KONTRZLOT: KSW 37 + UFC, POZNAŃ (oficjalny temat + lista)

Jest w Poznaniu jakas knajpa gdzie sobie mozna ksw obejrzec ?
Niestety, w Poznaniu po 21 zwijają asfalt, otwarte jest tylko Kino Pokusa, miasto pedalstwa. A tak serio, to obstawiam pierwszy lepszy bar, gawiedź przyjdzie zobaczyć Popusia, z UFC moze byc wiekszy problem, ale i to do ogarnięcia.
 
Niestety, w Poznaniu po 21 zwijają asfalt, otwarte jest tylko Kino Pokusa, miasto pedalstwa. A tak serio, to obstawiam pierwszy lepszy bar, gawiedź przyjdzie zobaczyć Popusia, z UFC moze byc wiekszy problem, ale i to do ogarnięcia.

Kiedyś szukałem i tak różowo nie było a o UFC to zapomnij. Ale może masz lepsze info.
 
Jedź na kontrzlot.

> tutaj nie będzie miderna, tam być może się pojawi;
> może @midern zapomni o 2 flaszkach;
> 90% z 10 osób śmiejących się z Hendersona, to nadal lepiej, niż 97,5% z 40;
> profit.

Sorry @SCStunner.

#nuszwplecy
#sabotarz
#mimowszystkocumple
Ja pamiętam :) @Miszon wysłał mi smsa przed Warszawą, który co prawda nie doszedł, że rozbił jedną wódę. @Miszon za zwłokę to jednak dwie się należą, takie odsetki jakby :D Tak jak Ci pisałem priva, wysłanej wódki pocztą nie chcę, niech to będzie motywacja do tego, zebyś wyszedł na spotkanie czy pojawił się na zlocie
 
Ja pamiętam :) @Miszon wysłał mi smsa przed Warszawą, który co prawda nie doszedł, że rozbił jedną wódę. @Miszon za zwłokę to jednak dwie się należą, takie odsetki jakby :D Tak jak Ci pisałem priva, wysłanej wódki pocztą nie chcę, niech to będzie motywacja do tego, zebyś wyszedł na spotkanie czy pojawił się na zlocie

Z jedną mam problem się pojawić, a ty liczysz że z dwiema mi się uda?
Uratowałeś chłopaków przed moją obecnością na wieki :mamed:
 
Z jedną mam problem się pojawić, a ty liczysz że z dwiema mi się uda?
Uratowałeś chłopaków przed moją obecnością na wieki :mamed:
Są dwie, za pół roku dług skacze do trzech. Jak będzie pięć, ew. dziesięć, zgodzę się na wysyłkę pocztą. Dla mnie sytuacja win-win, Cohones mi świadkiem, ze wszystko dzieje się zgodnie z działającymi tutaj zasadami :lol:
 
Są dwie, za pół roku dług skacze do trzech. Jak będzie pięć, ew. dziesięć, zgodzę się na wysyłkę pocztą. Dla mnie sytuacja win-win, Cohones mi świadkiem, ze wszystko dzieje się zgodnie z działającymi tutaj zasadami :lol:

Ty mały sadysto :mamed:
 
Ja pamiętam :) @Miszon wysłał mi smsa przed Warszawą, który co prawda nie doszedł, że rozbił jedną wódę. @Miszon za zwłokę to jednak dwie się należą, takie odsetki jakby :D Tak jak Ci pisałem priva, wysłanej wódki pocztą nie chcę, niech to będzie motywacja do tego, zebyś wyszedł na spotkanie czy pojawił się na zlocie
Kupię Ci ta flaszkę tylko niech on nie przychodzi.
 
Ja jestem na gali, bilety kupione, hotel zarezerwowany, z okna widać Wawel. Sorry Pany.
 
