Konflikt Rosja-Ukraina

Z demografią się nie walczy ściąganiem innych tylko robieniem tak, żeby swojej ludności żyło się dobrze, a tego raczej nie zauważyłem.

Dziwne, że wszystkie kraje, które "importowały ludność dla poprawy demografii" mają zajebiste problemy społeczne i gospodarcze.
View attachment 62414

Ale pewnie i tak wiesz lepiej.


Wszystkie, czyli te które ściągały ciapatych, ale te które przyjmowały emigrantów z Polski czy ukrainy- nigdy z nimi problemu nie mieli. Dziwne, nie?
 
Wszystkie, czyli te które ściągały ciapatych, ale te które przyjmowały emigrantów z Polski czy ukrainy- nigdy z nimi problemu nie mieli. Dziwne, nie?
Sam się spłakałeś kiedyś, że na wyspy z Polski sama patola pojechała, a teraz że nie mieli problemu?
:beczka: "miałem na myśli że nie miałem na myśli!"
Piszesz tak jak u nas nie było nigdy ukrainskiej mafii i ich patoli. Ludzie nie bez powodu w całej Europie mają o nich wyrobione jasne zdanie.
Tylko teraz jest to wszystko bardziej widoczne przez efekt skali (mimo nie ujawniania danych sprawców wykroczeń) jak widać nie dla każdego.
Kończę tą wspaniałą dyskusję z Tobą, bo to nie ma sensu.
 
Sam się spłakałeś kiedyś, że na wyspy z Polski sama patola pojechała, a teraz że nie mieli problemu?
:beczka: "miałem na myśli że nie miałem na myśli!"
Piszesz tak jak u nas nie było nigdy ukrainskiej mafii i ich patoli. Ludzie nie bez powodu w całej Europie mają o nich wyrobione jasne zdanie.
Tylko teraz jest to wszystko bardziej widoczne przez efekt skali (mimo nie ujawniania danych sprawców wykroczeń) jak widać nie dla każdego.
Kończę tą wspaniałą dyskusję z Tobą, bo to nie ma sensu.


Nie napisałem ani razu , że na wyspy sama polska potalo pojechała.

Nigdzie nie napisałem nic z czego można by było wywnioskować że nigdy w Polsce nie było ukraińskiej patoli.

Fakt, to nie ma sensu, znowu gdy nie masz argumentów to zaczynasz wymyślać nieistniejące tezy, wymyślasz mi poglądy które nie są moje.
 
Nie napisałem ani razu , że na wyspy sama polska potalo pojechała.
Ale pisałeś że pojechała patola. Teraz używając słowa "sama patola" znowu stawiasz retoryke pod swoją teze.

Nigdzie nie napisałem nic z czego można by było wywnioskować że nigdy w Polsce nie było ukraińskiej patoli.
Była, jest i będzie jej więcej.
Fakt, to nie ma sensu, znowu gdy nie masz argumentów to zaczynasz wymyślać nieistniejące tezy, wymyślasz mi poglądy które nie są moje.
Nie chce mi się produkować jak potem napiszesz, że nie miałeś na myśli i będziesz grał na słówka jak zawsze.
 
Ale pisałeś że pojechała patola. Teraz używając słowa "sama patola" znowu stawiasz retoryke pod swoją teze.


Była, jest i będzie jej więcej.

Nie chce mi się produkować jak potem napiszesz, że nie miałeś na myśli i będziesz grał na słówka jak zawsze.


W sensie uważasz, że napisałem, że do UK wyjechała sama patola z Polski, czy o co ci chodzi?
Bo jeśli tak to zwyczajnie kłamiesz.

No była jest i będzie patola ukraińska. Jak w każdym narodzie. A czy więcej? Przykład USA i Kanady pokazuje że z czasem jest jej coraz mniej, że się asymilują itd. A w Kanadzie na początku było to samo o ukrainxach- że dzicz, patola itd.
Poczekamy 10 lat i rzeczywistość osądzi kto z nas miał rację.


