Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

No mnie to się też jakieś dziwne wydawało dlatego dopytywałem o szczegóły, a to stary chłop nie jakiś gówniarz, że by chciał coś przykombinować...
Zresztą czy coś w tym temacie w ogóle "działa"? Tu nie ma żadnego systemu, wszystko się dzieje jak sobie lekarzy na daną chwilę wymyślą.
Dzisiaj w TV słyszałem narzekania, bodaj lekarzy, że ludzie nie chcą się szczepić Zeneką i przynoszą masowo zaświadczenia, że mają chorobę krwi i chcą Pfizera... a kto im, kurwa, te zaświadczenia wystawia?

U mnie w rodzinie jeden przed testem zostal wpisany do rejestru. Zrobil test, wyszedl negatywny ale ale przed wypisaniem z rejestru zdazyla policja przyjechac i sprawdzic czy jest przestrzegana kwarantanna :fjedzia:

bo jak dostajesz skierowanie to z automatu trafiasz do rejestru, a jesli odbierasz wynik negatywny to dopiero na nastepny dzien cie usuwaja z rejestru.
Jest dokładnie tak jak napisał Marcinos. Masz jakieś objawy to dostajesz skierowanie na test i automatycznie 10 dni kwarantanny. Jak test jest negatywny to Ci ja skracają. W międzyczasie musisz ściągnąć apke gdzie sprawdzają czy jesteś rzeczywiście w domu (selfiaki trzeb robić xD ) albo możesz mieć wizyty policji.
Andrzeju jak twój pracownik mówi ze jest na kwarantannie a nie został skierowany na test to robi Cię w chuj. Mało tego, znajomi lekarze zeznają mi ze jest „przykaz” żeby każdego z jakimikolwiek objawami infekcji górnych dróg oddechowych kierować na test.
 
Ostatnio pisałem wam onttm kumplu co mial plytki krei na poziomie 22 i nie przyjęli go do dwóch szpitali.
Kazali zrobic następne badanie. Spadło do 19.
Powiedzieli w tym drugim szpitalu, że nawet jakby było miejsce to i tak w święta żadnych badań nie wykonują (wtf?).

I powiedzieli, żuak zacznie mu leciec krew z nosa, oczu, uszu, lub zaczną pojawiać się sińce to ma jednak szybko przyjechać.

Pojechał tam po we wtorek po świętach
Lekarz nawet nie wyszedł, tylko pielęgniarka która powiedziała, że 19 go wezmą na oddział (hematologia-onkologia) .

Kurwa, ,astanawiam się czy to może być prawda? Nie jest to jakiś mitoman z tego kimpla, ale w taki coś na serio trudno mi uwierzyć.
 
Jest dokładnie tak jak napisał Marcinos. Masz jakieś objawy to dostajesz skierowanie na test i automatycznie 10 dni kwarantanny. Jak test jest negatywny to Ci ja skracają. W międzyczasie musisz ściągnąć apke gdzie sprawdzają czy jesteś rzeczywiście w domu (selfiaki trzeb robić xD ) albo możesz mieć wizyty policji.
Andrzeju jak twój pracownik mówi ze jest na kwarantannie a nie został skierowany na test to robi Cię w chuj. Mało tego, znajomi lekarze zeznają mi ze jest „przykaz” żeby każdego z jakimikolwiek objawami infekcji górnych dróg oddechowych kierować na test.
Nie no, mówi, że test miał dzisiaj i już wynik pozytywny. Chodziło mi o to, że wczoraj dostał skierowanie i już wczoraj miał kwarantannę, ale pewnie jest tak jak piszecie. Ja tam się nie znam.
 
Taki paradoks:
nikt za to nie bedzie mial zadnych konsekwencji, ani klienci silowni ani wlasciciel. Te wszystkie kary to jeden wielki blef i sciema pismakow. Pokazowka taka, ze strony naszych dzielnych orlow.
 
Mało tego, znajomi lekarze zeznają mi ze jest „przykaz” żeby każdego z jakimikolwiek objawami infekcji górnych dróg oddechowych kierować na test.
Ja zdycham od tyg i lekarz nie skierowal mnie na zaden test. Pewnie jak ze wszystkim i wszedzie zalezy od lekarza i przychodni. Juz sa gadki ze na jesien trzeba bedzie powtorzyc znowu szczepienia tzn 3 dawke podac tym co sie szczepili na poczatku roku. To sie nigdy kurwa nie skonczy i zaraz bedzie temat ze trzeba sie szczepic co 2 miechy. Poza tym te 12 tyg przerwy miedzy dawkami to jest w chuj za dlugo i skutecznosc przy koncu jest juz niby zerowa... Niemieccy lekarze o tym gadali ostatnio.
 
