Konflikt Rosja-Ukraina

Przecież mówimy o Ukraińcach, celowo takie fikołki stosujesz? Czego nie rozumiesz w "wyobraź sobie, że jesteś Ukraińcem"? Duda powiedział, że dla Ukraińców upowcy sa bohaterami, bo walczyli z Sowietami, Ty potwierdziłeś, że powiedział prawdę:

Teraz nagle sugerujesz, że pisałem o Tobie? Jeśli chcesz rozmawiać na odpowiednim poziomie, to go nie zniżaj, bo dyskusja wtedy żadnego sensu nie ma

Chwila, to Ty nie rozumiesz pojęcia "anty"?


Nie widziałem takich tekstów, wskaż je. Kilku pisało tutaj, że najlepiej dla Polski aby w tej wojnie zginęło najwięcej żołnierzy ruskich i ukraińskich ale nie zauważyłem, by ktoś pisał, że powinno się wybić wszystkich Ukraińców

Używaj pojęć zgodnie z ich prawidłowym rozumieniem, bo userzy sa przeciwni niektórym posunięciom względem Ukraińców, a nie za tym, ze kraj ten jest cały do zaorania, a ich wszystkich trzeba wybić

@ArizonaDream edytuje:
Często tutaj spotykasz się z takimi opiniami? Możesz je wskazać?
R.I.P @ArizonaDream
 
Oczywiście, że się z Tobą zgadzam. Ale ja uważam że Polacy są tak samo godni pogardy gdy to u nas robią. Ba! Tym bardziej to debile gdy dewastują swoje.
A kto ci powiedział że nasi polscy debile nie są karceni za mazanie kutasów na ławkach albo rozpierdalanie butelek w parkach mając śmietnik metr od siebie?
Wiesz kto dba o to żeby takiego gnojka naprostować żeby w przyszłości tego nie robił? Te dresy których tak nienawidzisz.

Przypomnę ci raz jeszcze, nasze Polskie gnojki są u siebie więc siłą rzeczy się przymyka oko czasami i pozwala na więcej niż tym gościom z odległej krainy, a jak już mamy kogoś wychowywać to skupmy się na naszym społeczeństwie, na chuj nam kolejna fala gówniarzy do naprostowania? Polski gówniarz po chwili, z wiekiem zrozumie że to co robił wcześniej było głupie, szkodliwe dla środowiska, społeczeństwa i będzie postępował odpowiednio.
A obcy myślisz że się czegoś nauczy i będzie chciał podnosić obce państwo w górę, tak jak będzie chciał to zrobić ze swoim krajem młody Polak? Nie oczekuję żadnej odpowiedzi na ten post.

Mamy odpowiedź żółtych. Co na to zieloni?

Zieloni wnoszą o bana dla halibuta na ten temat.
 
A kto ci powiedział że nasi polscy debile nie są karceni za mazanie kutasów na ławkach albo rozpierdalanie butelek w parkach mając śmietnik metr od siebie?
Wiesz kto dba o to żeby takiego gnojka naprostować żeby w przyszłości tego nie robił? Te dresy których tak nienawidzisz.

Przypomnę ci raz jeszcze, nasze Polskie gnojki są u siebie więc siłą rzeczy się przymyka oko czasami i pozwala na więcej niż tym gościom z odległej krainy, a jak już mamy kogoś wychowywać to skupmy się na naszym społeczeństwie, na chuj nam kolejna fala gówniarzy do naprostowania? Polski gówniarz po chwili, z wiekiem zrozumie że to co robił wcześniej było głupie, szkodliwe dla środowiska, społeczeństwa i będzie postępował odpowiednio.
A obcy myślisz że się czegoś nauczy i będzie chciał podnosić obce państwo w górę, tak jak będzie chciał to zrobić ze swoim krajem młody Polak? Nie oczekuję żadnej odpowiedzi na ten post.



