Konflikt Rosja-Ukraina

Szkoda strzępić ryja.
Zełenscy żebrzą,a pózniej żonka komika wydaje na zakupy we Fracji duże kwoty na ubrania.
Ale Polacy oczywiście też.
Tak jak ta willa we Włoszech co ruskim wynajmował :beczka: Jak wyszło to było, że to oczywiście fejki - wiadomo PDW.
Tak samo jak te firmy produkujące pasze i zboże. Amerykańsko-Rusko-Ukraińskie koncerny też sobie źli ruscy wymyślili. I argument że 1/3 żydzi kupią jak pewnie tyle już mają w posiadaniu :korwinlaugh:

Beni Ganc wyglosil przemówienie do kadetow izraelskiej armii ze w najblizszych latach prawdopodobnie czeka ich konflikt z Iranem. Ganc oswiadczyl im ze w przyszłości mozliwe ze beda uczestniczyc w inwazji na Iran.

Według pewnej księgi miały być 2 "pandemie" i 2 wojny z czego jedna na bliskim wschodzie. Dziwnym trafem wszystko się spina.
No nic przyjaciele zostawiam telefon, bo w głowę parzy od foliowej czapki. ciao.
 
Tak jak ta willa we Włoszech co ruskim wynajmował :beczka: Jak wyszło to było, że to oczywiście fejki - wiadomo PDW.
Tak samo jak te firmy produkujące pasze i zboże. Amerykańsko-Rusko-Ukraińskie koncerny też sobie źli ruscy wymyślili. I argument że 1/3 żydzi kupią jak pewnie tyle już mają w posiadaniu :korwinlaugh:



Według pewnej księgi miały być 2 "pandemie" i 2 wojny z czego jedna na bliskim wschodzie. Dziwnym trafem wszystko się spina.
No nic przyjaciele zostawiam telefon, bo w głowę parzy od foliowej czapki. ciao.


W sensie piszesz o tych bzdurach że 1/3 ziemi rolnej Ukraińcy Żydom sprzedali? Przecież to czysty fejk, ktoś to wymyślił i nie poparł niczym, poza jakimiś fantazjami i wymysłami o niebiańskiej Jerozolimie, co też ktoś sobie oparł na wymysłach. Przecież ci którzy rozsiewają to kłamstwo nawet nie udają że mają jakieś dowody, lecz że tak twierdzą wbrew faktom i dowodom które temu przeczą.

Jaka księga, z ciekawości, przewidziała dwie wojny i dwie pandemię? I jakie wojny masz na myśli, skoro było ich więcej niż 2 na samym bliskim wschodzie? I jakie pandemię masz na myśli, jak było więcej niż dwie ?


Poważnie pytam. Skąd masz informację? Bo nie tylko przedstawiasz to jako przypuszczenie ale lecz wręcz jako oczywistość. To chyba masz jakieś twarde info a nie tylko "bo na memie ktoś tam napisał
 
Last edited:
Beni Ganc wyglosil przemówienie do kadetow izraelskiej armii ze w najblizszych latach prawdopodobnie czeka ich konflikt z Iranem. Ganc oswiadczyl im ze w przyszłości mozliwe ze beda uczestniczyc w inwazji na Iran.

W rosji umiera nagle w niewyjaśnionych okolicznoscisch 69 letni general, general pracowal w fabryce czolgow ktora spotkala sie z gniewem kremla po tym jak uznano ze produkuja za malo maszyn. General mial spotkac sie z Putinem osobiscie, wszystko bylo przygotowane po czym spotkanie nagle odwolano a chlop zaraz po tym zmarl.
Przypadek? Nie sądzę

I na koniec kolejny symbol wdziecznosci ukrainy
Tak im zle, taki kryzys, dajcie pieniadze, to jebniemy...pomnik :waldeklaugh:

View attachment 52926
I to wszystko na maszynach napędzanych agregatami, a pracownicy musieli pracować przy świeczkach i świetle z telefonów. Slava gierojom:arielcry:
 
Tak jak ta willa we Włoszech co ruskim wynajmował :beczka: Jak wyszło to było, że to oczywiście fejki - wiadomo PDW.
Tak samo jak te firmy produkujące pasze i zboże. Amerykańsko-Rusko-Ukraińskie koncerny też sobie źli ruscy wymyślili. I argument że 1/3 żydzi kupią jak pewnie tyle już mają w posiadaniu :korwinlaugh:



Według pewnej księgi miały być 2 "pandemie" i 2 wojny z czego jedna na bliskim wschodzie. Dziwnym trafem wszystko się spina.
No nic przyjaciele zostawiam telefon, bo w głowę parzy od foliowej czapki. ciao.
Zaraz sie beda pytac czy Ci radio odbiera w kabinie jak z folia na glowie jedziesz :muttley:

Tak btw jakiej ksiegi?
 
Zaraz sie beda pytac czy Ci radio odbiera w kabinie jak w folia na glowie jedziesz :muttley:

Tak btw jakiej ksiegi?