Ja zdycham od tyg i lekarz nie skierowal mnie na zaden test. Pewnie jak ze wszystkim i wszedzie zalezy od lekarza i przychodni. Juz sa gadki ze na jesien trzeba bedzie powtorzyc znowu szczepienia tzn 3 dawke podac tym co sie szczepili na poczatku roku. To sie nigdy kurwa nie skonczy i zaraz bedzie temat ze trzeba sie szczepic co 2 miechy. Poza tym te 12 tyg przerwy miedzy dawkami to jest w chuj za dlugo i skutecznosc przy koncu jest juz niby zerowa... Niemieccy lekarze o tym gadali ostatnio.

Ja zdycham od tyg i lekarz nie skierowal mnie na zaden test. Pewnie jak ze wszystkim i wszedzie zalezy od lekarza i przychodni. Juz sa gadki ze na jesien trzeba bedzie powtorzyc znowu szczepienia tzn 3 dawke podac tym co sie szczepili na poczatku roku. To sie nigdy kurwa nie skonczy i zaraz bedzie temat ze trzeba sie szczepic co 2 miechy. Poza tym te 12 tyg przerwy miedzy dawkami to jest w chuj za dlugo i skutecznosc przy koncu jest juz niby zerowa... Niemieccy lekarze o tym gadali ostatnio.
Tak będzie, Żydki też ostatnio o tym trąbili, że co 3 miechy szczepienie. Co do skierowań na test jest dziwne to wszystko brat mojej gdzie jego teściowa i żona miały objawy i skierowali je na test i wyszedł, że mają wirusa, jego poddali tylko kwarantannie, a testu mu nie zrobili. One kończą swoją jutro, a on będzie jeszcze siedział na kwarantannie, czekając na objawy.
 

NIesety w pewnym stopiu wszyscy pozwalamy na ta *ierdolona farse i wszyscy doprowadzilismy to tego absurdu. Racjonalne myślenie, logika zostało zgwałcone kompletnie.

Druga sprawa, ze tak jak gruby zauważył "pan dostał juz mandat?"... w wiekszosci przypadku trzeba sie naprawdę postarać żeby ten mandat dostać to raz, a dwa ze nagrywanie i agresywna postawa w tej sytuacji nie jest dobrym pomysłem. Niby psy, ale też ludzie
 
NIesety w pewnym stopiu wszyscy pozwalamy na ta *ierdolona farse i wszyscy doprowadzilismy to tego absurdu. Racjonalne myślenie, logika zostało zgwałcone kompletnie.

Druga sprawa, ze tak jak gruby zauważył "pan dostał juz mandat?"... w wiekszosci przypadku trzeba sie naprawdę postarać żeby ten mandat dostać to raz, a dwa ze nagrywanie i agresywna postawa w tej sytuacji nie jest dobrym pomysłem. Niby psy, ale też ludzie
Sami na to pozwalamy, ale nie oszukujmy się bagietą w większości też odjebalo od nadmiaru władzy. Noszenie maseczek o ile jeszcze w miejscach zatłoczonych ma może sens tak na pustej przestrzeni to już lekka przesada. Z tym staraniem to też różnie bywa i zależy czy trafimy na takiego, co się zachłysnął władzą. Tym bardziej czym jest definicja maseczki. Sam natrafiłem kilka razy na takich, co się przyjebali na totalnym zadupiu. Raz nawet zawinęli mnie na dołek za łowienie ryb rok temu, nie pyskowałem ani nic tylko grzecznie odmówiłem mandatu.
Pamiątkowe zdjęcie jak mnie zawinęli
SAVE_20200403_231322.jpg
 
