Konflikt Rosja-Ukraina

To całkiem urocze jak czujesz się lepszy od innych łykając bez zastanowienia całą tę medialną papkę włącznie z ukrami-zbawcami Europy.
Z tego co napisales to raczej wynika, ze Ty uwazasz sie za lepszego ode mnie.
 
To kto tu jest, kurwa, lepszy od kogo?
 

Attachments

  • IMG_20230210_164825.jpg
    IMG_20230210_164825.jpg
    130.5 KB · Views: 27
  • Like
Reactions: spa
Ale co maja ukry do naszej dyskusji?

Ale uwazasz, ze foliarze to z definicji przeciwnicy UE?
Uważam, że foliarze w certyfikowanych foliach z gwiazdkami myślą, że są najmądrzejsi i jak zarzucą komuś foliarstwo to już przebijają "twoją starą" a nawet i "chyba ty"
 



Coraz większe problemy są z amunicją na ukrainie. Tysiące pocisków są dziennie wystrzeliwane, ale też, nie ma co się oszukiwać -- amunicję i lekką broń ręczną najłatwiej sprzedać gdzieś dalej. Z ciężkim sprzętem już trudniej -- a i tego już amerykanie coraz bardziej pilnują.




"Amunicji jest na Ukrainie " pozostało prawie zero" -- tak przyznał zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Igor Żółkiew w rozmowie z Bloombergiem. Według niego, ze względu na intensywność konfliktu, ukraińskim oddziałom „bardzo szybko kończy się” amunicja. Powiedział też, że Kijów rozpaczliwie potrzebuje amunicji, artylerii dalekiego zasięgu, czołgów i samolotów bojowych".
 
Ciekawe jest że jak upainski żyd jedzie na zachód to wygłasza wielkie pompatyczne mowy na forum z owacjami na stojąco, a jak łaskawie zachaczy o polsze to na prędkości się w ortalionowej kurtce z podnóżkiem (dudełem) uściska i spierdala na swój pierdolnik.

A ja głupi liczyłem na orędzie do narodu polskiego z pałacu prezydenckiego gdzie przy okazji wspomniałby o Wołyniu i pojednaniu. A gdzie tam polaczku, nadstawiaj dupy za innych i na końcu i tak bądź przez nich jebany :DC:
 
Last edited:

Już kiedyś wspominałem, ze całkiem możliwe, że zrobili to sami amerykanie. Hersh jest dosyć uznanym dziennikarzem -- dostał Pulitzera w 1970 r. za artykuły o zbrodniach amerykańskich w Wietnamie i ujawnił tortury w Abu Ghraib w 2004

Z jednej strony ktoś może uznać, że facet działa na szkodę swojego państwa i jest antypatriotą. Chiny już to wykorzystały i wezwały USA do wytłumaczenia się.

Z drugiej strony prasa jest właśnie od kontrolowania państwa. Bo jak pismaki nie będą sprawowały funkcji kontrolnej to będzie jeszcze większy gnój i bezkarność władz...
Jako naczelny foliarz już to wrzucałem. Ban.
:roberteyeblinking:
 


 
A o rudych, grubych czy tych w pinglach też coś napiszą?
 
Akurat ma rację. Kiedy wśród pluszowych jednorożców zjawi się barbarzyńca, okazuje się, że kolorowe kredki na chodniku nie robią roboty. Dziwne, nie?!

Pluszowy jednorozec to ten co placze nad rozstrzeliwanymi ruskimi barbarzyncami atakujacymi niepodlegly kraj?
 
Back
Top