Pewnie jakaś religijna, bo ten wpis brzmi jak kogoś religijnego- jakieś proroctwa, dostosowywanie rzeczywistości by zgadzały się z proroctwami.
 
Właśnie to zrobiłeś.:roberteyeblinking:
Czemu mówisz do mnie 'ćwoku'? Ja cię nie obrażam, trochę kultury.
Edit. I to jest dla Ciebie pocieszenie że przynajmniej nie komentujesz rzeczy nie związanych z tematem? ::really:: Masz się kurwa z czego cieszyć.


W sumie skomentowałem rzecz związana z tematem(odpowiedziałem na temat który poruszyłeś, a który był z twojej strony na temat tu w ogóle nieporuszony :) ). I nie wiem, nie muszę się niczym pocieszać, bo twój post miał i tak wartość zerowa(ani nie komentuje co drugiego postu, ani "nikt" mnie nie nie lubi bo nawet nie masz danych na których mógłbyś się oprzeć by określić te 100 % o których piszesz) itd. i owszem, obraziłeś mnie i obraźliwy był cel twojej interakcji ze mną.
 
W sumie skomentowałem rzecz związana z tematem(odpowiedziałem na temat który poruszyłeś, a który był z twojej strony na temat tu w ogóle nieporuszony :) ). I nie wiem, nie muszę się niczym pocieszać, bo twój post miał i tak wartość zerowa(ani nie komentuje co drugiego postu, ani "nikt" mnie nie nie lubi bo nawet nie masz danych na których mógłbyś się oprzeć by określić te 100 % o których piszesz) itd. i owszem, obraziłeś mnie i obraźliwy był cel twojej interakcji ze mną.
 
Najpierw Bartosiak lobbuje za osłabianiem polskiej armii wysrywami o ANW. Głosi propagandę, że NATO by nas zostawiło w trakcie wojny, pierdolenie rodem z najbardziej tępej ruskiej propagamdy. Teraz zachęca by wkroczyć na Ukrainę wojskiem polskim, smyrając po jajkach tezy rosyjskich propagandystów.

Są jakieś rzeczy które by broniły tezy, że nie działa na rzecz Rosji?
Co głosi i postuluje co działa przeciwko Rosji?
 
Czym te szoszony sie zajmuja podczas wojny...


Ktos zna ich jezyk, sykulki podlinkowal ten projekt:
 
Czym te szoszony sie zajmuja podczas wojny...


Ktos zna ich jezyk, sykulki podlinkowal ten projekt:



O matko, teraz się zacznie. Według jednego ananasa z forum usprawiedliwiasz Ukraińców, bo pisząc że trzeba weryfikować takie informacje, mając czelność podważać informacje prorosyjskiego propagandysty uważasz, że Ukraińcy by czegoś złego nie wprowadzili, że to świeci ludzie itd.
Według kilku innych ananasów podobnie. No ale może teraz dadzą spokój, ukrofilu.
 
Bardzo niefajne i smutne.
Coś elfik mało wybuchowy dziś, ale jak cwanej upaince torebkę wyrywano to tak się w chłopu gotowało
giphy.gif

Szczęśliwego ;)
 
Coś elfik mało wybuchowy dziś, ale jak cwanej upaince torebkę wyrywano to tak się w chłopu gotowało
giphy.gif

Szczęśliwego ;)
Porownujesz stawianie pomnika mordercy Polakow do kobiety, ktora polozyla torbe na siedzeniu w autobusie. Brakuje mi kropek, zeby to wszystko spiac w calosc elfiku.
Piękne podejście. Oczywiście jedyne słuszne, bo Twoje, reszta to ciemniaki :beczka:
Do tej pory mialem Cie za bardzo pragmatycznego czlowieka. Nie ze wszystkimi pogladami sie zgadzalem, ale byla w nich zawsze zawarta jakas logika. Skad wytrzasnales jednak nagle atak na ciemniakow w tej wypowiedzi?
 
Porownujesz stawianie pomnika mordercy Polakow do kobiety, ktora polozyla torbe na siedzeniu w autobusie. Brakuje mi kropek, zeby to wszystko spiac w calosc elfiku.

Do tej pory mialem Cie za bardzo pragmatycznego czlowieka. Nie ze wszystkimi pogladami sie zgadzalem, ale byla w nich zawsze zawarta jakas logika. Skad wytrzasnales jednak nagle atak na ciemniakow w tej wypowiedzi?
W sumie nie wiem dokładnie o co mi chodziło bo jestem w pracy i to jest akurat jeden dzień w roku, w którym muszę się skupić na pracy :)

Chyba wyczułem (może błędnie, jeśli tak to cały mój wpis jest bez sensu) sarkazm z Twojej strony i miałem na myśli, że jeśli ktoś ma inne zdanie na ten temat "to ciemniak" (to określenie sam sobie tu wstawiłem jako symbol tylko).

Chyba coś szerszego miałem na myśli ale już nie pamiętam i ten wpis był niepotrzebny i chyba niekompletny.

Nieważne, zdrowia życzę i spokojnie w nowy rok wchodzimy! :conorsalute:
 
Back
Top