Konflikt Rosja-Ukraina

Ale ty mnie wkurwiasz kolejnymi kłamstwami na mój temat.
Wzruszyłem się.
Jak typ który wyzywa innych za sam fakt posiadania innych poglądów czy krytykowania fejkow , może wytykać innym że został nazwany onuca xd.
Sam zacząłeś
A nie, takie kłamstwa już wrzycales.
Firm trollingowych i tak nie przebije
halibut,który mówi,że ma mnie w ignore,ale jednak czyta :DC:
No i miałem racje
Bo wielu tutaj w budowlance/prostych robotach fizycznych robi i im po prostu ukry robotę zabrały. Ot cała filozofia, stąd ten ból dupy.
Słyszę tykający taksometr.
 
Wzruszyłem się.

Sam zacząłeś

Firm trollingowych i tak nie przebije

No i miałem racje

Słyszę tykający taksometr.


No, miałeś rację, nie umiem nie czytać.

Widzisz @gosu dopiero co o tym pisałem. Znalazł jedna rzecz, na dziesiątki stron wysrywow, gdzie może się o coś, mocno naciagajac, uczepić merytorycznie i będzie się tego trzymał przy każdym komentarzu jak dziecko xd.
I w dodatku , by wyszło coś na plus u niego merytorycznie, musi oszukiwać rzeczywistość i wmawiać sobie że wojna informacyjna w mediach prawdopodobnie nie istnieje xd mimo, że Newsweek udowodnił przynajmniej jedna firma zajmująca się prowadzeniem troll kont na zlecenie, a FB i Twitter wskazali istnienie setek tys, jak nie milionów botów i troll kont xd

Koniec, bo znowu dałem się sprowokować do bezsensownej pyskówki na poziomie troglodyckim.
 
To by wiele wyjaśniało, ta ucieczkę od merytoryki. Vitas, na dziesiątki stron dyskusji, uczepił się tylko jednej rzeczy mnie(chyba musiał skakał z radości ze w końcu gdzieś merytorycznie mnie zachaczyl ) merytorycznie i powtarza to przy każdej okazji, a w 90% przypadków kompletnie olewa treść i ciągle sprowadza się do jednego - ruskiej onucy i wymyślania jakiś rzeczy których nigdy nie stwierdziłem xd
Te twoje tresci i tak kręca się przy jednym,nawet w ignore nie umiesz wytrzymać.
Także, pewnie prosty chłopak z budowy , nie ma argumentów, więc bezrefleksyjnie popierdoli.
Nawet jeśli,to i tak lepiej niż kusznik łowca danieli-kuzynkojebca-mitoman
No, miałeś rację, nie umiem nie czytać.
Boś cipka uzależniona od atencji.
Widzisz @gosu dopiero co o tym pisałem. Znalazł jedna rzecz, na dziesiątki stron wysrywow, gdzie może się o coś, mocno naciagajac, uczepić merytorycznie i będzie się tego trzymał przy każdym komentarzu jak dziecko xd
Bo cała twoja narracja jest uzależniona od demaskowania fejków,których nie potrafisz zdemaskować :beczka:
 
No, miałeś rację, nie umiem nie czytać.

Widzisz @gosu dopiero co o tym pisałem. Znalazł jedna rzecz, na dziesiątki stron wysrywow, gdzie może się o coś, mocno naciagajac, uczepić merytorycznie i będzie się tego trzymał przy każdym komentarzu jak dziecko xd
Jak ty sam swoim wpisom zaprzeczasz, po kilku stronach tekstu, ale tych stron tyle najebałeś, że nawet się tego czytać nie chce.

Elaboraty na pół strony jak nas kochają, a ich władze pokazały GDZIE nas mają w całej okazałości.
 
Ja jestem atencjuszem, i mówi to typ którzy musi co chwilę o mnie wspominać, byle dostać lajki , i 90% jego działalności tutaj to atakowanie mnie w fekalny sposób, prawie nigdy nie odnosząc się do tego co komentuje xd
Tak, fotomontaż z polskimi autobusami czy flagami polskimi w ukraińskim parlamencie to nie fejki, a w Buczy trup machał ręką xd


Z drugiej strony...ty musisz wierzyć że ukraińskie ptaki z bronią biologiczną muszą atakować Rosję, bo przecież nikt nie udowodnił że to fejk xd.

