Konflikt Rosja-Ukraina

Mając na uwadze ostatnie 2 lata i to jak media nas przekonywały do zabijania się nawzajem przez oddychanie, te informacje o ludobójstwie w buczy oraz gwałtach i mordach ruskich są na 100% legitne ? Przepraszam, ale ja nie wierzę już w nic co obejrzę w tv albo przeczytam na tłiterze.
Równie dobrze grupka naćpanych żołnierzy upa mogła wyrżnąć swoich cywili
 
Co tam na froncie? Czy przedarliscie sie przez okopy Karateki? :roberteyeblinking:
FEoMsL5WQAUmWbb.jpg
 
Mając na uwadze ostatnie 2 lata i to jak media nas przekonywały do zabijania się nawzajem przez oddychanie, te informacje o ludobójstwie w buczy oraz gwałtach i mordach ruskich są na 100% legitne ? Przepraszam, ale ja nie wierzę już w nic co obejrzę w tv albo przeczytam na tłiterze.
Równie dobrze grupka naćpanych żołnierzy upa mogła wyrżnąć swoich cywili
Cos moze byc na rzeczy. Mysle, ze jak ruscy natkneli sie na jakies ciala i mysleli,ze ukry ich ubily to na pewno wykorzystaliby to propagandowo. No chyba, ze zaczniemy podwazac prawdziwosc istnienia tych trupow albo czasu ich zgonu...
 
W radio słyszałem że Urszula Von LIAR powiedziała, że Unia wprowadza sankcje na węgiel wartości 4mld.
Wiadomo jakie państwa Unii i w jakich kwotach brały od rusków węgiel? A które tylko śladowe ilości?

Ja tam jestem za jebaniem rusa, bo na c z tamtej strony dobrego nie przyszło, ale kurwa niech to ma ręce i nogi. Niech zabezpieczą gospodarczo byt, a potem niech rusa wyjebją w pizdu.

Te kurwy z Unii węgiel ochoczo ujebały, ale gaz o wartości 100mld. nietknięty. Po co, jak można przygłupich Polaczków ujebać (zrsztą sami się o to proszą).
 
W radio słyszałem że Urszula Von LIAR powiedziała, że Unia wprowadza sankcje na węgiel wartości 4mld.
Wiadomo jakie państwa Unii i w jakich kwotach brały od rusków węgiel? A które tylko śladowe ilości?

Ja tam jestem za jebaniem rusa, bo na c z tamtej strony dobrego nie przyszło, ale kurwa niech to ma ręce i nogi. Niech zabezpieczą gospodarczo byt, a potem niech rusa wyjebją w pizdu.

Te kurwy z Unii węgiel ochoczo ujebały, ale gaz o wartości 100mld. nietknięty. Po co, jak można przygłupich Polaczków ujebać (zrsztą sami się o to proszą).

Ale przecież Polska ma własne złoża węgla :-)
 
Ale przecież Polska ma własne złoża węgla :-)
Widzę, że Stanoski jeszcze się nie zna na tym temacie ale miesiąc, góra dwa i już się będzie na tym znał, może wtedy wyjaśni Ci jak wygląda sytuacja z polskim węglem na polskim rynku (zwłaszcza w sektorze prywatnym bo chyba nie myślałeś, że ten cały węgiel ściągamy do nas w takich ilościach z miłości do ruskich, nie?)
 
Ale przecież Polska ma własne złoża węgla :-)
Ale wiesz jak to wygląda?
Węgiel z drugiej półkuli ziemi bjest tańszy niż nasz krajowy.
Druga sprawa że zwyczajnie danego sortymentu brakuje.
Trzecia, że kwoty jakie pojedyńczy podatnik daje rocznie na ten moloch są zatrważające.
Musieli by sprywatyzować to kurestwo, żeby te jebane nieroby mogły na siebie zarobić, a tego nie zrobią.
 
Ale przecież Polska ma własne złoża węgla :-)
Duzo ostatnio roznych materialow sluchalem i nie pamietam w ktorym to slyszalem, ale jakis kolo stwierdzil ze nam sie bardziej oplaca przywiez wegiel z Syberii niz ze Slaska. Ruski jest bardziej kaloryczny, lepszej jakosci i cena za tone wychodzi 8$, a polski wegiel to 50$ (co do skali jestem pewien, ale dokladne wartosci moga sie nieco roznic).
 
W radio słyszałem że Urszula Von LIAR powiedziała, że Unia wprowadza sankcje na węgiel wartości 4mld.
Wiadomo jakie państwa Unii i w jakich kwotach brały od rusków węgiel? A które tylko śladowe ilości?

Ja tam jestem za jebaniem rusa, bo na c z tamtej strony dobrego nie przyszło, ale kurwa niech to ma ręce i nogi. Niech zabezpieczą gospodarczo byt, a potem niech rusa wyjebją w pizdu.

