KONTRZLOT: KSW 37 + UFC, POZNAŃ (oficjalny temat + lista)

Przepraszam za moje lenistwo, ale czy będzie ten zlot w Poznaniu? Jak tak to o której i gdzie?
 
Nie za wcześnie? Pewnie pierwsza walka będzie o 20
Perfumiarz będzie o 19 już, zawsze można chwilę pogadać wcześniej, ja dobije z ziomkiem jak skończymy zajęcia, czyli dotrzemy do Academic nie wcześniej niż 20 właśnie
A to Martin nie przychodzi tydzien po wydarzeniu? :O
Proszę nie szkalowac kolegi, w Krakowie po Mamed-Cipek był na czas!
 
Perfumiarz będzie o 19 już, zawsze można chwilę pogadać wcześniej, ja dobije z ziomkiem jak skończymy zajęcia, czyli dotrzemy do Academic nie wcześniej niż 20 właśnie

Proszę nie szkalowac kolegi, w Krakowie po Mamed-Cipek był na czas!

Zobaczysz, że lajki za te posty dostaniemy w przyszłym tygodniu :|
 
Ale siara, że dopiero teraz zauważyłem wspólna akcje w Pzn, muszę iść do roboty :/
 
Było miło, z forum oprócz mnie stawili się tylko @Perfumiarz i @Martin, dlatego wziąłem chłopaków od siebie, biorąc pod uwagę fakt, iż w Poznaniu nikt nie mieszka i można tu tylko kurwa umrzeć, to i tak źle nie było z frekwencja, szkoda, że nie udało Ci się dobić @respect, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Academic Pub pod względem obsługi rezerwacji spoko, miejsca mieliśmy przy samym TV, tak jak zamawiałem, rozwadniaja strasznie alkohol, ale to niestety powszechna praktyka, plus idzie się tam już najedzonym, lokal nie ma żadnego żarcia oprócz przekąsek, chipsów itd., to tak jakby ktoś kiedyś rozważał oglądanie tam KSW. Dzięki za organizację @Baasteek!
 
Było miło, z forum oprócz mnie stawili się tylko @Perfumiarz i @Martin, dlatego wziąłem chłopaków od siebie, biorąc pod uwagę fakt, iż w Poznaniu nikt nie mieszka i można tu tylko kurwa umrzeć, to i tak źle nie było z frekwencja, szkoda, że nie udało Ci się dobić @respect, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Academic Pub pod względem obsługi rezerwacji spoko, miejsca mieliśmy przy samym TV, tak jak zamawiałem, rozwadniaja strasznie alkohol, ale to niestety powszechna praktyka, plus idzie się tam już najedzonym, lokal nie ma żadnego żarcia oprócz przekąsek, chipsów itd., to tak jakby ktoś kiedyś rozważał oglądanie tam KSW. Dzięki za organizację @Baasteek!
No niestety, Poznań miasto smutne jak pizda. Ale może wpadnę jakoś w styczniu.
 
Było miło, z forum oprócz mnie stawili się tylko @Perfumiarz i @Martin, dlatego wziąłem chłopaków od siebie, biorąc pod uwagę fakt, iż w Poznaniu nikt nie mieszka i można tu tylko kurwa umrzeć, to i tak źle nie było z frekwencja, szkoda, że nie udało Ci się dobić @respect, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Academic Pub pod względem obsługi rezerwacji spoko, miejsca mieliśmy przy samym TV, tak jak zamawiałem, rozwadniaja strasznie alkohol, ale to niestety powszechna praktyka, plus idzie się tam już najedzonym, lokal nie ma żadnego żarcia oprócz przekąsek, chipsów itd., to tak jakby ktoś kiedyś rozważał oglądanie tam KSW. Dzięki za organizację @Baasteek!
Sorry, że nie udało mi się dobić do was. Wielka szkoda. Już nawet obczaiłem w aplikacji kupony na darmowe piwa w Academicu :DC:
Zapomniałem Wam o tym napisać.

Jest mi głupio bo wiecznie mam jakieś tłumaczenia, ale niestety tak się to wszystko chujowo zawsze układa. W Londynie jestem na milion procent więc tam odbijemy za wszystkie czasy, ale i tak liczę na to, że napijemy się wcześniej. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście. Pozdrawiam Panowie!
 
Back
Top