Konflikt Rosja-Ukraina

Slava sqrwesyny!
To są chyba te korzyści gospodarcze dla Polski o których tutaj parę osób pisało :korwinlaugh:
 
Problem polega na tym, że ich nie dotyczą przepisy EFSA regulujące jak sam skurwysyn produkcję w Polsce.

No ale Polska sprowadzając ich mięso wiedziala że Ukraina nie jest w UE, że nie dotyczą ich te przepisy, i że będzie to tanie mięso. Więc jak można mieć pretensje do Ukraińców a nie Polaków za ten problem? Xd

Czy Ukraina zła bo nie jest w UE i nie musi się stosować do przepisów UE? Xd
 


No to wytłumacz o co chodzi.

Napisałem, że problem z kurczakami z Ukrainy jest taki, że jest tani z powodu taniej produkcji(m.in dlatego że nie dotyczą ich przepisy UE) i przez to nasi rolnicy mają problemy.

Ty się z tym nie zgadzasz, czy o co Ci chodzi?

Też nie rozumiem jaki jest zarzut wobec Ukrainy. Zmusili nas byśmy brali te kurczaki? W jaki sposób?
 
Ale mam kurwa nową zabawę zajebistą. Pod tym lidlami stoją z tymi skrzynkami i jak już się zaczyna gatka, że zbierają na..... To wtedy od razu im przerywam i mówię: "Ja jestem.za Rosją".
Czlowiek skurwiel ale te ich miny jak to mówię, coś pięknego. Czemu ja na to wpadłem dopiero teraz...
:antonio:
 
Czyli jakby było dobre, to by problemu nie było?
Bo mi się wydaje, że problem leży w tym iż jest tanie i rynek zalało tanie mięso, przez co rolnicy nasi mają problem bo muszą sprzedawać swoje mięso bez zysku.
czy ty rozumisz co to zdrowa konkurencja ?
czy masz już sprany łeb całkiem
ciebie widze jak by ukr wyruchał na kase to i tak bys powiedział ze to nie jego wina a twoja bo sie daleś wyjebac
jak mieso może byc dobre jak nikt tego nie badał ?
od poczatku wojny upadline traktuja lekko z dawaniew fory bo wojna trza pomagac
tyko ze te kurwy w zamian to wykorzystuja zamiast docenic
 
Ale mam kurwa nową zabawę zajebistą. Pod tym lidlami stoją z tymi skrzynkami i jak już się zaczyna gatka, że zbierają na..... To wtedy od razu im przerywam i mówię: "Ja jestem.za Rosją".
Czlowiek skurwiel ale te ich miny jak to mówię, coś pięknego. Czemu ja na to wpadłem dopiero teraz...
:antonio:
Do mojego ojca kiedyś pod marketem podszedł ukr i powiedział: "zbieram na ukraine",a mój ojciec na to: "to zbieraj"
I się szoszon obruszył :muttley:
 
czy ty rozumisz co to zdrowa konkurencja ?
czy masz już sprany łeb całkiem
ciebie widze jak by ukr wyruchał na kase to i tak bys powiedział ze to nie jego wina a twoja bo sie daleś wyjebac
jak mieso może byc dobre jak nikt tego nie badał ?
od poczatku wojny upadline traktuja lekko z dawaniew fory bo wojna trza pomagac
tyko ze te kurwy w zamian to wykorzystuja zamiast docenic


Ale ja to wszystko rozumiem.

Nie rozumiem tylko czemu obwinia się Ukraińców a nie nasz rząd. Ty gdybyś miał towar, i ktoś chciał go od ciebie kupić, to byś nie sprzedał? Nie tylko byś sprzedał ale byś lobbował by go od Ciebie brali. Czy uniósł byś się honorem i stwierdził że nie będziesz tam sprzedawał, bo masz za tani towar i zrobisz nieuczciwą konkurencję?

Nasz rząd wiedział jakie to mięso, że poza regulacjami i badaniami- i sam, z własnej woli sprowadził. Jak można mieć przetensje do producenta, że sprzedał towar chętnemu?

Gdzie tu jest jakieś oszustwo Ukraińców?
Kłamali że te kurczaki są według standardów UE?
Czy od początku Polacy wiedzieli, że jest poza standardami?