Te kurwy z Unii węgiel ochoczo ujebały, ale gaz o wartości 100mld. nietknięty. Po co, jak można przygłupich Polaczków ujebać (zrsztą sami się o to proszą).
 
Duzo ostatnio roznych materialow sluchalem i nie pamietam w ktorym to slyszalem, ale jakis kolo stwierdzil ze nam sie bardziej oplaca przywiez wegiel z Syberii niz ze Slaska. Ruski jest bardziej kaloryczny, lepszej jakosci i cena za tone wychodzi 8$, a polski wegiel to 50$ (co do skali jestem pewien, ale dokladne wartosci moga sie nieco roznic).
Niepotrzebnie tłumaczyłeś. Był potencjał na dobrą bekę.
 
Duzo ostatnio roznych materialow sluchalem i nie pamietam w ktorym to slyszalem, ale jakis kolo stwierdzil ze nam sie bardziej oplaca przywiez wegiel z Syberii niz ze Slaska. Ruski jest bardziej kaloryczny, lepszej jakosci i cena za tone wychodzi 8$, a polski wegiel to 50$ (co do skali jestem pewien, ale dokladne wartosci moga sie nieco roznic).
Owszem, ruski jest lepszy od naszego. Co do ceny to już nieaktualne bo w ciągu ostatnich, dosłownie, paru miesięcy cenę wyjebało już prawie dwukrotnie do góry. Jeszcze jak o embargo nawet nie było mowy to ceny już zapierdalały do góry.

Ja już druga podwyżkę czynszu dostałem, ale spokojnie, to nie koniec. Będzie fajnie, zobaczycie.

I żeby było jasne, teraz wszystko się zrzuca na karb wojny i putina a lemingi to łykają ale to szło w tę stronę już od dawna.
 
Duzo ostatnio roznych materialow sluchalem i nie pamietam w ktorym to slyszalem, ale jakis kolo stwierdzil ze nam sie bardziej oplaca przywiez wegiel z Syberii niz ze Slaska. Ruski jest bardziej kaloryczny, lepszej jakosci i cena za tone wychodzi 8$, a polski wegiel to 50$ (co do skali jestem pewien, ale dokladne wartosci moga sie nieco roznic).
Kalorycznie ruski mają akurat słabszy, ale z tą kalorycznością to nie tak, że czym bardziej kaloryczny tym lepszy.
Czym wyższa kaloryczność, tym z reguły wyższy współczynnik RI.
Do godpodarstw domowych musi być określona kaloryczność, określony współczynnik RI i kilka innych jeszcze musi spełnić.
Jest tego w chuj mało u nas.
 
ja stwierdziłem, że tak co trzy dni chyba będę sobie zaglądał na twittera i takie tematy bo poziom absurdu przerasta nawet mnie :iamdone:

Pocałunek śmierci dla Mentzena od Braunowca, ci narodowcy i braunowcy mają zajebiste foty na profilówkach,





tak TVP ale akurat gościowi się udało


Szef CDU: wszyscy jak tutaj obecni, bez wyjątku odpowiadamy za to w jakim stanie jest Bundeswehra
Steinmeier o własnej polityce z ROsją, okładka Bilda: Ponieśliśmy porażkę..

Na taką ojkofobie, strach aby tylko Niemca nie skrytykować można odpowiedzieć tylko jedno


Jak szybko wyleciałby dziennikarz onetu za taką okładkę?


To przez te przeklęte PO będzie trzecia kadencja PiSu....
... pora chyba zacząć na biurach poselskich PO przyczepiać tabliczkę ,,kret Kaczyńskiego"
Owszem, ruski jest lepszy od naszego. Co do ceny to już nieaktualne bo w ciągu ostatnich, dosłownie, paru miesięcy cenę wyjebało już prawie dwukrotnie do góry. Jeszcze jak o embargo nawet nie było mowy to ceny już zapierdalały do góry.

Ja już druga podwyżkę czynszu dostałem, ale spokojnie, to nie koniec. Będzie fajnie, zobaczycie.

I żeby było jasne, teraz wszystko się zrzuca na karb wojny i putina a lemingi to łykają ale to szło w tę stronę już od dawna.
Ruski węgiel to słaby, a mimo kupy kopalni nie da się przetrwać bez importu, ale niestety:
no albo tani węgiel, albo nasz - inaczej się nie da...

Bzdury takie jak przy polityce imigracyjnej:

Co się dzieje z tą partią?
 
ja stwierdziłem, że tak co trzy dni chyba będę sobie zaglądał na twittera i takie tematy bo poziom absurdu przerasta nawet mnie :iamdone:

Pocałunek śmierci dla Mentzena od Braunowca, ci narodowcy i braunowcy mają zajebiste foty na profilówkach,





tak TVP ale akurat gościowi się udało


Szef CDU: wszyscy jak tutaj obecni, bez wyjątku odpowiadamy za to w jakim stanie jest Bundeswehra
Steinmeier o własnej polityce z ROsją, okładka Bilda: Ponieśliśmy porażkę..

