KONTRZLOT: KSW 37 + UFC, POZNAŃ (oficjalny temat + lista)

SCStunner

Prawdziwy Aryjczyk
Z racji tego, iż co najmniej kilku osobom nie pasuje z różnych względów lokalizacja najby 3 grudnia, ustalamy pierwszy w historii forum KONTRZLOT, w Poznaniu, lokalizacja jest w trakcie ustalania, wszystko zależy od tego, czy będą chętni. Na ten moment jesteśmy:
1. @Perfumiarz
2. @SCStunner
Czyli creme de la creme męskiej części cohones. Ludzie, którzy jeszcze nie wiedzą, że będą, ale będą:
3. Janusz Stunnera
4. @mat i jego śmietnik
5. @klimekone
Jeśli ktoś jest jeszcze chętny, to dopisujcie się od razu do listy, żeby syfu nie było. Więcej informacji an dniach. Pozdro :kis:
 
1e5e0v.jpg
 
Z racji tego, iż co najmniej kilku osobom nie pasuje z różnych względów lokalizacja najby 3 grudnia, ustalamy pierwszy w historii forum KONTRZLOT, w Poznaniu, lokalizacja jest w trakcie ustalania, wszystko zależy od tego, czy będą chętni. Na ten moment jesteśmy:
1. @Perfumiarz
2. @SCStunner
Czyli creme de la creme męskiej części cohones. Ludzie, którzy jeszcze nie wiedzą, że będą, ale będą:
3. Janusz Stunnera
4. @mat i jego śmietnik
5. @klimekone
Jeśli ktoś jest jeszcze chętny, to dopisujcie się od razu do listy, żeby syfu nie było. Więcej informacji an dniach. Pozdro :kis:
:no no:
To ja zrobie kontrzlot do tego poznańskiego. będzie u mnie na chacie. Będe sam i będę miał większą frekwencję.
 
Ej dobra, jakoś się dogadamy. @mat i @klimekone będą u nas, a wy możecie wziąć Gracjana (będzie miał blisko) i Borna.
Dorzuć w pakiecie @TYTUS i mamy deal.
@Arlovski akurat wtedy nie może.
A tak serio, czy Ty masz Adam godność białego człowieka? Masz minusa i naprawdę nie wiem jak go naprawisz.
No nie spodziewałem się, że ktoś będzie kwestionował mój RiGCz, smutam. Niestety, życie jest brutalne, Poznań to moja jedyna szansa na obejrzenie anihilacji Wrzoska, ale wpierdolimy coś jeszcze razem, wierzę!
Oczywiście zapomniałem o tym wspomnieć, bo lekko się ujarałem - nazwa tematu jest tylko dla zwrócenia uwagi, skoro w KSW walczy Popek, to ja też mogę się odwoływać do brudnych, marketingowych sztuczek Krakusy :KotKapitalista:
 
Dorzuć w pakiecie @TYTUS i mamy deal.

No nie spodziewałem się, że ktoś będzie kwestionował mój RiGCz, smutam. Niestety, życie jest brutalne, Poznań to moja jedyna szansa na obejrzenie anihilacji Wrzoska, ale wpierdolimy coś jeszcze razem, wierzę!
Oczywiście zapomniałem o tym wspomnieć, bo lekko się ujarałem - nazwa tematu jest tylko dla zwrócenia uwagi, skoro w KSW walczy Popek, to ja też mogę się odwoływać do brudnych, marketingowych sztuczek Krakusy :KotKapitalista:
Tak czy siak wpadaj, zjemy i najebiemy się jak zawsze. Brama Krakowa jest zawsze otwarta dla dumnych białych ludzi.
 
Nie lepiej zrobić zlot na KSW 40? Albo na jakieś UFC? Ja juz wpisałem się na krakowski zlot i tam będzie większa reprezentacja, także...
 
Dorzuć w pakiecie @TYTUS i mamy deal.

No nie spodziewałem się, że ktoś będzie kwestionował mój RiGCz, smutam. Niestety, życie jest brutalne, Poznań to moja jedyna szansa na obejrzenie anihilacji Wrzoska, ale wpierdolimy coś jeszcze razem, wierzę!
Oczywiście zapomniałem o tym wspomnieć, bo lekko się ujarałem - nazwa tematu jest tylko dla zwrócenia uwagi, skoro w KSW walczy Popek, to ja też mogę się odwoływać do brudnych, marketingowych sztuczek Krakusy :KotKapitalista:
Chwila chwila , nie jestem w temcie. Co tu się dzieje ?
 
Back
Top