Konflikt Rosja-Ukraina

Tą flagą upa to nie ma się co podniecać. On klęknąłby przed tęczową czy Unii Europekskiej.
Potęga taśm z podkarpackich burdeli jest potężna.

Tak się zastanawiam, że do tej pory mieliśmy jako Państwo istnieć pod butem niemieckim albo amerykańskim. Teraz tak nasza pozycja spadła, że jesteśmy pod ukraińskim. Tylko dlatego że jakieś obleśne zboczuczuchy dały się nagrać.

Myślę że ciekawe czasy przyjdą jak już naszego Jarka na kocie zabraknie. Jak sobie Morawiecki z Ziobrem do gardeł rzucą. A jeszcze są Sasiny, Suskie i jakieś młode wilcy których nie potrafię wymienić.
 
Nie musieliby interweniować bo nie byłoby zagrożenia ze strony ruskiej, o to mi w tym chodzi, a u nas mogliby sobie odjebać centrum handlowe z Europą, to byłoby dla nas bardzo korzystne, ale jak zauważyłeś minęło sporo czasu i się to nie wydarzyło i nie wydarzy w najbliższej przyszłości.
Mocarstwa caly czas sie testuja - vide UA (i Zachod) vs Rus.

Zaprosic biznes i kapital z Chin to jedno. Dac sie pochlonac Chinczykom to inna para kaloszy. Daliby rozebrac Polske,gdyby trzeba bylo. Chinczycy nie maja doswiadczenia w kontrolowaniu innych nacji/regionow. Ich armia od dawien dawna nie byla przetestowana…

Ludzi w rzadzie mamy slabych (wszystkie partie),wiec ciezko z obcym kapitalem.
 

Dlatego w Gdańsku za samo rozmawianie za głośno po ukraińsku dostaje się od razu samolota na banie. I nawet jak chodzą w diaspotach to się pewnie nie czują.
I co bym mógł złego generalnie o towarzystwie lechii Gdańsk pisać tak muszę przyznać, że na miešcie przesiewają ich od lat, i bardzo kurwa dobrze.
Tylko u mnie właściwie to od 7-8 lat ukrów już było w pizde.
 
Dlatego w Gdańsku za samo rozmawianie za głośno po ukraińsku dostaje się od razu samolota na banie. I nawet jak chodzą w diaspotach to się pewnie nie czują.
I co bym mógł złego generalnie o towarzystwie lechii Gdańsk pisać tak muszę przyznać, że na miešcie przesiewają ich od lat, i bardzo kurwa dobrze.
Tylko u mnie właściwie to od 7-8 lat ukrów już było w pizde.
To chyba w Gdansku tylko tak jest bo w poznaniu nikt sie nie blokuje tylko sluchac idi na chuj, pizdziec :lesnarhappy:
 
To chyba w Gdansku tylko tak jest bo w poznaniu nikt sie nie blokuje tylko sluchac idi na chuj, pizdziec :lesnarhappy:
To może być spowodowane tym, ze u mnie w mieście problem zbyt dużej ilości szonów nie powstał wraz z wojna na Ukrainie tylko już pare dobrych lat wcześniej i trzeba było coś na to poradzić.
Swoją drogą, jak tak teraz wracam do domu i byłem w lidlu, piekarni i w pepco na chwile to slyszalem wiecej ukrainskiego niz polskiego więc może u mnie też już to nie działa :awesome:
 
To może być spowodowane tym, ze u mnie w mieście problem zbyt dużej ilości szonów nie powstał wraz z wojna na Ukrainie tylko już pare dobrych lat wcześniej i trzeba było coś na to poradzić.
Swoją drogą, jak tak teraz wracam do domu i byłem w lidlu, piekarni i w pepco na chwile to slyszalem wiecej ukrainskiego niz polskiego więc może u mnie też już to nie działa :awesome:
Mam to samo, jakis wiekszy sklep i mozesz poczuć sie jak we lwowie czy innym kijowie.
 
To może być spowodowane tym, ze u mnie w mieście problem zbyt dużej ilości szonów nie powstał wraz z wojna na Ukrainie tylko już pare dobrych lat wcześniej i trzeba było coś na to poradzić.
Swoją drogą, jak tak teraz wracam do domu i byłem w lidlu, piekarni i w pepco na chwile to slyszalem wiecej ukrainskiego niz polskiego więc może u mnie też już to nie działa :awesome:

Mam to samo, jakis wiekszy sklep i mozesz poczuć sie jak we lwowie czy innym kijowie.
Ciekawe bo u mnie normalnie wszyscy po polsku, żadnego szczekania nie słychać. Na ulicach, w sklepach :fjedzia:

To ładnie musieli ich tam najebać do tej Polski A.
 
Na dzień dzisiejszy unia europejska( celowo z małej) pozwoliła upadlinie na jazdę bez zezwoleń do czerwca
Już pierdolą ze przedłuzą to na dluzej

mewa-pluje-ha-tfu.jpg
 
Ale mi znajomy łeb właśnie rozwalił w rozmowie. Ale ja jestem ruską onucą więc w sumie może jego tok rozumowania jest ok. Spróbuje to przedstawić jak najprościej.

ketraab: Jebać tych ukrów w wieku poborowym. Zamiast pić wódkę i imprezować powinni zapierdalać bronić swojego kraju.
Znajomy: pojebało Cie? Oni uciekają przed wojną, mają tutaj rodziny, trzeba ich wspierać.

K: Jak bedzie wojna u Nas to zabieram rodzine i spierdalam z tego kraju. Nie będę narażał zycia, za to co sie dzieje w tym kraju.
Z: Ty antypolaku! Rusko onuco! Jak mozna nie bronic swojego, przecież to dezercja, mozna za to zostać skazanym.



:brainoverload:
 
Ale mi znajomy łeb właśnie rozwalił w rozmowie. Ale ja jestem ruską onucą więc w sumie może jego tok rozumowania jest ok. Spróbuje to przedstawić jak najprościej.

ketraab: Jebać tych ukrów w wieku poborowym. Zamiast pić wódkę i imprezować powinni zapierdalać bronić swojego kraju.
Znajomy: pojebało Cie? Oni uciekają przed wojną, mają tutaj rodziny, trzeba ich wspierać.

K: Jak bedzie wojna u Nas to zabieram rodzine i spierdalam z tego kraju. Nie będę narażał zycia, za to co sie dzieje w tym kraju.
Z: Ty antypolaku! Rusko onuco! Jak mozna nie bronic swojego, przecież to dezercja, mozna za to zostać skazanym.



:brainoverload:
 
:gsp:

My zawsze jesteśmy w awangardzie.

Żeby finał tego ultimatum nie był taki, że to nasi sportowcy zostaną ukarani przez własny rząd.
 
Back
Top