Zieloni wnoszą o bana dla halibuta na ten temat.


Nie traktuj wybiórczo moich komentarzy, omijając ich główny sens, który był zawarty w ostatnim akapicie.
Bo nie wiem co postulujesz - zamknięcie granic Polski dla Ukraińców i rynku pracy dla nich? Wywalenia tych którzy już tu są?
Czy co byś właściwie chciał.
 
Nie traktuj wybiórczo moich komentarzy, omijając ich główny sens, który był zawarty w ostatnim akapicie.
Bo nie wiem co postulujesz - zamknięcie granic Polski dla Ukraińców i rynku pracy dla nich? Wywalenia tych którzy już tu są?
Czy co byś właściwie chciał.
Jak zadasz prawidłowo pytanie, zamiast wpierdalać mi swoje frazy do ryja stawiając przy tym tezę odpowiadając samemu sobie na zadane linijkę wyżej pytanie to może ci odpisze.
 
Jak zadasz prawidłowo pytanie, zamiast wpierdalać mi swoje frazy do ryja stawiając przy tym tezę odpowiadając samemu sobie to może ci odpisze.


No pytam się: co byś chciał by zrobiono w związku z tym że część ludzi przyjeżdżających tu, do pracy, z rodzinami itd, to zawsze będzie patologia, trafia się złodzieje, a nawet mordercy?
 
No pytam się: co byś chciał by zrobiono w związku z tym że część ludzi przyjeżdżających tu, do pracy, z rodzinami itd, to zawsze będzie patologia, trafia się złodzieje, a nawet mordercy?
To nie jest prawidłowo zadane pytanie.

"Co byś chciał by zrobiono w związku z tym że część ludzi przyjeżdżających tu"

Kurwa jak ja mam ci na to odpowiedzieć, ty tutaj kiedyś za mądrego i odczytanego wychodziłeś tak? Się chłopaki grubo pomylili.

Masło maślane ryju i pierdolenie od rzeczy już na tym forum nie działa.
 
Powinni zaostrzyć prawo tak,że jeśli Ukraińczyk coś odwala to od razu jest odwożony na granice.Skoro taki gieroj to się przyda na wojnie.


W prawie żadnym kraju to tak nie działa chyba. We Francji Polak gdy coś odwalili po prostu było aresztowani, dostawali mandaty itd. No ale to strefa schoengen, z ukrami by tak chyba się dało, odebrać pozwolenie na pobyt i tyle
 
Informacja z pierwszej ręki od znajomego lekarza, w szpitalu psychiatrycznym w Bolesławcu. Koszt produkcji obiadu na pacjenta wynosi 15zł i tyle państwo dotuje. W jednym ze skrzydeł osadzili grupę ukrainek z dzieciarnią. Koszt obiadu dotowanego przez państwo dla ukrainek i ferajny 40zł na głowę...
Średni koszt domowego obiadu w restauracji w tym rejonie to 25zł, ostatnio jadłem 200m od tego szpitala, schabowy na cały talerz, ziemniaki surówka oraz kompot. Taki dla 100kg chłopa by się porządnie najadł.

:gabi_much_love:
 
Informacja z pierwszej ręki od znajomego lekarza, w szpitalu psychiatrycznym w Bolesławcu. Koszt produkcji obiadu na pacjenta wynosi 15zł i tyle państwo dotuje. W jednym ze skrzydeł osadzili grupę ukrainek z dzieciarnią. Koszt obiadu dotowanego przez państwo dla ukrainek i ferajny 40zł na głowę...
Średni koszt domowego obiadu w restauracji w tym rejonie to 25zł, ostatnio jadłem 200m od tego szpitala, schabowy na cały talerz, ziemniaki surówka oraz kompot. Taki dla 100kg chłopa by się porządnie najadł.

:gabi_much_love:
Musza miec sile zeby odbudowac Ukraine i obronic Polske.
 