Znowu się naprodukowales, wymyśliłeś że coś tłumacze iż nie miałem na myśli, a nie potrafisz wyartykułować co xd
 
Mnie od dziecka uczyli ze mozna opowiadac o swoich zaletach bez deprecjonowania innych. Troche dziwnie opowiada o zaletach swojego kraju ktory jest znany na swiecie z tego ze to kraj 3 swiata praktycznie tym samym wbijajac szpile w kraj ktory ja zywi i przyjmuje takich jak ona.

Wlasnie dostala zaproszenie do radia i jednak ta dwojka wytacza negatywne nastawienie zamiast glosic pozytywy, ale to najmniejszy problem, wiekszy jest taki ze po prostu klamia dla swojej narracji :awesome:
Szczerze? Nawet tej audycji nie przesluchalem. Po prostu wbijalem swoje 5gr na bazie komencikow :pray:
 
Szacunek ljudzi włukrajiny



Wiceprezydent ukrainy andrij dudenko powinien tej słodkiej pannie, na wniosek Pinokia, wręczyć tekę ministra cyfryzacji. W rok zrobimy skok cywilizacyjny o, co najmniej, dekadę!

Ten prowadzący ćwok to faktycznie żenujący. Ale rozdźwięk pomiędzy postrzeganiem ukraińców przez przeciętnych ludzi, a media, będzie coraz bardziej zabawny. Szkoda, że finalnie dla państwa będzie to miało szereg niezbyt przyjemnych skutków.
 
Ukraińskie rycerstwo :waldeklaugh:
I jeszcze sobie "Bogurodzicę" przypisali :siara:
Ftdzx5BWwAAFQ2w.jpeg
FtdzyGEXgAECClf.jpeg
 
Z takich przykładów anegdotycznych z Pomorza Zachodniego i w ogóle Pomorza – mój znajomy majętny kapitalista kupił jakieś tam mieszkanka na wynajem. Zupełnie poboczna dla niego działalność. No i nasz landlord wynajął za pół darmo mieszkanko, świeżo co wybudowane, elegancko urządzone z meblami pod wymiar. Wynajął za pół darmo, bo to biedna pani doktor medycyny z ukrainy. Któregoś razu miał coś tam zrobić pod jej nieobecność – poskarżyła się, że coś nie działa. W środku brudne, zaschnięte naczynia stały dosłownie wszędzie w każdym pomieszczeniu – w łazience, na podłodze w salonie, na meblach. Do tego lokum zawalone zrolowanymi walającymi się ciuchami. Głównie na podłodze. W kuchni Sajgon. Ogólnie syf i malaria. Powiedział jej, że jak jeszcze raz tak zapuści, to ją wywala. Obiecała poprawę

To powyżej zabawne. Mniej zabawne, że w tym regionie ukraińcy coraz częściej kupują bardzo chętnie posiadłości na uboczach, otoczone wysokim murem, w lasach. Z jednej strony na uboczu, ale stosunkowo niedaleko lotnisk czy tras szybkiego ruchu. Przy tych posiadłościach zawsze kręci się jakiś fagas kontrolujący luksusowe fury wjeżdżające i wyjeżdzające z tych posiadłości. Różne służby dostają o tym sygnały, ale na razie guzik robią. Z tego co wiem, to nie ma politycznego zapotrzebowania, z góry, by się tym transakcjom, działalnościami tych ludzi za bardzo przyglądać.

Optymista powie, że to na pewno bogaci artyści, którzy pragną spokoju. Pesymiści, że tuż pod naszym nosem rośnie odłam mafii odeskiej, który jak już się dobrze osadzi na naszym terytorium, to zrobi tu taką rozpierduchę, jakiej nam się nie śniło. Zorganizowana przestępczość z lat 90 to będzie przy tym – przy ludziach często gęsto szkolonych przez Specnaz i inne jebnięte formacje – fraszka igraszka.

A nasze gangsterki – również te pseudo bandziorki rodem z mma – będą cichutko kwilić w kątach z przestrzelonym kulą/pogruchotanym młotkiem kolanem. Albo leżeć na dnie jezior. Gorzej, że zwykli ludzie na tym też na pewno mocno ucierpią. Ludzie i jakość państwa. Ale to tylko takie pesymistyczne dywagacje…
 
No ale jednak kurła jest różnica, gdy giry walą ci w twoim domu, a inaczej gdy w niedzielę u teściowych.