W jaki sposób ukry wyjebaly Polskę na kasę tymi kurczakami?
 
No to wytłumacz o co chodzi.

Napisałem, że problem z kurczakami z Ukrainy jest taki, że jest tani z powodu taniej produkcji(m.in dlatego że nie dotyczą ich przepisy UE) i przez to nasi rolnicy mają problemy.

Ty się z tym nie zgadzasz, czy o co Ci chodzi?

Też nie rozumiem jaki jest zarzut wobec Ukrainy. Zmusili nas byśmy brali te kurczaki? W jaki sposób?
Przeczytaj chociaż sam nagłówek artykułu i potem zadawaj takie głupie pytania.

Nie mają ceł, nie mają takich kontroli przy produkcji, nie mają ograniczeń antybiotyków przy produkcji (wyobraź sobie co tam pływa), nie mają kontroli na granicach. Stosują ceny dumpingowe zabronione w UE. Do tego wożą to na naszym paliwie za, które płaci każdy tankujący swoje albo firmowe auto.
@Rycho już też się odniósł.

W tym samym czasie UE ora przepisami naszą produkcję. W chuj nam to poprawi gospodarkę, bez kitu. XD
 
Ale ja to wszystko rozumiem.

Nie rozumiem tylko czemu obwinia się Ukraińców a nie nasz rząd. Ty gdybyś miał towar, i ktoś chciał go od ciebie kupić, to byś nie sprzedał? Nie tylko byś sprzedał ale byś lobbował by go od Ciebie brali. Czy uniósł byś się honorem i stwierdził że nie będziesz tam sprzedawał, bo masz za tani towar i zrobisz nieuczciwą konkurencję?

Nasz rząd wiedział jakie to mięso, że poza regulacjami i badaniami- i sam, z własnej woli sprowadził. Jak można mieć przetensje do producenta, że sprzedał towar chętnemu?

Gdzie tu jest jakieś oszustwo Ukraińców?
Kłamali że te kurczaki są według standardów UE?
Czy od początku Polacy wiedzieli, że jest poza standardami?


W jaki sposób ukry wyjebaly Polskę na kasę tymi kurczakami?
Problem jest taki ze na nas zeruja a w zamian mamy gówno wdziecznosci
 
Przeczytaj chociaż sam nagłówek artykułu i potem zadawaj takie głupie pytania.

Nie mają ceł, nie mają takich kontroli przy produkcji, nie mają ograniczeń antybiotyków przy produkcji (wyobraź sobie co tam pływa), nie mają kontroli na granicach. Stosują ceny dumpingowe zabronione w UE. Do tego wożą to na naszym paliwie za, które płaci każdy tankujący swoje albo firmowe auto.
@Rycho już też się odniósł.

W tym samym czasie UE ora przepisami naszą produkcję. W chuj nam to poprawi gospodarkę, bez kitu. XD


Czyli Polacy sprowadzając te kurczaki:
Nie wiedzieli, że nie ma ceł, że nie mają ograniczeń przy produkcji, że nie robią kontroli(jak Polacy mogą nie wiedziec że Polacy nie robią kontroli? Xd ) i nie wiedzieli że to będzie tani kurczak? Xd
Jeżeli to wszystko wiedzieli Polacy, a wiedzieli, to Polacy ponoszą winę xd


Problem jest taki ze na nas zeruja a w zamian mamy gówno wdziecznosci

Mówimy teraz o tym konkretnym przypadku. Ok, żerują, prosili o takie warunki, znoszenie cel, itd by sprzedać swój towar.
Nadal nie widzę w jaki sposób jest winna Ukraina, przecież to nasza decyzja. Chyba że jest tak, iż każdy kto od Polski czegoś chce- my musimy się zgadzać xd

Daj mi 100 zł. Jestem biedny. Na rehabilitacji. Rozumiem, że musisz mi je dać, bo żeruje, żebram. Ty nie możesz podjąć samodzielnej decyzji, musisz się zgodzić xd
 
Last edited:
Czyli Polacy sprowadzając te kurczaki:
Nie wiedzieli, że nie ma ceł, że nie mają ograniczeń przy produkcji, że nie robią kontroli(jak Polacy mogą nie wiedziec że Polacy nie robią kontroli? Xd ) i nie wiedzieli że to będzie tani kurczak? Xd
Jeżeli to wszystko wiedzieli Polacy, a wiedzieli, to Polacy ponoszą winę xd
Gdyby w trzy dni żółtych ruskich rozdupcyli klasyczni ruscy to by nie było importu kurczaków. Tak czy siak wina ruskich
 
to Polacy ponoszą winę xd
XD Rehabilitacji to Ty mózgu potrzebujesz.