Uruchomiłem zbiórkę na zakup polskich dronów bojowych dla Ukrainy. W Polsce produkowane są światowej klasy bezzałogowce Warmate i zbieramy na zestaw 20 maszyn.
Jeśli chcesz wesprzeć - zapraszam Pomagam.pl
 
Uruchomiłem zbiórkę na zakup polskich dronów bojowych dla Ukrainy. W Polsce produkowane są światowej klasy bezzałogowce Warmate i zbieramy na zestaw 20 maszyn.
Jeśli chcesz wesprzeć - zapraszam Pomagam.pl


Po co? I tak z naszych podatków rząd im kupuje czy daje broń.
Lepiej na chore dzieci zbieraj prowokatorze.
 
Chodziło mi o to, że po prostu ja nie uważam ich za bohaterów, stwierdziłem fakt że tak uważają Ukraińcy i Duda mówił prawdę , i dlatego bez sensu to komentować jak się z tym zgadzamy.
Chodzi o fakt, że mimo, iż upowcy mordowali również Ukraińców, niektórzy spośród tego narodu uważają ich za bohaterów. Przyczyny mogą być dwie:
1. Trzeba poddać się potężnej indoktrynacji, by uważać ich za bohaterów (czyli mieć mocno nasrane we łbie),
2. Bezkrytycznie zawierzyć mitologizacji upowców i kłamstwa na ich temat brać za pewnik (np., że nie mordowali Ukraińców lub tylko takich, którym się należała śmierć, bo zdrajcy,. itd.)

Jedna i druga przyczyna nie świadczy dobrze o tych Ukraińcach, którzy mają upowców za bohaterów.
Postulowanie wybicia jak największej ilości Żydów czy Ukraińców albo wrzucania nawet fake news ów na ich temat w celu ich zohydzania wcale nie świadczy o antyukrainskim nastawieniu , lecz takie zohydzanie i życzenie śmierci świadczy tylko o krytyce niektórych posunięć wobec Ukraińców xd
Mieszasz jedno z drugim. Istnieją tu tacy, którzy uważają, że w wojnie tej powinno zginąć jak najwięcej żołnierzy ruskich i ukraińskich, uzasadniając ten pogląd zimną kalkulacją, która podpowiada im, że dla Polski będzie lepiej gdy oba te kraje będą osłabione i że w interesach nie ma sentymentów. Pisząc pod Twoim adresem nie wyraziłem aprobaty w stosunku do takich poglądów. Uważam je za pozbawione moralności i nie popieram, jednak suma summarum, rzeczywiście może się okazać, że taki efekt mógłby być dla Polsko korzystny, ale mimo wszystko nawet gdyby tak się stało - sprzeciwiam się stawianiu tej sprawy w ten sposób.

Natomiast druga grupa userów, do której się zaliczam, a których posądzasz o antyukraińskość uważa wiele posunięć względem Ukraińców z naszej rządowej strony za błędne, jak również zwykłych Polaków, którzy niesieni na fali pomocy przedawkowali ją. Potępiają również systemowe posunięcia decydentów Ukraińskich (np. w sprawie banderyzmu, Wołynia, itd) i nie tylko, bo dostrzegają oni gloryfikowanie banderyzmu także ze strony zwykłych, ukraińskich obywateli, a niektórzy spośród tych cohoniczan, być może większość - sama pomaga Ukraińcom lub popiera pomoc w rozsądnych granicach.

Wrzucasz obydwie grupy do jednego wora, a mnie posądzasz o gloryfikowanie zła i na dodatek tym z dupy wysrywem znalazłeś sobie pretekst, by nie kontynuować dyskusji:
Nie chcę już więc z Tobą dyskutować jeżeli takiego kurestwa i zwykłego zła bronisz.
Teraz pytanie - robisz to celowo, dobrze się bawiąc w trolling lub udajesz głupka nie rozumiejącego słowa pisanego i prostych pojęć albo też nim po prostu jesteś?