Na taką ojkofobie, strach aby tylko Niemca nie skrytykować można odpowiedzieć tylko jedno


Jak szybko wyleciałby dziennikarz onetu za taką okładkę?


To przez te przeklęte PO będzie trzecia kadencja PiSu....
... pora chyba zacząć na biurach poselskich PO przyczepiać tabliczkę ,,kret Kaczyńskiego"

Ruski węgiel to słaby, a mimo kupy kopalni nie da się przetrwać bez importu, ale niestety:
no albo tani węgiel, albo nasz - inaczej się nie da...

Bzdury takie jak przy polityce imigracyjnej:

Co się dzieje z tą partią?

Nie wiem skąd bierzesz info, że ruski węgiel jest słaby. Ja z pierwszej ręki i tak bym o nim nie powiedział.

Oczywiście węgiel węglowi nierówny, to nie jest tak, że cały jest taki sam. Tak u nich jak u nas, zależy z jakiej dziury się go wykopie.
 
Widzę, że Stanoski jeszcze się nie zna na tym temacie ale miesiąc, góra dwa i już się będzie na tym znał, może wtedy wyjaśni Ci jak wygląda sytuacja z polskim węglem na polskim rynku (zwłaszcza w sektorze prywatnym bo chyba nie myślałeś, że ten cały węgiel ściągamy do nas w takich ilościach z miłości do ruskich, nie?)

Żartowałem lekko :) Zdaję sobie sprawę z tego że wydobycie naszego węgla jest droższe niż import obcego
 
W radio słyszałem że Urszula Von LIAR powiedziała, że Unia wprowadza sankcje na węgiel wartości 4mld.
Wiadomo jakie państwa Unii i w jakich kwotach brały od rusków węgiel? A które tylko śladowe ilości?

Ja tam jestem za jebaniem rusa, bo na c z tamtej strony dobrego nie przyszło, ale kurwa niech to ma ręce i nogi. Niech zabezpieczą gospodarczo byt, a potem niech rusa wyjebją w pizdu.

Te kurwy z Unii węgiel ochoczo ujebały, ale gaz o wartości 100mld. nietknięty. Po co, jak można przygłupich Polaczków ujebać (zrsztą sami się o to proszą).
Co ty pierdolisz za przeproszeniem. Morawiecki kilka dni sam powiedział, że rezygnujemy z eksportu węgla, nie potrzebował do tego sankcji unijnych. Co wy macie z tą UE, dzieci Korwina. Jak tam Janusz? Wszystko gra? Bo widzę, że zaczął chwalić Kadyrowa. Współczuję ludziom, których ten błazen rozdziewiczył politycznie jak byli jeszcze nastolatkami, teraz będzie trauma na całe życie.
 
Co ty pierdolisz za przeproszeniem. Morawiecki kilka dni sam powiedział, że rezygnujemy z eksportu węgla, nie potrzebował do tego sankcji unijnych. Co wy macie z tą UE, dzieci Korwina. Jak tam Janusz? Wszystko gra? Bo widzę, że zaczął chwalić Kadyrowa. Współczuję ludziom, których ten błazen rozdziewiczył politycznie jak byli jeszcze nastolatkami, teraz będzie trauma na całe życie.
Oho, psychoza w natarciu :jarolaugh:
 
To jest jakaś magia. Ale chyba to nie jest kwestia samego wydobycia i logistyki, a raczej spierdolenia organizacyjnego i kosztów tego czym obrośnięte są kopalnie.
Powiem Ci jako ciekawostkę, że PGG jest w stanie odmówić wysłania zakontraktowanego węgla, na który jest normalnie podpisana umowa i tę odmowę, na piśmie, uzasadniając "siłą wyższą"... rozumiesz to, kurwa, w jakim państwie my żyjemy? :brainoverload:

Jeśli tak się u nas traktuje kontrahentów to jak ma być tu cokolwiek zorganizowane i uporządkowane? To jest chuj, dupa i kamieni kupa z narodem o mentalności homo-sovieticus i... a chuj, nie będę się nawet rozwijał bo to

 
Duzo ostatnio roznych materialow sluchalem i nie pamietam w ktorym to slyszalem, ale jakis kolo stwierdzil ze nam sie bardziej oplaca przywiez wegiel z Syberii niz ze Slaska. Ruski jest bardziej kaloryczny, lepszej jakosci i cena za tone wychodzi 8$, a polski wegiel to 50$ (co do skali jestem pewien, ale dokladne wartosci moga sie nieco roznic).
Czyli JEBAĆ polski węgiel
 
Back
Top