I to dopiero początek poprawy naszej gospodarki.

W tym samym czasie (w kwietniu 2022) Twój bohater komediant zniósł cła, akcyzę i vat o ile dobrze pamiętam na import DO upadliny na przykład samochodów, o którym tu chłopaki wrzucali info dobre pół roku temu to też się spłakałeś, ze to wina Polaków. xD

Nazywanie ich braćmi to obrażanie swojej matki. Ale wiadomo wszystkiemu kurwa winni Ci źli Polacy.
 
XD Rehabilitacji to Ty mózgu potrzebujesz.

I to dopiero początek poprawy naszej gospodarki.

W tym samym czasie (w kwietniu 2022) Twój bohater komediant zniósł cła, akcyzę i vat o ile dobrze pamiętam na import DO upadliny na przykład samochodów, o którym tu chłopaki wrzucali info dobre pół roku temu to też się spłakałeś, ze to wina Polaków. xD

Nazywanie ich braćmi to obrażanie swojej matki. Ale wiadomo wszystkiemu kurwa winni Ci źli Polacy.


Czyli nie potrafisz wytłumaczyć w jaki sposób sprawa z kurczakami to wina Ukrainy a nie naszego rządu?
 
Jebany jak popłynął :antonio: Ogólnie w tematach politycznych się nie wypowiadam ale uhonorowanie Zełenskiego Orderem Orła Białego to strzał w pysk dla wszystkich uprzednio uhonorowanych ..

Np. dla kaclerza Niemiec, który jest jawnym agentem Rosji i przez lata działał na rzecz uzależniania nas od Rosji?
 
Ale mam kurwa nową zabawę zajebistą. Pod tym lidlami stoją z tymi skrzynkami i jak już się zaczyna gatka, że zbierają na..... To wtedy od razu im przerywam i mówię: "Ja jestem.za Rosją".
Czlowiek skurwiel ale te ich miny jak to mówię, coś pięknego. Czemu ja na to wpadłem dopiero teraz...
:antonio:
Ladne ladne, ja raz powiedzialem ze jakby Ci ukraincy w polsce co sa sie zrzucili na te ich zbiorke to juz dawno po wojnie by bylo....

3 dni nie spalem, taki dumny z siebie bylem, bez kitu :lesnarhappy:
 
W jaki sposób gościu, który uzależniał nas od wrócą, Rosji, jest lepszy od gościa który zmniejszył zagrożenie ze strony naszego wroga, Rosji?
Np poprzez zastosowanie regulacje w umowach z rosja ktore zapobiegaly jeszcze wiekszemu importowi surowcow do europy, mozna powiedziec ze bez tego filantropa nie byloby dzis juz ukrainy ani zelenskiego, a moze nawet i nas?
 
Np poprzez zastosowanie regulacje w umowach z rosja ktore zapobiegaly jeszcze wiekszemu importowi surowcow do europy, mozna powiedziec ze bez tego filantropa nie byloby dzis juz ukrainy ani zelenskiego, a moze nawet i nas?


Gdyby nie ten filantrop i lobbowanie za NS nie byłoby tej wojny
 
Ten idiota was rozgrywa na swój nieudaczny sposób a wy z nim dalej dyskutujecie, czy wy nie widzicie że on obrał taktykę na balastka tylko że przełożył to na ten temat? Eh...
 
Gdyby nie ten filantrop i lobbowanie za NS nie byłoby tej wojny
Czlowieku gdyby nie ten zloty czlowiek to zapewne teraz leczylbys stope okopowa a ja jako ze jestem po rat-med bylbym medykiem i musialbym Ci ja amputowac tempym brzeszczotem na zywca, bo nie byloby sprzetu bo poszedl na 1 front na ukrainie, ktora nota bene bez Pana z niemiec upadla by w pierwsze pare miesiecy. Szanuj niemca swego jak siebie samego, co nie @Siwy25_1 ?
 
Back
Top