I musisz uważać że wojny na Ukrainie nie ma, i II WS nie było bo przecież ludzie chodzą do restauracji i na plażę xd
 
@vitas dziadek Dudy to Ukraiński banderowiec czy nie? W parlamencie Ukrainy były polskie flagi czy nie? Normalne jest że w trakcie wojny 100 % kraju nie siedzi w piwnicach całe dnie czy nie? No bo jeżeli jest tak jak uważasz, że nigdy nie wskazywałem żadnych fejkow prawdziwych, to musisz w to wierzyc, jak i w ptasia broń biologiczna czy że Czesi na drzwiach swoich sklepów wywieszają zakaz wstępu dla Ukraińców xd.


Edit:
Wskaż mi jakąkolwiek moją historię która jest nieprawdziwa. Tak męczysz dupę o te farmę trolli...
 
Ja jestem atencjuszem, i mówi to typ którzy musi co chwilę o mnie wspominać, byle dostać lajki
Powiedział typ nabijający prawie 1000 kom w dwa tygodnie,wrzucający ludzi do ignora mimo to ich czytający xD To nie my potrzebujemy ciebie,tylko ty nas :juanlaugh:
jego działalności tutaj to atakowanie mnie w fekalny sposób
Jaki przeciwnik,taka metoda,much nie niszczy się miotaczem ognia,bo szkoda paliwa :fjedzia:
Tak, fotomontaż z polskimi autobusami
Ale wagony pociągów we Wrocławiu w kolorach flagi ua już prawda.
@vitas dziadek Dudy to Ukraiński banderowiec czy nie? W parlamencie Ukrainy były polskie flagi czy nie? Normalne jest że w trakcie wojny 100 % kraju nie siedzi w piwnicach całe dnie czy nie? No bo jeżeli jest tak jak uważasz, że nigdy nie wskazywałem żadnych fejkow prawdziwych, to musisz w to wierzyc, jak i w ptasia broń biologiczna czy że Czesi na drzwiach swoich sklepów wywieszają zakaz wstępu dla Ukraińców xd
Nawet się do tego nie odnosiłem głąbie,ani tym bardziej tego nie wstawiałem,wiec o chuj ci chodzi?
 
Powiedział typ nabijający prawie 1000 kom w dwa tygodnie,wrzucający ludzi do ignora mimo to ich czytający xD To nie my potrzebujemy ciebie,tylko ty nas :juanlaugh:

Jaki przeciwnik,taka metoda,much nie niszczy się miotaczem ognia,bo szkoda paliwa :fjedzia:

Ale wagony pociągów we Wrocławiu w kolorach flagi ua już prawda.

Nawet się do tego nie odnosiłem głąbie,ani tym bardziej tego nie wstawiałem,wiec o chuj ci chodzi?


A o to chodzi że twierdzisz iż nigdy nie wskazałem żadnych fejkow z antyukrainskich kont , które też tu są notorycznie wrzucane. A wiele razy o nich pisałem, i wtedy dostawałeś bólu dupy i zaczynałeś zamiast pisać o tym czy to serio fejk czy nie - to o tym że obciagam Ukraińcom czy inne bzdety, że nazywam wszystkich onucami,bo ta sama śpiewka.
 
@vitas postaram się odpowiadać tobie gdy uznam że trzyma się tematu, a resztę ignorować. Może wtedy ten temat jakoś będzie wyglądał. Szplina już w ogóle udaje mi się ignorować.
 
