinated to blame
- how to reach "I am listening only to science reported by my people"
- @75% słucham dalej
 
Hiszpania. Koronawirus będzie traktowany jak zwykła grypa. Koniec z testami!

 

Prezesem Stowarzyszenia Jedynej Słusznej Prawdy pani celebrytka Psychiatrka. Bedom edukować i karać!

W końcu ktoś da popalić tym foliarzom!
No i już Cię namierzają
 
Ktoś śledzi ten wątek pandemii, bo ja szczerze powiem że nie?
W tej kwestii dość szeroko wypowiadał się Witold Gadowski w swojej cotygodniowej GadowskiTV na YT podając źródła. Nie podnosiłem tutaj tych kwestii raczej nigdy, bo wg mnie czy wirus powstał w labie, naturalnie, czy z laba uciekł lub ktoś pomógł mu "uciec" - to w mniejszym lub większym stopniu spekulacje. Wolę twarde argumenty powstałe w oparciu o efekty tej ucieczki/"ucieczki/naturalnego powstania. Nie mniej jednak sprawa jest bardzo ciekawa i co tu dużo mówić być może kluczowa - bo jeśli ktoś specjalnie spuścił na nas to gówno i ludzie przekonają się co do tego - opór i bunt może przeobrazić się z grzecznych demonstracji, na które często wskazujesz - w coś zupełnie innego, co mogłoby powstrzymać ten cały syf, który pochłania nas coraz bardziej.
 
W tej kwestii dość szeroko wypowiadał się Witold Gadowski w swojej cotygodniowej GadowskiTV na YT podając źródła. Nie podnosiłem tutaj tych kwestii raczej nigdy, bo wg mnie czy wirus powstał w labie, naturalnie, czy z laba uciekł lub ktoś pomógł mu "uciec" - to w mniejszym lub większym stopniu spekulacje. Wolę twarde argumenty powstałe w oparciu o efekty tej ucieczki/"ucieczki/naturalnego powstania. Nie mniej jednak sprawa jest bardzo ciekawa i co tu dużo mówić być może kluczowa - bo jeśli ktoś specjalnie spuścił na nas to gówno i ludzie przekonają się co do tego - opór i bunt może przeobrazić się z grzecznych demonstracji, na które często wskazujesz - w coś zupełnie innego, co mogłoby powstrzymać ten cały syf, który pochłania nas coraz bardziej.
Bedzie jak z 9/11 czy Pearl Harbor. Beda teorie, beda dowody na ich prawdziwosc ale narracja glownego (i dominujacego) nurtu zmianie juz nie ulegnie. Fauci, jak mu sie umrze, zostanie pochowany z najwyzszymi honorami. Nikomu nie bedzie sie chcialo ryzykowac zaglebiac sie w cokolwiek.
 
Chciałem wywołać wszystkich naszych zaszczypionych kolegów, o których pamiętam ale byłoby to nieuprzejme i w sumie nie fair. Mamy się trzymać razem i pamiętać o parasolach ;-)
Image


@Dzihados :


Image

:lol:

Francuzi nieco wkurwieni. Demonstranci przeciw "przepustkom srovidowym" przyszli pod dom zwolennika posranych "rozwiązań" propandemicznych Stéphane Claireaux'a (członek Zgromadzenia Narodowego Francji) i... zobaczcie sami:
 
Dziękujemy, że jesteś wśród zaszczepionych dawką przypominającą. Szczepienie COVID-19 chroni przed Omikronem. Zachęć innych do przyjęcia szczepienia. Więcej: pacjent.gov" - SMS o takiej treści otrzymają osoby, które przyjęły dawkę przypominającą szczepionki przeciwko COVID-19

W marcu gotowa ma być szczepionka przeciwko nowemu wariantowi koronawirusa. Informacje w tej sprawie przekazał szef koncernu Pfizera Albert Bourla w rozmowie z telewizją CNBC.Dyrektor Pfizera dodał również, że rozpoczęto już produkcję pewnej ilości specyfiku. Koncern zdecydował się na to, mimo tego, że wciąż nie wiadomo, czy specjalna szczepionka przeciwko Omikronowi jest potrzeba i w jaki sposób ma zostać użyta.
:mamedwhat:

Pomijając powyższe, to do marca pojawią się juz szczepy Asterix, Obelix i Thermomix.
 
Pomijając powyższe, to do marca pojawią się juz szczepy Asterix, Obelix i Thermomix.
Tak, bo z tych, które już są, czyli obok omikrona stoi flurona, IHU no i oczywiście jak dotąd chyba najlepszy - Deltakron:


Gdy Deltakron nieco osłabnie wreszcie pojawi się on:


Megatron Transformers GIFs | Tenor


tak więc:
Megatron GIFs | Tenor
 
Back
Top