Następnie brniesz dalej w swoje fantazje:
A robisz to celowo i świadomie wiedząc , że jest to ohydne i złe. Tylko to akceptujesz. (...) Pewnie nie jeden taki jak Ty w latach 30 starał się usprawiedliwiać antypolonizm czy antysemityzm.
Środek tygodnia i takie stężenie? Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz, bo sadzisz takie dyrdymały, że nawet mnie odechciewa się pisać. Pamiętaj, że brak oceny w danej chwili jakiegoś wpisu nie przedkłada się od razu na pochwalanie, akceptowanie, czy też propagowanie treści, których się akurat pisemnie nie poddało ocenie moralnej, bo w takim wypadku musisz zaliczyć wszystkich, którzy czytali poglądy o których mówimy, a nie wyrazili w stosunku do nich tutaj swojego zdania - do ludzi celowo i świadomie akceptujących ohydę i zło. Takie podejście jest totalnie głupie i nasuwa podejrzenia, że nie masz dobrych intencji, a jedynie próbujesz na siłę zrobić z ludzi antyukraińców, antysemitów i wrogów Polski.
E tam, mądry człowiek ale część to zwykła manipulacja.
W którym miejscu manipulacja i czyja?
 
Chodzi o fakt, że mimo, iż upowcy mordowali również Ukraińców, niektórzy spośród tego narodu uważają ich za bohaterów. Przyczyny mogą być dwie:
1. Trzeba poddać się potężnej indoktrynacji, by uważać ich za bohaterów (czyli mieć mocno nasrane we łbie),
2. Bezkrytycznie zawierzyć mitologizacji upowców i kłamstwa na ich temat brać za pewnik (np., że nie mordowali Ukraińców lub tylko takich, którym się należała śmierć, bo zdrajcy,. itd.)

Jedna i druga przyczyna nie świadczy dobrze o tych Ukraińcach, którzy mają upowców za bohaterów.

Mieszasz jedno z drugim. Istnieją tu tacy, którzy uważają, że w wojnie tej powinno zginąć jak najwięcej żołnierzy ruskich i ukraińskich, uzasadniając ten pogląd zimną kalkulacją, która podpowiada im, że dla Polski będzie lepiej gdy oba te kraje będą osłabione i że w interesach nie ma sentymentów. Pisząc pod Twoim adresem nie wyraziłem aprobaty w stosunku do takich poglądów. Uważam je za pozbawione moralności i nie popieram, jednak suma summarum, rzeczywiście może się okazać, że taki efekt mógłby być dla Polsko korzystny, ale mimo wszystko nawet gdyby tak się stało - sprzeciwiam się stawianiu tej sprawy w ten sposób.

Natomiast druga grupa userów, do której się zaliczam, a których posądzasz o antyukraińskość uważa wiele posunięć względem Ukraińców z naszej rządowej strony za błędne, jak również zwykłych Polaków, którzy niesieni na fali pomocy przedawkowali ją. Potępiają również systemowe posunięcia decydentów Ukraińskich (np. w sprawie banderyzmu, Wołynia, itd) i nie tylko, bo dostrzegają oni gloryfikowanie banderyzmu także ze strony zwykłych, ukraińskich obywateli, a niektórzy spośród tych cohoniczan, być może większość - sama pomaga Ukraińcom lub popiera pomoc w rozsądnych granicach.

Wrzucasz obydwie grupy do jednego wora, a mnie posądzasz o gloryfikowanie zła i na dodatek tym z dupy wysrywem znalazłeś sobie pretekst, by nie kontynuować dyskusji:

Teraz pytanie - robisz to celowo, dobrze się bawiąc w trolling lub udajesz głupka nie rozumiejącego słowa pisanego i prostych pojęć albo też nim po prostu jesteś?

