KONTRZLOT: KSW 37 + UFC, POZNAŃ (oficjalny temat + lista)

Nie chce mi się czytać całego tematu, ale mimo że szkołę będę miał, to bardzo możliwe, że skuszę się na dwa piwka w dobrym towarzystwie i po gali pojadę do domu ;)
 
Na KSW 33 byłem w Academic Pubie, może tam warto się też dowiedzieć ?

Nakręciłem sie na pomysł wyjścia z domu
 
Cooliozum mówi, że może będzie transmitować i że info będzie na fanpagu.
Academic Pub transmituje na pewno.

Ja tam pewnie wpadnę
 
Dobra, to podsumujmy ten burdel bo tu więcej znaków zapytania niż pewniaków.

Aktualna lista:

1. @SCStunner
2. @Perfumiarz
3. @mat (?)
4. @klimekone (?)
5. @JanuszStunnera
6. @Martin
7. @respect (?)
8. @panpan (?)
9. @Gaara (?)
10. @MuraS (?) :D
11. @kovalek2

Dopisywać się jak akurat jesteście w Poznaniu, na siłę nikogo do tego miasta nie ciągnę.
Academic pub ogarnięty, rezerwacja na 8 osób, sala dla niepalących, wejście od 19:00, na moje nazwisko. Sądzę, że osób będzie mniej, ale wziąłem z górką, żeby nie było potem problemu, jeśli ktoś chce wziac osoby towarzyszace, to jest taka mozliwosc, bo oprócz naszej, mają tylko jedną rezerwację na 3 grudnia
 
Academic pub ogarnięty, rezerwacja na 8 osób, sala dla niepalących, wejście od 19:00, na moje nazwisko. Sądzę, że osób będzie mniej, ale wziąłem z górką, żeby nie było potem problemu, jeśli ktoś chce wziac osoby towarzyszace, to jest taka mozliwosc, bo oprócz naszej, mają tylko jedną rezerwację na 3 grudnia
Ja do końca tygodnia dam znać czy będę w PL. Fajnie, że ogarnąłeś miejscówkę.
 
No ale nie ma cycków tylko brodę jak menel. Afery nie będzie.
Atencjusze też potrafią mieć brody, hehe. A moja broda i płaszcz były propsowane w całej Irlandii Północnej chuje. No i nie piję, przynajmniej do UFC 207 przerwa, przeżyłem pierwsze w swoim życiu delirium, organizm daje mi wyraźne znaki ostatnio.
 
Atencjusze też potrafią mieć brody, hehe. A moja broda i płaszcz były propsowane w całej Irlandii Północnej chuje. No i nie piję, przynajmniej do UFC 207 przerwa, przeżyłem pierwsze w swoim życiu delirium, organizm daje mi wyraźne znaki ostatnio.
Jak się przeprowadzisz to zrobimy z Ciebie mężczyznę. Dzień chlania, dzień w Czerniakowskim u @Gienek , dzień chlania, dzień w Czerniakowskim, aż się nauczysz.
 
Atencjusze też potrafią mieć brody, hehe. A moja broda i płaszcz były propsowane w całej Irlandii Północnej chuje. No i nie piję, przynajmniej do UFC 207 przerwa, przeżyłem pierwsze w swoim życiu delirium, organizm daje mi wyraźne znaki ostatnio.
Nie lubię bardzo kiedy ludzie pierdolą tekst typu "wiem co czujesz", a tak naprawdę gówno wiedzą, ale w tym przypadku sam wiesz, że wiem co czujesz.
 
Atencjusze też potrafią mieć brody, hehe. A moja broda i płaszcz były propsowane w całej Irlandii Północnej chuje. No i nie piję, przynajmniej do UFC 207 przerwa, przeżyłem pierwsze w swoim życiu delirium, organizm daje mi wyraźne znaki ostatnio.

Nie lubię bardzo kiedy ludzie pierdolą tekst typu "wiem co czujesz", a tak naprawdę gówno wiedzą, ale w tym przypadku sam wiesz, że wiem co czujesz.
A ja tak nigdy nie potrafiłem sobie powiedzieć i dotrzymać.

Ale i tak Cię namówię jak będę.
 
Dobra, to podsumujmy ten burdel bo tu więcej znaków zapytania niż pewniaków.

Aktualna lista:

1. @SCStunner
2. @Perfumiarz
3. @mat (?)
4. @klimekone (?)
5. @JanuszStunnera
6. @Martin
7. @respect (?)
8. @panpan (?)
9. @Gaara (?)
10. @MuraS (?) :D
11. @kovalek2

Dopisywać się jak akurat jesteście w Poznaniu, na siłę nikogo do tego miasta nie ciągnę.
Dobra panowie, czas deklaracji, jest nas na pewno czwórka, Ja, Perf, 2 ludzi ode mnie. @Martin @respect @panpan @kovalek2 , ktokolwiek inny?
 
Mnie raczej nie będzie, jak coś się zmieni to wpadnę na spontanie. Jak w ogóle ta miejscówka, sprawdziliscie ja ostatnio ?
 
Back
Top