Z drugiej strony z tym nie wygrasz. To, że zaczniesz pracować w danym kraju i płacić tam podatki może trochę Cię zmienić na lepsze, ale zawsze pozostanie odsetek który dalej będzie zjebany. Ba, część jeszcze bardziej będzie płuc na kraj w którym pracujesz na zasadzie "teraz mam większe prawo bo tu żyje i płacę podatki".
 
Z drugiej strony z tym nie wygrasz. To, że zaczniesz pracować w danym kraju i płacić tam podatki może trochę Cię zmienić na lepsze, ale zawsze pozostanie odsetek który dalej będzie zjebany. Ba, część jeszcze bardziej będzie płuc na kraj w którym pracujesz na zasadzie "teraz mam większe prawo bo tu żyje i płacę podatki".
No w końcu!
W ostatnim zdaniu w kontekście upadlińców nawet dobrze napisałeś.
 
Z drugiej strony z tym nie wygrasz. To, że zaczniesz pracować w danym kraju i płacić tam podatki może trochę Cię zmienić na lepsze, ale zawsze pozostanie odsetek który dalej będzie zjebany. Ba, część jeszcze bardziej będzie płuc na kraj w którym pracujesz na zasadzie "teraz mam większe prawo bo tu żyje i płacę podatki".
Jeśli państwo nie pokaże, że nie ma przyzwolenia na takie akcji, gdyż budują on nienawiść do całej społeczności. Będziemy mieć jak na zachodzie, gdzie nienawiść, pogarda, do kraju w którym mieszkają przybysze, wylewa się zewsząd. I za bardzo nikt nie wie jak sobie z tym poradzić, patrz Szwecja, czy francuskie blokowiska. Jest to o tyle ważne, że my nie jesteśmy jeszcze! tak wystraszonym narodem jak np. Szwedzi, i prędzej czy później skończy się na mordobiciu.
Dlatego jedynym rozwiązaniem są pokazowe deportacje, jak nie chcesz mieszkać u nas, to wypad do siebie.
 
Jeśli państwo nie pokaże, że nie ma przyzwolenia na takie akcji, gdyż budują on nienawiść do całej społeczności. Będziemy mieć jak na zachodzie, gdzie nienawiść, pogarda, do kraju w którym mieszkają przybysze, wylewa się zewsząd. I za bardzo nikt nie wie jak sobie z tym poradzić, patrz Szwecja, czy francuskie blokowiska. Jest to o tyle ważne, że my nie jesteśmy jeszcze! tak wystraszonym narodem jak np. Szwedzi, i prędzej czy później skończy się na mordobiciu.
Dlatego jedynym rozwiązaniem są pokazowe deportacje, jak nie chcesz mieszkać u nas, to wypad do siebie.


Ale to działa w obie strony. Obie strony nie powinny budować patologicznej nienawiści do całej społeczności. Co to za argument "ja jestem u siebie to mogę". Nie, jak jesteś u siebie to bycie patusem nie jest usprawiedliwione. A tutaj na forum nawet niektórzy chłopaki nie udają, że czekają aż ta nienawiść się zwiększy, zacznie się przemoc fizyczną, czy "pogromy".

A ja już pisałem, że to co w Szwecji nam nie grozi. To nie muzułmanie. I historia pokazuje, że tam gdzie emigrują Ukraińcy - tam coś takiego się nie dzieje. Mimo że i tu i tu jest masa zjebow która próbuje pobudzać nienawiść, i głośno krzyczy że Ukraińcy to dzikusy które chcą nas zabić, lub że Polki to kurwy.

To niech się te patusy biją między sobą, osiedlowe polskie dresy, pijaki i kibole z dresami ukraińskimi i patusami. A resztę niech zostawia w spokoju.

A z pokazowymi deportacjami dla przestępców się zgadzam. Nie zaszkodziłoby.
 
Back
Top