Następnie brniesz dalej w swoje fantazje:

Środek tygodnia i takie stężenie? Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz, bo sadzisz takie dyrdymały, że nawet mnie odechciewa się pisać. Pamiętaj, że brak oceny w danej chwili jakiegoś wpisu nie przedkłada się od razu na pochwalanie, akceptowanie, czy też propagowanie treści, których się akurat pisemnie nie poddało ocenie moralnej, bo w takim wypadku musisz zaliczyć wszystkich, którzy czytali poglądy o których mówimy, a nie wyrazili w stosunku do nich tutaj swojego zdania - do ludzi celowo i świadomie akceptujących ohydę i zło. Takie podejście jest totalnie głupie i nasuwa podejrzenia, że nie masz dobrych intencji, a jedynie próbujesz na siłę zrobić z ludzi antyukraińców, antysemitów i wrogów Polski.

W którym miejscu manipulacja i czyja?


Ech, gdyby to była prawda to by nikt ze mną się nie wykłucali bo sam krytykuje działania rządu względem Ukrainców, działania władz Ukrainy, polskich uczelni itd :)
Czyli we wszystkim się niemal zgadzamy, poza kwestia dostaw broni.
Więc po co ta cała giwnoburza , że skrytykuje wstawianie fejkow czy wrzucanie notoryczne, często używając fejkow z antyukrainskich troll kont, notorycznie jednostkowych incydentów z Ukraińcami , sugerując że "oni tacy już są" by wzbudzić wobec nich sztuczna nienawiść?
Zwlaszcza, że zgadzamy się wszyscy razem ze szczamy i krytykujemy patologie gdy popełnia ja Ukrainiec? Więc?
O co właściwie mają wszyscy do mnie pretensje? Skoro mamy w tej krytyce takie samo zdanie?
Przecież już się zdarzało, że zostałem napierdalany i wyzywany od obciagaczy...tylko za to że stwierdziłem, że nie można wszystkich wrzucać Ukraińców do jednego wora albo wrzucać fejkow by pobudzać do nich nienawiść.
Ale ja nie mogę ich do jednego wora wrzucac?
Oczywiście, że wrzucam takich ludzi do wora "antyukrainskosc", gdyż dla mnie ktoś kto notorycznie wrzuca antyukrainskie treści(nie treści krytykujące działania rządów , jak sugerujesz, ani merytoryczne) i oburza się za sam fakt obrony Ukraińców jako narodu czy wykazującego brak logiki w przypisywaniu narodowi cech na podstawie jednostkowych przypadków albo sugerowanie że nie Ukrainie nie ma wojny bo wstawi się zdjęcie z restauracji- to dla mnie jest to antyukrainiec. I tyle. I to fanatyczny skoro broni takiego gowna. I się nie dogadamy.
Nigdy z nikim nie wyklocalem się gdy krytykował jakieś chujowe działania rządu wobec Ukraińców(poza dostawami broni).


I uważam, że manipulacja jest tu, iż , wiedząc co mam na myśli, zacząłeś pisać o tak absurdalnej definicji "anty" która niemal wyklucza by istnieli ludzie nastawieni "anty".
 
@klocuniek o jaką definicje bycia "anty" ci w ogóle chodzi? Nie wystarczy zastosować definicji "antysemityzmu" tylko na inne grupy?
A przeciwieństwo bycia "anty" czyli "filo" ? Czy też musi według ciebie oznaczać WSZYSTKIEGO absolutnie co ukraińskie , włącznie ze złymi rzeczami? Czy rusofill będzie też musiał kochać mord w Katyniu , albo wszystkie "wady narodowe" ?
 
Zabawnie się czyta poczatki tego wątku i ten strach przed Rosja że nie można pomagać Ukrainie bo Polska dostanie po pizdzie, czy że Putin idzie po co chce i nie będzie miał żadnych problemów.
Chyba nikt na początku wojny nie przypuszczał jak to się potoczy.
 