A o to chodzi że twierdzisz iż nigdy nie wskazałem żadnych fejkow z antyukrainskich kont , które też tu są notorycznie wrzucane. A wiele razy o nich pisałem, i wtedy dostawałeś bólu dupy i zaczynałeś zamiast pisać o tym czy to serio fejk czy nie - to o tym że obciagam Ukraińcom czy inne bzdety, że nazywam wszystkich onucami,bo ta sama śpiewka.
Nie mam bólu dupy.Ogólnie dobrze się bawie,zwłaszcza jak się odklejasz i spłakany usuwasz posty.:corn:
@vitas postaram się odpowiadać tobie gdy uznam że trzyma się tematu, a resztę ignorować. Może wtedy ten temat jakoś będzie wyglądał. Szplina już w ogóle udaje mi się ignorować.
Jednak beze mnie żyć nie możesz,cóż za zaszczyt:jarolaugh::muttley::juanlaugh:
 
dla części Ukraińców UPA to bohaterowie walczący z Sowietami
Jak bardzo trzeba mieć nasrane we łbie aby za bohaterów uważać ludzi, którzy mordowali swoich. Wyobraź sobie, że żyjesz w tamtym czasie jesteś Ukraincem i upowcy mordują Twoje dzieci, żonę, Tobie udaje się uciec. Wiesz, że prócz tych mordów upowcy walczyli również z sowietami i to Ci wystarcza, by nazywać ich bohaterami
:redford:
Więc Twój wpis nic nie wnosi bo tak samo odnosi się do także antyukrainsko nastawionych userow
Możesz wskazać którzy to? Masz pewnie świadomość, że "antyukraińskość" to pojęcie określające nastawienie anty do WSZYSTKIEGO co ukraińskie? Skoro tak twierdzisz to z łatwością wskażesz na posty takich userów, które potwierdzają ich antyukraińskość
 
często wśród najmniej wykształconej części społeczeństwa panuje przekonanie, że Ukraińcy czczą UPA za Wołyń i mordowanie Polaków
Często? To znaczy jaka liczba? Odpowiednio znaczna? Margines istnieje wszędzie, a znaczenie tego pojęcia zapewne jest Ci znane. Ukraińcy raczej (nie wiem w jakiej liczbie ale można się dowiedzieć, że jest ona znacząca) - czczą UPA, bo wydaje mi się, że obraz tych ludzi jest tam systemowo i celowo zakłamywany, mitologizowany, jak wcześniej pisał @Bezimienny Mam nadzieję, że skala tych, którzy zaznajomili się z prawdą i mimo to nadal czczą banderę jest na tyle niska, że to również margines ale to tylko taka moja nadzieja, która często bywa matką głupich :( Jakby nie było ta mitologizacja banderyzmu nie wpływa dobrze na stosunki między nami, stawianie pomników, nazywanie ulic, zakaz ekshumacji podtrzymany przez Zelenskyyego, itd
 
Jak bardzo trzeba mieć nasrane we łbie aby za bohaterów uważać ludzi, którzy mordowali swoich. Wyobraź sobie, że żyjesz w tamtym czasie jesteś Ukraincem i upowcy mordują Twoje dzieci, żonę, Tobie udaje się uciec. Wiesz, że prócz tych mordów upowcy walczyli również z sowietami i to Ci wystarcza, by nazywać ich bohaterami
:redford:

Możesz wskazać którzy to? Masz pewnie świadomość, że "antyukraińskość" to pojęcie określające nastawienie anty do WSZYSTKIEGO co ukraińskie? Skoro tak twierdzisz to z łatwością wskażesz na posty takich userów, które potwierdzają ich antyukraińskość


Ale ja nie uważam ich za bohaterów. Stwierdziłem fakt tylko że niektórzy Ukraińcy ich uważają za bohaterów xd



Jaka definicja "antyukrainskosci" mówi, że antyukrainsko nastawiony człowiek musi być na WSZYSTKO co ukraińskie negatywnie nastawiony? Czy antysemita który chce holokaustu semitow, nie może być nazwany antysemitą bo np nie bojkotuje leków w aptece wymyślonych przez żydów albo korzysta z FB?
Idąc tym tokiem rozumowania- niemal nie ma w Polsce antyrosyjsko nastawionych ludzi, a w czasie IIWS antyniemiecko.


Czytasz dokładnie ten wątek więc wiesz że padały tu tekstu typu , że Ukraińców powinno się wybić (jeżeli to mało by uznać kogoś za antyukrainsko nastawionego , to naziści nie byli antysemicko nastawieni) czy że NIC nie można dobrego o Ukraińcach powiedzieć.