Brakuje jeszcze tego, żebym był w Gdańsku i Rzeszowie w tym samym czasie

Ja mogę ogarnąć zlot w Tarnowie z @Cloud. Bedziesz miał po drodze, z Rzeszowa do Tarnowa, pózniej na Kraków, Poznań, Śninoujscie, Gdańsku i finisz w Warszawie
Tylko pojawia sie jeden mały problem...
Po Rzeszowie mógłbyś już nie być w stanie podróżować sam o własnych siłach :mamed:
 
Aktualne, odbędzie się na 100%, wbijaj. Właśnie, @baju jak możesz, to podepnij, chujowo byłoby żeby ktoś ominął, a tak to pewnie temat umrze śmiercią naturalną, na naszym zlocie, w przeciwieństwie do Krakowa, brak będzie 45-letnich dziadów, którzy z nudów mogliby zasypac wątek spamem, aby nie ómar.
To gitara :beer:
 
Jakie spiny?

Przenoszę tutaj, bo chyba tamten tekst nie jest odpowiedni.
Zlotowe spiny. Nie każdy może przyjechać akurat do Krakowa to jest ogłoszony drugi dla tych, którzy będą mogli wpaść do Reichu, co w tym złego? Jak dla mnie może być i 10 zlotów jednego dnia, niech się ludzie w różnych zakątkach integrują.
 
Przenoszę tutaj, bo chyba tamten tekst nie jest odpowiedni.
Zlotowe spiny. Nie każdy może przyjechać akurat do Krakowa to jest ogłoszony drugi dla tych, którzy będą mogli wpaść do Reichu, co w tym złego? Jak dla mnie może być i 10 zlotów jednego dnia, niech się ludzie w różnych zakątkach integrują.
Nie.
 
Przenoszę tutaj, bo chyba tamten tekst nie jest odpowiedni.
Zlotowe spiny. Nie każdy może przyjechać akurat do Krakowa to jest ogłoszony drugi dla tych, którzy będą mogli wpaść do Reichu, co w tym złego? Jak dla mnie może być i 10 zlotów jednego dnia, niech się ludzie w różnych zakątkach integrują.

Chyba wiesz, że spiny to ma ktoś inny bo mu wychodzi dwuosobowa impreza. Przynajmniej do czasu aż Stunner nie zmieni zdania co do uczelni.
 
Chyba wiesz, że spiny to ma ktoś inny bo mu wychodzi dwuosobowa impreza. Przynajmniej do czasu aż Stunner nie zmieni zdania co do uczelni.

Poważnie myślisz, że o liczbę osób chodzi? Po plmma było chyba 10 osób i to dla mnie jeden z najlepszych zlotów ever, w Poznaniu były 4 osoby i też było spoko (poza brakiem szklanek do łychy). Niech się każdy ustawia gdzie mu pasuje, im więcej takich inicjatyw, tym lepiej.
 
Poważnie myślisz, że o liczbę osób chodzi? Po plmma było chyba 10 osób i to dla mnie jeden z najlepszych zlotów ever, w Poznaniu były 4 osoby i też było spoko (poza brakiem szklanek do łychy). Niech się każdy ustawia gdzie mu pasuje, im więcej takich inicjatyw, tym lepiej.
A ktoś zabrania?
 
dobra, żarty żartami ale... @respect i inni miejscowi jak @Arlovski. Bliżej już mieć nie będziecie.
Ja co prawda delikatnie deklarowałem się na Kraków, ale Poznań z oczywistych względów pasuje mi bardziej. Problem jest taki, że szykuje mi się wylot do Londynu. Do końca tygodnia będę wiedział czy przed 3.12 czy chwile po. Jeżeli będę na miejscu to będę na pewno i lecimy na grubo.
 
Macie jakąś miejscowe na oku ? Co ksw ze znajomymi mamy problem gdzie obejrzeć galę w komfortowych warunkach przy jedzeniu i piwku. Odkąd zamknęli 7 Street na Piekarach, brakuje takiego miejsca albo jeszcze nie znam.
 
Back
Top