Sami na to pozwalamy, ale nie oszukujmy się bagietą w większości też odjebalo od nadmiaru władzy. Noszenie maseczek o ile jeszcze w miejscach zatłoczonych ma może sens tak na pustej przestrzeni to już lekka przesada. Z tym staraniem to też różnie bywa i zależy czy trafimy na takiego, co się zachłysnął władzą. Tym bardziej czym jest definicja maseczki. Sam natrafiłem kilka razy na takich, co się przyjebali na totalnym zadupiu. Raz nawet zawinęli mnie na dołek za łowienie ryb rok temu, nie pyskowałem ani nic tylko grzecznie odmówiłem mandatu.
Pamiątkowe zdjęcie jak mnie zawinęli
View attachment 19309
pan władza nie ma maseczki, nie wysłałeś zdjęcia ze skargą do komendanta?
 
pan władza nie ma maseczki, nie wysłałeś zdjęcia ze skargą do komendanta?
Sąd odrzucił ten ich śmieszny mandat. Ogólnie fajna imba, że lokalne tv i gazety o tym wspominały, jakbym kogoś zamordował. Do tego mam sprawę w sądzie z jednym z tych cwaniaków o zastraszanie, bo sobie nagrałem sobie , jak mi groził na posterunku, co mi zrobią, jak nie przyjmę ich srajtaśmy.
Screen na zachętę bo w związku ze sprawą w toku nie mogę udostępnić tego nagrania:
Screenshot-20210409-135905-2.png
 
Sąd odrzucił ten ich śmieszny mandat. Ogólnie fajna imba, że lokalne tv i gazety o tym wspominały, jakbym kogoś zamordował. Do tego mam sprawę w sądzie z jednym z tych cwaniaków o zastraszanie, bo sobie nagrałem sobie , jak mi groził na posterunku, co mi zrobią, jak nie przyjmę ich srajtaśmy.
Screen na zachętę bo w związku ze sprawą w toku nie mogę udostępnić tego nagrania:
Screenshot-20210409-135905-2.png
Z policją jest jak z księżmi, nauczycielami itd. Sa normalni ludzie i są zakompleksione niedojeby.

Poznałem jednych i drugich.
Natomiast zdecydowana większość to normalni goście i sami na tych cwaniaczków maja z górki.

Tych na zdjęciu nie obowiązują maski? To pierwsze to dodatkowo w samochodzie- jaki jest sens upominania kogos mandatem, jak się samemu nie nosi? Powiedz to w sądzie, a jak się chujki wyprą, to pokaż zdjęcia/filmik.
Ciekawe czy im za to że sami nie nosili i za to że/ jeśli okłamia przed sądem co zrobią?
 
Co do samego covida- o ile pierwsza i druga fala była bardzo odczuwalna, tak teraz kurwa są juz chyba wszyscy chorzy.
Z mojej rodziny tylko ja i siostra jeszcze nie sa chorzy. Reszta wszyscy zachorowali. Kuzynka i ciocia przechodzą ciężko, sasiad i tata mojej dobrej kumpeli w stanie krytycznym.
Nie wiem skąd akurat teraz ten wysyp, ale jest nieporównywalnie większy niż poprzednie dwa.
 
Sąd odrzucił ten ich śmieszny mandat. Ogólnie fajna imba, że lokalne tv i gazety o tym wspominały, jakbym kogoś zamordował. Do tego mam sprawę w sądzie z jednym z tych cwaniaków o zastraszanie, bo sobie nagrałem sobie , jak mi groził na posterunku, co mi zrobią, jak nie przyjmę ich srajtaśmy.
Screen na zachętę bo w związku ze sprawą w toku nie mogę udostępnić tego nagrania:
Screenshot-20210409-135905-2.png
złowiłeś coś?
 
na co lapales? No i czemu się przyjebali? Karty nie miales? Czy lapales gdzies w fontannie ? :)
Na legalu na ultra light na normalnej wodzie PZW. Tak sobie przyjechali się po prostu przyjebać. Mógłbym na prąd łowić czy na szarpaka, a i tak ich tylko interesowały zakazy z tweetera Vateusza. Woda w lesie i byłem tam sam totalnie. Taki ze mnie zbrodniarz bio terorysta
 
Na legalu na ultra light na normalnej wodzie PZW. Tak sobie przyjechali się po prostu przyjebać. Mógłbym na prąd łowić czy na szarpaka, a i tak ich tylko interesowały zakazy z tweetera Vateusza. Woda w lesie i byłem tam sam totalnie. Taki ze mnie zbrodniarz bio terorysta
:travolta:

Jakie zakazy? Ryb nie można łowić?

Jaka przynęta?
 
Back
Top