Znowu zapytam - czemu łapiesz tylko mnie za słówka wiedząc że moi rozmówcy walą absurdalne chohoły albo kłamstwa , i w ogóle olewają gdy proszę o cytat ?
I to jeszcze łapiesz mnie na niby logikę wiedząc dokładnie co zawiera u mnie określenie "antyukrainskosc" , a raczej że nie mam na myśli absurdalnie dosłownej antyukrainskosci we wszystkim , z bojkotowaniem ukraińskiego jedzenia itd. po co to?

Edit: i tak, wiem że nie mogę wiedzieć, co myślisz i mówić "dobrze wiesz, czego nie mam na myśli". Ale wiesz :p
 
Last edited:
Często? To znaczy jaka liczba? Odpowiednio znaczna? Margines istnieje wszędzie, a znaczenie tego pojęcia zapewne jest Ci znane. Ukraińcy raczej (nie wiem w jakiej liczbie ale można się dowiedzieć, że jest ona znacząca) - czczą UPA, bo wydaje mi się, że obraz tych ludzi jest tam systemowo i celowo zakłamywany, mitologizowany, jak wcześniej pisał @Bezimienny Mam nadzieję, że skala tych, którzy zaznajomili się z prawdą i mimo to nadal czczą banderę jest na tyle niska, że to również margines ale to tylko taka moja nadzieja, która często bywa matką głupich :( Jakby nie było ta mitologizacja banderyzmu nie wpływa dobrze na stosunki między nami, stawianie pomników, nazywanie ulic, zakaz ekshumacji podtrzymany przez Zelenskyyego, itd


Często tzn często się z takimi opiniami spotykam.


I z resztą się zgadzam i już kilka razy o tym tu w tym wątku pisałem.
 
Ale ja nie uważam ich za bohaterów.
Przecież mówimy o Ukraińcach, celowo takie fikołki stosujesz? Czego nie rozumiesz w "wyobraź sobie, że jesteś Ukraińcem"? Duda powiedział, że dla Ukraińców upowcy sa bohaterami, bo walczyli z Sowietami, Ty potwierdziłeś, że powiedział prawdę:
Dodał też, zgodnie z prawdą, że dla części Ukraińców UPA to bohaterowie walczący z Sowietami
Teraz nagle sugerujesz, że pisałem o Tobie? Jeśli chcesz rozmawiać na odpowiednim poziomie, to go nie zniżaj, bo dyskusja wtedy żadnego sensu nie ma
Jaka definicja "antyukrainskosci" mówi, że antyukrainsko nastawiony człowiek musi być na WSZYSTKO co ukraińskie negatywnie nastawiony?
Chwila, to Ty nie rozumiesz pojęcia "anty"?
padały tu tekstu typu , że Ukraińców powinno się wybić
NIC nie można dobrego o Ukraińcach powiedzieć
Nie widziałem takich tekstów, wskaż je. Kilku pisało tutaj, że najlepiej dla Polski aby w tej wojnie zginęło najwięcej żołnierzy ruskich i ukraińskich ale nie zauważyłem, by ktoś pisał, że powinno się wybić wszystkich Ukraińców
I to jeszcze łapiesz mnie na niby logikę wiedząc dokładnie co zawiera u mnie określenie "antyukrainskosc" , a raczej że nie mam na myśli absurdalnie dosłownej antyukrainskosci we wszystkim , z bojkotowaniem ukraińskiego jedzenia itd. po co to?
Używaj pojęć zgodnie z ich prawidłowym rozumieniem, bo userzy sa przeciwni niektórym posunięciom względem Ukraińców, a nie za tym, ze kraj ten jest cały do zaorania, a ich wszystkich trzeba wybić
Często tzn często się z takimi opiniami spotykam.
@ArizonaDream edytuje:
Często tutaj spotykasz się z takimi opiniami? Możesz je wskazać?
 
Last edited:
Przecież mówimy o Ukraińcach, celowo takie fikołki stosujesz? Czego nie rozumiesz w "wyobraź sobie, że jesteś Ukraińcem"? Duda powiedział, że dla Ukraińców upowcy sa bohaterami, bo walczyli z Sowietami, Ty potwierdziłeś, że powiedział prawdę:

Teraz nagle sugerujesz, że pisałem o Tobie? Jeśli chcesz rozmawiać na odpowiednim poziomie, to go nie zniżaj, bo dyskusja wtedy żadnego sensu nie ma

Chwila, to Ty nie rozumiesz pojęcia "anty"?