Zabawne to jest jak niektorzy uwierzyli w propagande ukrainska , ktora mowi ze ruscy rzucili większość swoich wojsk i nie zdobyli nawet polowy ukrainy . :juanlaugh:


Zabawne jak ktoś nie rozumie, że ruscy nie rzucili większości wszystkiego co mają, ale wszystko co mogli z przygotowanych na wojnę wojsk i sprzętu i prawdopodobnie ściągają wszystko co mogą zachowując obronność w innych częściach kraju i co mogą bez powszechnej mobilizacji, a nie tylko nie zdobyli nawet połowy Ukrainy, co zrezygnować musieli z większości celów, i nawet cele minimum okroili i już głównie walczą o ich obronę. I jeszcze muszą kłamać ruscy, by nie wyjść na debili, że od początku to planowali xd a tymi tłumaczeniami wychodzą na jeszcze gorszych debili.
Pewnie część cohones wierzy w te propagandę, że to tylko mała operacja specjalna i...uwaga..."ruscy gdyby chcieli to by całą Ukrainę zdobyli , i Donbas i korytarz na Krym, Odessę też w miesiąc, ale celowo rzucili minimum które mogli bo zależy im na długim konflikcie"
:juanlaugh:
 
Zabawne jak ktoś nie rozumie, że ruscy nie rzucili większości wszystkiego co mają, ale wszystko co mogli z przygotowanych na wojnę wojsk i sprzętu i prawdopodobnie ściągają wszystko co mogą zachowując obronność w innych częściach kraju i co mogą bez powszechnej mobilizacji, a nie tylko nie zdobyli nawet połowy Ukrainy, co zrezygnować musieli z większości celów, i nawet cele minimum okroili i już głównie walczą o ich obronę.
:juanlaugh:
A te informacje prosto od szefa GRU dostales poczta na maila
 
A te informacje prosto od szefa GRU dostales poczta na maila


Które informacje konkretnie?
Takie, że ruscy nie tylko puścili na Ukrainę całe wojska jakie przygotowywali przed 24 lutego i ściągają nowe, czy takie że zrezygnowali z północnego wschodu Ukrainy, Odessy, ofensywy pod Izjum i części Donbasu, z Zaporoża?
To pierwsze jest potwierdzone nie tylko wywiadami, ale samymi ruskimi - bo gdyby nie puścili wszystkiego co było przygotowane, to by dziś nie dosylali kolejnych kolumn sprzętu.
To drugie...serio, uwierz mi, jest w pełni udowodnione że Rosjanie nie zdobywają Odessy i wycofali się od Czarnobyla po Charków.
 
Last edited:
Zabawne jak ktoś nie rozumie, że ruscy nie rzucili większości wszystkiego co mają, ale wszystko co mogli z przygotowanych na wojnę wojsk i sprzętu i prawdopodobnie ściągają wszystko co mogą zachowując obronność w innych częściach kraju i co mogą bez powszechnej mobilizacji, a nie tylko nie zdobyli nawet połowy Ukrainy, co zrezygnować musieli z większości celów, i nawet cele minimum okroili i już głównie walczą o ich obronę. I jeszcze muszą kłamać ruscy, by nie wyjść na debili, że od początku to planowali xd a tymi tłumaczeniami wychodzą na jeszcze gorszych debili.
Pewnie część cohones wierzy w te propagandę, że to tylko mała operacja specjalna i...uwaga..."ruscy gdyby chcieli to by całą Ukrainę zdobyli , i Donbas i korytarz na Krym, Odessę też w miesiąc, ale celowo rzucili minimum które mogli bo zależy im na długim konflikcie"
:juanlaugh:
Czyli wedlug Ciebie armia ktora jest w top 3 na swiecie nie ma tyle sil by zdobyc ukraine . Miejmy nadzieje , ze putin nie bedzie chcial udowodnic kto ma racje .
 
Back
Top