Konflikt Rosja-Ukraina

To rację miał Kliczko mówiąc wczoraj, że "wsparcie jakiego Niemcy udzielają Ukrainie jest niezwykłe". Mówił też: "Niemcy i Ukraina są zjednoczone jak nigdy wcześniej". "Wielkie dzięki dla naszego bratniego, niemieckiego narodu"

Ten protest został zorganizowany przez mniejszość rosyjską. Niemcy protestowali tak:
61111287_509.jpg
 
  • Wow
Reactions: jut
Ten protest został zorganizowany przez mniejszość rosyjską. Niemcy protestowali tak:
View attachment 36218
Biały gołąbek, niebieskie tło, czerwony dzióbek.. biały, niebieski, czerwony... przypadek nie sądzę.

Czerwony dzióbek trzyma gałązkę pokoju? Hmmm
Czerwone łapki (nie agresywne szpony czy ostre pazury, gołąbek niesie pokój przecież, tak jak ruskie nie poszli na wojnę tylko na operację specjalną, denazyfikacyjną) na żółtym tle?
Czy żółć to na fladze nie reprezentuje przypadkiem obsianej, żyznej ziemi ukraińskiej? Teraz zbrukanej Ruskimi onucami. Dlaczego tych onuc gołąbek nie ma?
Jak uważacie że to zbyt daleka interpretacja, to po wrzuceniu w Google hasła Putin gołąb wyskoczyły takie oto cuda z gołębiem salutującym i hailującym:
link_MnNge2zcViNViuP7IK6rFKdm3T5DTPUt,w1200h627f.jpg
1496320299_90f_9.jpg


Na szczęście tylko ruskie gołębie są jak ruska armia: rozpierdolone i popierdolone. Szkodzą sobie równie mocno jak innym. Dowód:
1407188672_by_milek111.jpg

co do gołębi, to #teammaras
 
Podobno powoli poddaje się Mariupol, Ukraińcy potwierdzają.


Ale jak to? Mieli się bronić do końca, parę dni do tyłu były informacje, że dowództwo mitycznego azova próbowało się ewakuować smigłowcami. Dwa ruscy zestrzelili kilka udało się odlecieć.
 
Taaa...tak jak na początku wojny zdobyli nazwiska polskich agentów.
Do dzisiaj nenudłyszałem żadnego nazwiska.
Niektóre informacje przekazują wybranym dziennikarzom/mediom, część publikują. Trzeba by to śledzić/poszukać tych informacji - więc w TV , w radiu, itd. - raczej o tym nie usłyszysz. Jakby co - mnie nie pytaj, nie szukałem.
This is the way.
 
Ale jak to? Mieli się bronić do końca, parę dni do tyłu były informacje, że dowództwo mitycznego azova próbowało się ewakuować smigłowcami. Dwa ruscy zestrzelili kilka udało się odlecieć.
To nie Azov. Poza tym pokazuję post od gościa, który jest w Mariupolu i walczy po stronie ukraińskiej. Myślę, że fejków by nie wrzucał, bo po co swoich miałby podpierdalać.
 
Komarenko tak tylko tu zostawiam dla oceny.


"Tak więc, klawiaturowi gieroje, proponuje, abyście wstali z foteli i coś zrobili konkretnego. Macie szansę, bo do Polski przybywa wielu uchodźców potrzebujących pomocy. Tylko pamiętajcie, że wśród mieszkańców Ukrainy nigdy nie było ciemnoskórych" - zakończył swój instagramowy wpis."
:lesnarhappy:
 
Z resztą inteligentna to też zbytnio nie jest.
View attachment 36211

View attachment 36212


Juz chuj co tam Korwin pisze, bo to ze od czasu do czasu mial ostra odklejke, to kazdy wie...
@Bezimienny ty tak latasz dobrze po twitterku czy trafiles na ta ciekawa postac u gory? Moze trafie na wiecej takich jak ona, bo ze na tym twitterku co drugi wyzywa sie od ruskich onuc, to ostry psychiatryk.
szczerze mówiąc to od paru miesiecy bardziej śledzę środowisko tych kanałów poradnikowo-kołczingowych bo twitter zwłaszcza polski jest tak cholernie schematyczny.
Ile razy miałem wrażenie: kurczę czy ktoś nie jedzie translatorem z tweetami amerykańskiego, niemieckiego prawactwa i lewactwa? Polecam taką stronę bored panda. Tam macie przegląd trendów z amerykańskiego twittera. Najprawdopodobniej po czasie usłyszycie te same teksty od polskich dziennikarzy i polityków :muttley:
A co do JKM: ja go traktuje jako szkodnika, który dość szybko skojarzył, że lepiej zarabiać na promowaniu poglądów ludzi o skrajnych poglądach niż przekonywanie, a gospodarka jest drugorzędna przy korwnizmach...
... ale w porównaniu do tweetów polityków AFD to JKM wypada na spokojnego starszego pana...
Galopujący major - lewicowy Matka Kurka, jeśli zajrzysz na to konto to poznasz większość mocnego lewactwa na twitterze
 
Jak już tutaj zaczeliscie gadke o Wolyniu i Katyniu to pokaze wam laske, ktorej poglady sie zmieniaja co kazde wydarzenie na swiecie... ostatnio ją sobie tak przesledziłem. Szczerze twitterek to konkretna kopalnia beki.

- tutaj jak jeszcze nie było wojny i Ukraincy przyjezdzali do roboty
View attachment 36199
- tutaj jak zaczeła się wojna...
View attachment 36200
Laska ktora jebała po Ukrach, teraz beke cisnie z Wolynia... a teraz najlepsze. - "BAN ZA OBRAZE POLSKICH BOHATERÓW"
DVCOkE1WsAE8Zj4.jpg:large


Może mi ktoś wytłumaczyć co wystepuje u takich myślicieli?? To normalnie to sie chyba nie da wytlumaczyc...
wcale bym się nie zdziwił jakby Ruscy zaczeli robić w Polsce prowokacje z jakimś graffiti UPA gdzie popadnie. Ale jeśli przeraża Ciebie ten koleś: chłopie jak takich pojebów znalazłem na twitterze, jakoś dziwnie dużo związanych z Konfederacja...
Narodowcy kopiują argumenty z kryzysu 2015, dodając straszenie falą taniej siły roboczej jeszcze grubo przed wojną. Kiedyś próbowałem popytać takich ludzi o konkrety ale szybko ban :muttley:

a najlepsze teksty pasty: Ukraińcy zniszczyli nam mieszkanie. Riposta: hej ziomal pokaż dokumenty z policji? Chyba zgłosiłeś demolkę? YYY, AAA Jedna historia, często brak zmiany nawet imion powtórzona tysiąc razy -farmy troli..
 
Back
Top