Nie widziałem takich tekstów, wskaż je. Kilku pisało tutaj, że najlepiej dla Polski aby w tej wojnie zginęlo najwięcej ruskich i ukraińców ale nie zauważyłem, by ktoś pisał, że powinno się wybić wszystkich Ukraińców

Używaj pojęć zgodnie z ich prawidłowym rozumieniem, bo userzy sa przeciwni niektórym posunięciom względem Ukraińców, a nie za tym, ze kraj ten jest cały do zaorania, a ich wszystkich trzeba wybić


Chodziło mi o to, że po prostu ja nie uważam ich za bohaterów, stwierdziłem fakt że tak uważają Ukraińcy i Duda mówił prawdę , i dlatego bez sensu to komentować jak się z tym zgadzamy.



@vitas pamiesz nasza dyskusje gdzie nazwałem cię ludobójca ? Pisałeś tam chyba , że dla ciebie mogliby ruscy wybić wszystkich Ukraińców, i stąd tak cię nazwałem? Bo nie chce mi się cofać.


No ale to dużo nie zmienia. Powiedzmy że się pomyliłem. I wśród nazistów nie było ludzi antyżydowsko nastawionych a wśród cohones antyukrainsko. Postulowanie wybicia jak największej ilości Żydów czy Ukraińców albo wrzucania nawet fake news ów na ich temat w celu ich zohydzania wcale nie świadczy o antyukrainskim nastawieniu , lecz takie zohydzanie i życzenie śmierci świadczy tylko o krytyce niektórych posunięć wobec Ukraińców xd
Nie wiem w jaki sposób życzenie śmierci masom ludzi obcej narodowości ma wykazywać krytykę posunięć względem Ukraińców , ale niech będzie , że tak jest. Nie chcę już więc z Tobą dyskutować jeżeli takiego kurestwa i zwykłego zła bronisz.
A robisz to celowo i świadomie wiedząc , że jest to ohydne i złe. Tylko to akceptujesz. Świadomie. Bo jesteś zbyt inteligentny by tego nie wiedzieć.
Pewnie nie jeden taki jak Ty w latach 30 starał się usprawiedliwiać antypolonizm czy antysemityzm. (A nie, przepraszam. Nie było nigdy antypolsko nastawionych ludzi) Gdybyś stał po stronie UPA to byś racjonalizowal teksty typu , że trzeba wypierdolic wszystkich Polaków czy ich wybić jak najwięcej. No bo chyba , skoro tutaj nie uważasz tego za coś złego , wręcz uważasz że to wynika z "krytyki posunięć wobec Ukraińców " to musiałbyś wtedy bronić Ukraińców o takich poglądach, czyż nie? Zwłaszcza że oni "krytykowali niektóre z posunięć Polaków wobec Ukraińców w XXleciu"
 
Przecież mówimy o Ukraińcach, celowo takie fikołki stosujesz? Czego nie rozumiesz w "wyobraź sobie, że jesteś Ukraińcem"? Duda powiedział, że dla Ukraińców upowcy sa bohaterami, bo walczyli z Sowietami, Ty potwierdziłeś, że powiedział prawdę:

Chodziło mi o to, że po prostu ja nie uważam ich za bohaterów, stwierdziłem fakt że tak uważają Ukraińcy i Duda mówił prawdę , i dlatego bez sensu to komentować jak się z tym zgadzamy.
Bohatersko zapierdalali swoich i naszych, a przy okazji walczyli też z sowietami.
:beczka:
Kurwa podobają mi się te fikołki coraz bardziej.
 
Wyzwisk nie było, ale były brutalne ataki na redakcje


Heh, te gównoburze po których ustosunkowywali się zawodnicy, managerowie i różne redakcję , nie tylko mmarocks xd
No ale dla mnie to była momentami przesada - byle nakręcić aferę, włącznie z opisami że dany zawodnik polaczkuje i wchodzi do hotelu z tanim piwem, a wcześniej nie powiedział "część" cphonesiakom :p
 
Back
Top