Konflikt Rosja-Ukraina


mam w robocie takiego zjeba ukra jutro mu sprzedam ten wierszyk ciekawe jak zareaguje
chociaż on w sumie twierdzi sam, że ukrainki to kurwiska w większości i że on nawet jak mieli darmową komunikacje to kupowal bilety, w sumie taki chłopak co nie fika, jest pomocny ale to tylko potwierdza prawdę, że wszędzie znajda sie zjeby i normalni ludzi
problem tylko z tym, ze w niektorych rasach, społecznościach, krajach itd jest nieproporcjonalnie więcej jednych jak drugich
 
F6yK5pLXkAAFo2s.jpg
 
Te procesy które z całych szwabów skazały jakieś 120 osób?
Nieważne. Szwaby były złe reszta, włącznie z ZSRR, dobra.

Tak serio, jako realista polityczny
photo_73413_1666778794_big.jpg
nie mam specjalnie pretensji do tego, że Ukry się skumali z nazistami, po tym co im Ruscy urządzili w 20-leciu między wojennym wydawało się to dość rozsądne, a przynajmniej usprawiedliwione. Jedynie oklaskiwanie starego SS-mana w Kanadzie wygląda mi na dość groteskowe.

:beczka:
 
Nieważne. Szwaby były złe reszta, włącznie z ZSRR, dobra.

Tak serio, jako realista polityczny
photo_73413_1666778794_big.jpg
nie mam specjalnie pretensji do tego, że Ukry się skumali z nazistami, po tym co im Ruscy urządzili w 20-leciu między wojennym wydawało się to dość rozsądne, a przynajmniej usprawiedliwione. Jedynie oklaskiwanie starego SS-mana w Kanadzie wygląda mi na dość groteskowe.

:beczka:
W Kanadzie cała diaspora ukraińska to potomkowie (i jak widać jeszcze żyjące jednostki), ludzi którzy uciekali po wojnie właśnie przed procesami właśnie za zbrodnie "nazistowskie", coś jak Niemcy w Argentynie. Oklaski mnie w ogóle nie dziwią :korwinlaugh:
 


Coś aktor nie ma ostatnio dobrej passy :beczka:
Z PL sytuacja napięta, USA wyznaczyło komisarza do rozliczania pomocy (:mjsmile:) a teraz to.

Jak w Lublinie wręczał bodajże przedwczoraj odznaczenia to nikt z naszych przedstawicieli nawet się tam nie pofatygował.

Ale order od Dudu zgarnął. Tak za 100 lat Żydom będzie bardzo łatwo znowu powiązać Polskę i naród Polski z nazistami i ich zbrodniami, tym razem ukraińskimi. Jest dobrze.
 
Back
Top